Nyufika

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sigma F82 Kabuki Ecset

Sigma F82 Kabuki Ecset
2016. július 12.

Remek kis ecset! Amikor megvettem arra számítottam hogy nagyobb lesz a feje, így egy picit szkeptikusan kezdtem el használni. Azonban az állam és az orrom púderezéséhez tökéletesen bevált. Puha és sűrű, jól veszi fel és adja le a púdert. Valamikor ősszel lesz már egy éve hogy nyúzom szinte naponta és mosom minden héten, de se a formáját nem veszítette el, se egy szála nem hullott még ki. Teljesen elégedett vagyok vele.

W7 Lightly Toasted Eye Colour Palette

W7 Lightly Toasted Eye Colour Palette
2016. július 5.

Imádom! Tökéletes UD Naked paletta másolat.Mi a fenének adjak ki tizenezer forintokat egy palettáért, ha ugyanazt megvehetem a töredékéért? A színek csodálatosak, mindegyikük jól kihasználható. Egyszerűen nem lehet rá rosszat mondani.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. május 5.

Az itteni sok dicsérő vélemény miatt vettem meg.Ez az első zselés tusom, de úgy érzem megtaláltam az igazit. Ahogy más is írta előttem, nekem is ezzel sikerült először a tökéletes cicaszem. Megvan a fekete és a barna is. A fekete tényleg fekete, a barna is csodás színű. Az állaga nagyszerű, könnyen kezelhető. A tartóssága is meglepően jó, 24 órát nem bír ki, de egy teljes munkanapot simán, és kopni is egyenletesen kezd. A saját ecsetét kipróbáltam, de nekem az nem jött be, így vásároltam ferde fejű ecsetet, amivel működik, mint az álom.

NYX Powder Pirosító

NYX Powder Pirosító
2016. március 30.

2015 nov 12.: Az Apricot nevű árnyalat van meg, ami egy kicsit rózsaszínes beütésű barack szín. Már rég vágytam barack színű pirosítóra, erről a pirosítóról jókat is olvastam, gondoltam kipróbálom. Fényképen nagyon csalóka a színe, én mindenhol szinte narancsos színű baracknak láttam. Nem csalódtam, sőt, örültem hogy inkább rózsaszínesebb. Jól teljesít, elégedett vagyok vele, és gondolkodom rajta hogy még beszerzek egy-két további színt.

Update 2015.12.29.: Azóta karácsonyra megkaptam a Mauve és Angel árnyalatokat is. Egyszerűen szerelmes vagyok beléjük. Egyedül az Angel porzik egy kicsit, de ez legyen a legnagyobb baja, a színek csodálatosak, jók egy natúr sminkhez és alkalmihoz egyaránt.

Update 2016.02.18.: A Taupe nevű árnyalatot is megkaptam szülinapomra. Egy kicsit vegyes róla a véleményem. Nem tudom hogy az enyém hibás, vagy én vagyok a béna, de kb. 3-4 használat után már filmréteg kezd rajta kialakulni, és alig bírom kiszedni belőle a színt. Pedig alapból többször kell belenyúlnom, hogy elérjem a kívánt színt. Az ecseteimet minden használat után tisztítom, mindig megvárom hogy a hidratáló/BB/alapozó eléggé megszáradjon az arcomon. Ha állandóan a filmréteget kell róla szedegetnem, akkor elég gazdaságtalan. Pedig imádnám, de felfoghatatlan hogy a többivel egyszer sem volt ilyen bajom, annak ellenére hogy napi szinten használom azokat is. Nem pontozom le, mert a többi továbbra is szuperül teljesít. Ezzel meg még próbálkozok majd.

Update 2016. márc. 10.: Ugyanaz a helyzet nálam is a Taupe-al mint EszterK-nál. Egyszerűen nem tudok jó módszert találni, hogy rendesen lehessen használni. Még minőségi ecsettel is van hogy foltos az arcomon, ha sikerül némi színt kirimánkodnom a tégelyből. Ezzel befürödtem sajna... Annyira kár érte, de ezt az árnyalatot biztos nem fogom újravenni, hanem keresek valami mást.

Sigma F86 Kúpos Kabuki Ecset

Sigma F86 Kúpos Kabuki Ecset
2016. március 9.

Amikor először megláttam furcsán néztem rá, hogy ez mi, mire lehet ezt használni. Elkezdtem kutakodni a neten és láttam hogy mennyi mindenre használható, így úgy döntöttem rászánom a pénzt. Nem bántam meg. Isteni sűrű és puha mint mindegyik ecset ebben a sorozatban. Szem alatt dolgozom el vele a korrektort, valamint nekem bevált még a highlighter arccsontra való felviteléhez is. Mosást jól bírja, csak lassan szárad.

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza
2016. március 9.

Itteni jó vélemények miatt vettem egyet. Jó vétel volt! Eddig csak oriflames ceruzákat használtam, de ez sokkal jobban teljesít. Jó hogy nem kell hegyezni, így nem kell a forgácsot takarítani. Kellemesen puha és krémes az állaga, ezáltal könnyen felvihető a vízvonalra. Nekem nem maszatolódik, színével és a tartósságával is elégedett vagyok. Újravevős. Viszont kár hogy nincs belőle barna színű :-( ...

Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő Gyémánt Kristályokkal

Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő Gyémánt Kristályokkal
2016. március 1.

Én kedvezményes kuponnal jutottam hozzá, eredeti árán nem vettem volna meg, azt azért sokallom. A legkeményebb fejet vettem bele (2 db/csomag), még mindig az elsőt használjuk, pedig benne van már egy ideje. Az én enyhe bőrkeményedéseimmel röhögve elbánik, a párom durva bőrével is jól megbirkózik, de több ideig kell használnia. Az elem bírhatná benne tovább is. Alapvetően jó kis termék, szeretjük használni, de véleményem szerint nagyon túl van árazva maga a készülék és a fej is. Az elemtartósság és az ár miatt mínusz 1 csillag.

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Mineral Massage Tusfürdő
2016. február 25.

A párom valósággal meg van veszve érte! Én ajánlottam neki, mert hogy vannak benne ezek a radírozó szemcsék, és az illata is fiúsabb. Mióta kipróbálta, nem hajlandó más tusfürdőt használni, pedig előtte Old Spice-t használt és azt is nagyon szerette... :O. Ha megyek vásárolni, mindig kiköti hogy csak ilyet vegyek neki. Én is kipróbáltam egyszer, valóban nem rossz tusfürdő. A párom nevében adok neki egy ötöst.

Denim Black After Shave

Denim Black After Shave
2016. január 28.

Párom használja, örökölt egy üveggel apukámtól. Azt mondja hogy tetszik neki meg jó használni, teszi a dolgát, de ő marad a jobban bevált Old Spice-nál.

Denim Tornado Deodorant Spray

Denim Tornado Deodorant Spray
2016. január 28.

Isteni illat, valóban ki lehet érezni a fahéjas-fűszeres illatokat! A párom örökölt egyet, ami éveken át kallódott valahol, és nagyon szerette. De most hogy látom az összetevőket, mindjárt szívrohamot kapok. Ilyet többet biztos nem adok a kezébe. Mínusz 1 csillag.