nyrktlin

Regisztráció dátuma: 2013. június 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. június 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Himalaya Herbals Gyengéd Frissítő Arclemosó Gél

Himalaya Herbals Gyengéd Frissítő Arclemosó Gél
2016. június 3.

Az előző arctisztítóm nem fogyott még el teljesen, ezért már megvettem ezt, de csak néhányszor próbáltam ki. A vélemények alapján kíméletesnek gondoltam, illetve arra számítottam, hogy nem fog szárítani. Nos, az arcom minden alkalommal CSIKOROG, de komolyan, mintha valami műanyagot simogatnék vizes kézzel. Soha nem tapasztaltam még ilyet, egész kicsi mennyiségtől is eltűnik az arcomról minden, ez viszont szerintem nem feltétlenül jó. Ettől függetlenül már megvan, úgyhogy tovább próbálkozom vele, hátha később jobb lesz. :)

Balea Dusche & Creme Hibiskus & Nektarine

Balea Dusche & Creme Hibiskus & Nektarine
2016. május 29.

Imádom a gyümölcsös illatokat, főként nyárra. Ez az első Balea tüsfürdőm (korábban nyertem egyet, de az illatát nem bírtam elviselni, így arról nem tudok nyilatkozni), és eléggé "elmegy" kategória. Elég híg, az illata is hamar elmúlik, talán egy kicsit szárít is (hogy nem hidratál, az biztos) és nincs meg a használata után az a nagyon szuper, "hű de tiszta vagyok"érzés. Sokat dicsérik a Baleás tusikat, ezért többet vártam, hiába volt csak 250 Ft.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2016. május 29.

Az első alverdés ajakápolóm, de semmi problémám nincs vele. Az illatát egyáltalán nem lehet érezni, és elég jól hidratál. Az árával sincs problémám, ráadásul az összetevői is jók. :)

Update: Évek óta ezt használom, mindig van itthon egy. A legjobb ajakápolóm eddig, pedig elég sok darabon túl vagyok már. Vettem tavaly egy Bee Naturalt, az ehhez képest olyan, mintha semmit sem kennék a számra. Ez viszont "testes", vagyis ha felkenem, érzem, hogy a számon van. Minden este úgy fekszem le, hogy bekenem az ajkam, így reggelre nagyon szépen rendbe teszi. Nagyon szeretek kísérletezni, mindig új termékeket kipróbálni, de akár mikor nézem végig a kínálatot, valahogy mindig ennél maradok, esetleg kiegészítőként kipróbálok egy másik fajtát (egy itthonra, egy magammal vivős). A hatása szerintem szuper, a csomagolása is masszív, az ára pedig (350 Ft-ért vettem a múltkor) szerintem semmi, nem is nagyon látni ennyiért mást. Szóval én ajánlom, hogy mindenki szerezzen be egy ilyet. :)

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2016. május 29.

Minden este megtisztítom az arcom, korábban utána nem kentem semmilyen krémet az arcomra, így nagyon száraz volt, és a homlokom, orrom még hámlott is (viszont a bőröm amúgy zsíros). A kozmetikusomtól megkérdeztem, mit ajánlana, és ő ezt mondta. Először kaptam egy kis mintát, abból kellett minden este az arcomra kenni maximum egy borsónyit. Eddig kétszer vettem 10 ml-es kiszerelést, a másodikat már majdnem 3 hónapja használom, és még mindig van belőle, így nagyon megéri. Minden este használom, a hatásai: kevesebb a pattanásom, nem húzódik a bőröm sehol, nem hámlik az arcom, egy kicsit talán kevésbé zsírosabb is. +1 előny, hogy nagyon gyorsan beszívódik, így 1-2 másodperccel a felkenése után már nem is érzem.

For Your Beauty Hegyező

For Your Beauty Hegyező
2016. március 29.

Nagyon jó! Nem töri a ceruzát, a faragástól nem lesz az egész kezem fekete, ráadásul hordhatom magammal úgy, hogy a többi cuccomat sem keni ki faragvány maradékkal. Ajánlom mindenkinek! :)
Update: Igazán sohasem hurcoltam magammal, mégis szétpergett. Faragni továbbra is szuperül tud, viszont a faragvány ott van mindenütt.

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2015. október 4.

