Nymphea

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations So Relaxed Tusfürdő
2019. október 12.

Hatalmas kedvenc, valóban nyugtat, és mesés illatba burkol. Bármennyire nagy kedvenc, csak néha-néha használom, hogy ne váljon megszokottá számomra. Minden évben visszatérek hozzá, ez most is eljött, számomra ez a nagybetűs tusi.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2019. október 12.

Az előttem nyilatkozóval teljes mértékben egyet kell értsek, mert már én is elengedtem a zsírosodás dolgot, és elfogadtam, hogy ez a sorsom, így már hajápolás terén nem hajkurászom a zsíros hajra való termékeket, pláne nem dőlök be nekik.Ez a sampon évekkel ezelőtt volt használatban, de most Glamour napokon ezt vettem újra, mert eszembe jutott, hogy mennyire finom illata volt tőle a hajamnak. Olcsó és jó kis sampon ez, ennyi pénzért meg pláne. Zsírosodás ellen csodát nem tesz, de szerethető.

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift

Uriage Stick Lèvres Ajakápoló Stift
2019. szeptember 29.

Ha van egy mániám, az az ajakápolók gyűjtése, mely abból az okból fakad, hogy az Uriage előtt nem találtam az igazit. Egy véresre hámlott és szétpiszkált száj után döntöttem mellette, remélve, hogy segít. Imádom az illatát, az állagát. Elképesztően jó cucc, alig fogy, éjszakára használom csupán, bármit rendbehoz. Amióta megvan, rá sem nézek más ajakápolókra. Ha megint kuponos napok lesznek, azt hiszem beszerzek egyet, hogy legyen egy tartalékba nálam. Csakis 5****, de legszívesebben 1000-t adnék.

Manna Natúr Kozmetikum Its Time To Pamper Yourself Krémparfüm

Manna Natúr Kozmetikum Its Time To Pamper Yourself Krémparfüm
2019. szeptember 29.

Már bánom, hogy megvettem, lehettem volna okosabb, hogy így látatlanban azért ne. Mégiscsak parfümnek ígérkezett. Hát számomra az első felütésre jelentkező tömény rózsa elég nagyanyósra sikeredett, így nem szívesen használom magamon, max itthon elkenegetem. Ami a rózsa után jön, az valamivel jobb, de egyáltalán nem mondható érzékinek, mint ahogyan azt hittem, hogy az.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2019. július 31.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem nem igazán vált be. Bár szeretem a duci, sörtés keféjű spirálokat, nekem ez túl sok festéket vesz fel, és póklábas hatást érek el vele, ami nem igazán tetszik. Ráadásul ez az egyetlen spirálom eddig, ami mászik, és nap végére pandamaci effektet csinál, illetve gondos lemosással is elképesztően fekete a szemem reggel ébredés után (hozzátenném, csak és kizárólag ezt az árkategóriát használom, ritkán Loreal, Maybelline). Nekem ezek miatt nem vált, nem fogom újravenni.

Sundance Lippenpflege Stift 30 Hoch

Sundance Lippenpflege Stift 30 Hoch
2019. július 26.

Legeslegjobb! Félve vettem meg, egy korábbi rossz tapasztalat miatt (Avon), így egy picit számítottam rá, hogy nehezen kenhető lesz. De hát ez valami álom, enyhe, finom sütis illat van, és teljesen olyan mint más ajakápolók, nem szilárdabb, nem hagy fehér réteget,irtó könnyen siklik az ajkakon egy pici, enyhe csillogást adva nekik, és még védi is őket a naptól. Minden reggel bekenem a számat útnak indulás előtt, na meg ha kimegyek a szabadba, akkor újrakenem. Ennyi pénzt totál megér, csak őt fogom venni, és semmi mást.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. július 26.

Verhetetlen kis cucc! Szemkörnyékre kezdtem el használni a legkialvatlanabb, stresszesebb időszakban (államvizsga, szakdolgozat) és magam sem hittem, de a körülményekhez képest lényegesen kipihentebbnek tűntem. Azóta is minden este bemasszírozom a szemkörnyékembe, és alig fogyott még belőle. Ilyen áron ez abszolút csoda, az eredmény szemmel látható. Az első, de nem az utolsó termékem Skinsmartról.

The Body Shop Cactus Blossom Testjoghurt

The Body Shop Cactus Blossom Testjoghurt
2019. július 26.

Nagyon bejövős. Isteni, igazi nyári illat ez, legszívesebben egész nap szaglásznám. Könnyen, gyorsan, nyom nélkül beszívódik, és az ápoló hatásával is elégedett vagyok. Nagy szó, hogy ez az egyetlen kence, amit ebben a nagy melegben el bírok magamon viselni.

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray
2019. július 23.

Ez az egyik kedvenc a Dove dezodorok között van (csak Dove dezodorokat használok). Friss kellemes, ideális nyárra, nem tolakodó, és nap végéig tart mind a hatása, mind az illata, a legnagyobb nyári melegben, stresszben is.nemhogy kellemetlen szag nincs, az illatát érzem magamon.

Balea Testápoló Olaj Méz-Levendula Illattal

Balea Testápoló Olaj Méz-Levendula Illattal
2019. július 22.

Meglehetősen kellemes illatú, tápláló, kiadós és olcsó olaj ez. Nem az a rovarriasztó szagú levendula, nem arra kell gondolni, sokkal inkább valami nagyon kellemesen nőies kis olaj, ami lassan fogy, de gyorsan szívódik be, nem igazán ragad utána az ember. Jó döntés volt megvenni.