Nyrenata

Regisztráció dátuma: 2018. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. október 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Olivia Menta-Teafa Dezodor

Olivia Menta-Teafa Dezodor
2019. június 13.

Ha meg izzadók az illata elviselhetetlen meg sajnos amúgy is! Az előző verziókat jobban szeretem,ezt sajnos nagyon nem

Olivia Natural Pálmarózsa-Narancs Dezodor

Olivia Natural Pálmarózsa-Narancs Dezodor
2019. június 13.

A kiszerelés jó csak sajnos ebben a melegben funkcióját veszti nagyon málik sőt el is tört nekem. Ezt leszámítva én szeretem nekem nagyon bevált, illata jó nem vagyok büdi :)

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)

Isana Aktiv-Kohle Tuchmaske (régi)
2019. június 9.

Hastbálhatatlan vastag az anyag. Nem tudtam rendesen feltenni az arcokra. Nem passzolt az államra és az orromra teljesen elállt!!!

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Habzó Arclemosó Vörös Árpával

Narüko Pórusösszehúzó és Folthalványító Habzó Arclemosó Vörös Árpával
2019. május 15.

Egy picit szárítja a bőröm,de nem vészes és látványos a hatása :) nem kell belőle sok , elég krémes , de nem habzik nagyon :)

Selfie Project Ultra Tisztító Orrtapasz

Selfie Project Ultra Tisztító Orrtapasz
2019. május 15.

Az eddigi legjobb orrtapasz fürdés közben használni és tényleg sokat szed ki :) újra fogom venni :)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. október 15.

Na erre mondom Én , hogy Csodaszer !!! Nagyon szuper . Nekem nagyon kellet már egy ilyet kis szer, ami végre helyre teszi a bőrömet ! minden eddig használt krémet száműztem és próbálom kialakítani számomra a megfelelő napi kis rutinomat ( és jól haladok )

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2018. október 15.

Meglepődtem előszór az állagán, de kellemesen ! Nagyon folyós és tényleg csak kis mennyiséget szabad használni. Még csak heti 2 alkalommal használom és bizserget rendesen :) de sokkal jobb lett tőle a bőröm. Az hogy szemcsés nem zavar kicsit serkenti legalább a vérkeringést az arcomon :)

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution

The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution
2018. október 15.

Igaz még csak 2 hete használom, de már látom, hogy javult a bőröm , heti 2-3 alkalommal használom bele paskolom a pofimba (nem dörgölöm ) és hip-hop beszívódik. Eddig nagyon jók The Ordinary termékek :)

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2018. október 15.

Reggel este használom nagyon nagyon kecés kell belőle szigorúan 1 csepp így sokáig kitart :) Azonnal beszívódik kicsit bizserget , de hatásos !

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane

The Ordinary Retinol 0.5% In Squalane
2018. október 15.

Nagyon szuper kis termék szerencsére nem irritál reggel-este használok belőle , de eddig csak jó tapasztalatom van róla . Az arcom imádja meg vagyok vele elégedve :)