Egy hónapja használom a terméket, de nem tudok róla teljes értékű véleményt írni. Nyáron elutaztam egy hónapra, és az első héttől kezdve az addig mindig viszonylag tiszta arcom tele lett mitesszerekkel és pattanásokkal. Ez volt július elején és most már október van, az arcom azóta sem jött rendbe, tele az arcom minden csúnyasággal, az orrom hámlik. Ezt az arclemosót augusztus utolsó hetében vettem, azóta minden nap használom. A legjobb benne, hogy az előző arctisztítómhoz képest egyáltalán nem szárítja ki a bőröm. Kellemes használni, utána mindig puha a bőröm, és nem viszket, meg húz a szárazságtól. Szerintem a régi arcbőrömhöz tökéletes lenne - eddig a legjobb arclemosóm ez-, viszont most nem tud olyan sok mindent kezdeni az arcommal. De talán ez hozzájárult, hogy valamennyire, egy picirit tisztult az arcom, mert egy kicsit azt hiszem jobban néz ki már. Az arclemosó szerintem nagyon jó, a probléma az arcommal van.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2015. augusztus 24.

Karácsonyra kaptam egy feketét. Nagyon örültem neki, mert van egy körkefém és egy másik, mindennapos hajkefém, de azt nem lehet normálisan tisztítani, körkefével pedig nem valami jó fésülködni, az szárításra való. Igazából általában göndören a hajam, szóval leginkább a hajmosás utáni kifésülés a fontos. Az eddig mindig nagyon rossz volt, hiába fújtam be a hajam bármivel, mindig tépte a fésű a gubancaimat. Ez viszont sokkal kevésbé tépett meg! :) Igaz, a fogása még furcsa, de kényelmes használni. Tisztítani is lehet könnyedén, szóval én elégedett vagyok az idei Jézuskával. :)

Update: Karácsony óta eltelt már több mint fél év, és azóta is csak jót tudok róla mondani. Néhány alkalommal leejtettem, meg se kottyant neki, padig nagyokat repült. A tisztítása könnyű, illetve a fésű maga is könnyű, így magammal hurcolni is szeretem. Kézre áll, a hajamat csak ezzel fésülöm. Amikor néha nem találom hajmosás után, a gondolat is elkeserít, hogy egy másik fésűt kell használnom, ami 100%, hogy tépni és húzni fogja a hajam. Nagyon szeretem, szerintem megéri beruházni rá.

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2015. augusztus 24.

Németországban vettem, kb. 3-4 euróért. Szerettem volna kipróbálni, mivel alapvetően göndör-kócos a hajam, és reméltem, hogy ez majd betartja, amit ígér, és a nagynehezen kiegyenesített hajamban nem hagy majd nyomot. Nos, ez nem igaz, hagy maga után nyomot, ha nem is sokat, hagy, tehát az egyik funkciója már nem teljesen működik. Rendes copfot se tudok vele csinálni, hiszen ahhoz nem tart eléggé. Ebből adódóan viszont laza összefogáshoz, alvós kontyhoz, ha nagyon meleg van, fonat végére tökéletes. Az egy nagyon nagy plusz pont, hogy tényleg nem húzza a hajat, hajszál sem marad rajta. Egyébként már jó párszor használtam, de reggelre mindig visszaugrik kicsire. (Igaz, nem az eredeti méretre, de majdnem.) Összességében nem érzem egy must have-nek, mivel igenis hagy nyomot, viszont nem bántam meg, hogy megvettem.

Adidas Shape Tusfürdő

Adidas Shape Tusfürdő
2015. június 16.

Tőlem egy kettest kap. 1 hétre elutaztam, és akkor csak ezt használtam, ott foltos-vörösre szárította a lábam szárát, nagyon viszketett és fájt, de itthon már nem tapasztaltam ilyet. Lehet az ottani víz és ez nem alkotott jó egyveleget. Természetesen nem várom, hogy feszesítsen, azonban a hidratálás nem ártana. Egyáltalán nem hidratált, az egésznek olyan semmilyen jellege van. Biztos, hogy nem veszek még egyszer ilyet, de az illata örökké az utazásomra fog emlékeztetni. :)

Lovely Matt Szemhéjtus

Lovely Matt Szemhéjtus
2015. április 20.

Az egyik ismerősöm javaslatára vettem meg. Kicsit kételkedtem, mert elég olcsó volt. (bár ahogy most nézem, hogy ebben 2 gramm kerül 600 Ft-ba, másnak pedig 6 grammja 1200 Ft körül mozog..) Először féltem, hogy nem fogom tudni használni, de aztán rá kellett jönnöm, hogy nagyon "felhasználóbarát" ez a termék. Pont annyira gyorsan szárad meg, hogy amit elrontok, azt gyorsan le tudom még szedni. Egyébként nagyon tartós és szép munkát lehet vele csinálni, az ecsete is vékony, csak ajánlani tudom. Az egyet len hátránya, hogy figyelni kell hová mennyit kenünk belőle, mert hajlamos szürke, be nem fedett foltot hagyni, ha többször átmegyünk egy részen.