Nyufika

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Relax Dusche Abendrot

Balea Relax Dusche Abendrot
2016. január 28.

Anyukám kapott egy tubussal még hónapokkal ezelőtt, de lepasszolta nekem. Illata isteni, még később is érezni a bőrön, és nem is szárít. Ár-érték arányban tökéletes tusfürdő, kár hogy már nem gyártják.

Sigma SPA Express Brush Cleaning Glove

Sigma SPA Express Brush Cleaning Glove
2016. január 19.

Karácsonyra a páromtól kaptam egy makeup csomagocskát, aminek ez is a része volt. Addig én is az Ebelinnek ezt a kis masszázskorongját használtam ecsettisztításra. Nem is működött rosszul, de a korong olyan pici hogy a kezem kiázott mire végeztem, és a fogása sem esett a kezemre. Jött a karácsony, gondoltam miért ne kérjem ezt. Nekem a "sütőkesztyű" verzió túl drágának és ormótlannak tűnt. Ennek az ára is kicsit meredek, saját magamnak nem biztos hogy megvettem volna. A dolgát nagyon szépen végzi, öröm vele az ecsettisztítás, nem bántam meg ezt a kívánságot. Egyetlen negatívuma a mérete. Nekem pici kezeim vannak, úgy látszik lapátkezűekre tervezték. A mosásban ez nem zavar, viszont a kesztyű oldalán a recéket nem tudom használni, ami arra szolgálna hogy a vizet ki lehessen préselni az ecsetből. Nem tudom hogy a gyártó ezt meg tudta volna oldani, de ha méretre állítható lenne azt nem bántam volna. Emiatt nem pontozom le, mért én törülközőt használok az említett művelethez, azt hatékonyabbnak tartom. Az ecseteim tiszták, ez a lényeg. Jó termék, annak aki megteheti anyagilag hogy beruházzon rá.

MakeUp Revolution Pro Hygiene Antibakteriális Ecsettisztító Spray

MakeUp Revolution Pro Hygiene Antibakteriális Ecsettisztító Spray
2016. január 19.

Előtte az Ebelin ecsettisztítót használtam. Na annál bármi csak jobban tud teljesíteni. Volt amikor abból a kemény 100ml-ből 3-4-szer is fújnom kellett egyetlen ecsetre. Ebből a 200 ml elég sokáig ki fog tartani, mivel a nagyobb ecsetekre is bőven elég 2 fújás. Az illata isteni és gyorsan is szárad. A szemfestékes, púderes, pirosítós, még a rúzsos ecseteket is makulátlanul tisztítja. DE! Az alapozóecsetemmel nem tud mit kezdeni. Szinte semmit nem szed ki a szálak közül. Így mínusz egy csillag. Ár-érték arányban még nem találtam jobbat, így egyelőre marad.

Naturland Lábpuhító krém

Naturland Lábpuhító krém
2016. január 19.

Nyáron kerestem valami olcsó lábkrémet, mert olyankor előfordul egy kis bőrkeményedés a sarkamon. Hát... nem tudom. Illata borzalmas, nagyon zsíros, így alig akar beszívódni. Különösebb változást a bőrömön nem vettem észre. Elhasználom, de újravenni nem fogom. Inkább keresek valami mást hasonló árkategóriában.

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon

Head & Shoulders Citrus Fresh Sampon
2016. január 14.

Meg nem tudom mondani mióta használom már ezt a sampont, de tizenéve biztos. Korpa, zsír eltűnik a hajamból, és nem is szárítja ki azt. Ezzel a samponnal heti egyszer elég is hajat mosnom. Soha le nem cserélném másra. El is csodálkoztam hogy milyen vegyesek itt a vélemények.

Halle Berry Halle

Halle Berry Halle
2016. január 14.

Anyukám még évekkel ezelőtt kapott apukámtól karácsonyra egy üveggel. Nagyon szereti, ha tehetem akkor mindig csórok belőle. :D Imádnivaló ez az illat. Kellemes, nőies, és szerintem minden korosztályhoz illik.

MakeUp Revolution Pro Hygene Antibakteriális Ecsettisztító Sampon

MakeUp Revolution Pro Hygene Antibakteriális Ecsettisztító Sampon
2016. január 13.

Szinte szóról-szóra bemásolhatnám a véleményemet, amit a spray-ről írtam, mert ugyanaz a véleményem erről is. Illata isteni, jól tisztít minden ecsetet, kivéve az alapozóecsetet. Csak akkor tisztítja ki maradéktalanul, ha előtte mással kitisztítom és utána mosom át ezzel. Korrekt kis termék lenne egyébként. Még egyetlen bajom van vele, mégpedig az hogy a tubusból borzasztó adagolni a sampont, ami engem egy kicsit sűrűbb állagú folyékony szappanra emlékeztet. Úgy kell fejjel lefelé tartva kierőszakolni, nyomkodni a tubus oldalát. Jobban örültem volna egy pumpás kiszerelésnek.

Nivea Pure & Natural Kézkrém

Nivea Pure & Natural Kézkrém
2015. december 31.

A párommal mindketten használjuk. Nem kell belőle sok, gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet utána. Az illatával semmi bajom. Jól hidratál, ideális téli hónapokra. Már többször újravettük.

Esprit Life By Esprit EDT

Esprit Life By Esprit EDT
2015. december 31.

Nemrég örököltem egy üveggel. Könnyed, kellemes és fiatalos illat. Én hétköznapi rohangálós parfümnek használom. Lehetne tartósabb is, így 1 csillag mínusz.

Nivea Nappali Arckrém Zsíros, Problémás Bőrre

Nivea Nappali Arckrém Zsíros, Problémás Bőrre
2015. december 8.

Nagyon szeretem ezt a krémet, használom is minden reggel már vagy jó két hónapja. Könnyű az állaga, a bőröm úgy szívja befele pillanatok alatt hogy csak pislogok. Jó az illata, nem ragacsos, így smink alá a legjobb választás zsíros bőrűeknek. A pattanások kialakulását nem akadályozza meg, (bár nekem hormonális pattijaim vannak, azt szerintem semmi sem tudja :D) de azok kezelésében és a hegek gyógyításában nagy segítség. Múlt hónapban az állam egyik oldalán egyetlen ponton nagyon kipattogtam. Még nem sikerült rájönnöm mitől de biztos nem ettől a krémtől. Reggel és este kentem ezzel, segített őket elmulasztani, a hegek is egyre halványabbak.Tegnap is kijött rajtam egy bőr alatti pattanás, ami akkorára duzzadt mint a fél állam, feszített, fájt reggel-este bekentem ezzel mostanra a felére zsugorodott. Valóban van egy kis mattító hatása, de elhanyagolható, bár jobb lenne ha tartósabb lenne. Összességében jó kis krém, egy tubus hónapokig elég, így az 1300 Ft nem sok érte. Nekem újravevős lesz.