Nympha

Regisztráció dátuma: 2013. április 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. április 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Nectra Color Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Nectra Color Tartós Krémhajfesték
2014. április 29.

Tegnap lett először festve a hajam. A mogyoróbarna árnyalatot próbáltam ki. Nagyon féltem, hogy túl bordós vöröses lesz az eredmény, de kellemes csalódás ért. Kellemes vörösesbarna színt kaptam, amilyenre mindig vágytam. Nem szárította ki még jobban a göndör hajam és nem is csípett felvitelkor. Egyelőre jár az 5 csillag.

Update: 3 mosással festés után erősen kopik. Most már ott tartok, hogy foltos a hajam, ezért le kell vonnom 1-2 csillagot.

Borza Ricinus Olaj

Borza Ricinus Olaj
2014. március 12.

Állítólag hajnövesztő hatású a ricinus olaj. Én többször is alkalmaztam fél évekig, de az eredmény egyenlő a semmivel. Egyáltalán nem nőtt gyorsabban a hajam, bár egészséges volt napi vasalás mellett is. Emiatt valószínűleg újra fogom kezdeni a kúrát.

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk
2013. augusztus 18.

Barackszínű Gloss Like Gel kudarcom után kipróbáltam egy Nude-ot is. Nem nyerte el a tetszésem, szintén csíkoz és nem szárad. Van még egy kék Gloss Like Gel lakkom is, még nem volt időm kipróbálni, de tartok tőle, hogy megint csalódok. Az új kollekciókból egyedül a Dark Shine foszforeszkálós tetszett eleinte, gyorsan száradt és tetszett, ahogy világít, de már az is besűrűsödött.

L'Oreal Studio Silk & Gloss Hot Straight Hajkisimító Krém

L'Oreal Studio Silk & Gloss Hot Straight Hajkisimító Krém
2013. augusztus 18.

Rendszeresen vasalom a hajam, körülbelül 1 éve használtam ezt a krémet majd a spray változatát vettem meg és most visszatértem a krémre. Már megbántam, hogy újra elpazaroltam rá 1500 Ft-ot. Egyáltalán nem fényes tőle a hajam, ugyanúgy törik, nem segít a vasalásban és száll. Annyi a pozitívuma, hogy könnyebben ki tudom fésülni és puha lesz tőle. Azt majdnem elfelejtettem, hogy a leggyengébb párától is azonnal göndörödött.

Essence Black Mania Liquid Eyeliner

Essence Black Mania Liquid Eyeliner
2013. július 16.

Sajnos nem tudtam használni, kicsit csípett is, eleinte elkenődött, folyt, egy kis idő elteltével pedig darabos lett és ezért használhatatlan.

Alterra Tusolóradír Vérnarancs & Nádcukor

Alterra Tusolóradír Vérnarancs & Nádcukor
2013. július 15.

Imádom! Jó az illata és a célnak is megfelel.

Lora Szemkontúrceruza Tekerős

Lora Szemkontúrceruza Tekerős
2013. július 9.

Szeretem, szépen ki tudom húzni vele a szemem. Nekem első húzásra is jól fog, nem kell többször megismételni. Annyi problémám van vele, hogy pár óra elteltével a szemem sarkában kicsit összecsomósodik.

Avon 24K Gold Szempillaspirál

Avon 24K Gold Szempillaspirál
2013. július 9.

Nekem bejön. Enyhén csillog, de hétköznapokra tökéletes, nem is vártam karácsonyfa csillogást. Szép hosszúnak és dúsnak látszanak tőle a pilláim.

Lovely Dark Shine Körömlakk

Lovely Dark Shine Körömlakk
2013. július 1.

Imádom, gyorsan szárad és tetszik, ahogy foszforeszkál! :)

Lovely Color Mania Körömlakk

Lovely Color Mania Körömlakk
2013. június 18.

Szépek a színek, de egy örökkévalóság alatt sem száradnak meg. :(