Nyufika

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame Wonder Lash Szempillaspirál
2015. december 7.

Engem nem nyűgözött le, egy átlagos spirál. A keféje ötletes, szépen szétválaszt, nem csomósít. Drámai hatást nem lehet vele elérni, inkább csak természetest. Itt ki is merülnek a pozitívumok. Délutánra lepotyog és maszatol. Ezt még elviseltem. De olyan híg a festéke hogy jaj! A kefe rengeteget vesz fel. Soha egyetlenegy spirállal sem kentem össze magam az orrom oldalán vagy a szemem alatt annyiszor mint ezzel. Biztos nem én vagyok a béna, mert nekem van Maybelline spirálom, aminek a keféje háromszor akkora mint ennek, és soha nem kentem össze magam vele.

Astor Perfect Stay 8h Szájfény

Astor Perfect Stay 8h Szájfény
2015. november 25.

Sweet Doll árnyalatot vettem meg, szerettem volna egy finom rózsaszín szájfényt, ami hétköznapra jó, de alkalomkor is, valamint akkor is ha nem akarok komoly sminket, csak felkenek gyorsan valamit a számra. Vegyesek a tapasztalataim. A szájfény maga nagyon ragacsos, még sosem találkoztam ilyesmivel. Az üvegben gyönyörű a színe, de a számon szinte semmi sem látszik belőle, csak a csillámok. De már más is írta előttem hogy így járt ezzel a színnel. 8 órát sehogy sem bír ki, inkább csak 3-4-et. Árát nagyon drágállom. Nem rossz szájfény egyébként, a látvánnyal magamon elégedett vagyok, de a ragacsosság és az ár miatt mínusz egy csillag.

Ebelin Professional Ferde Fejű Szemhéjpúderecset és Applikátor

Ebelin Professional Ferde Fejű Szemhéjpúderecset és Applikátor
2015. november 23.

Amikor megvettem, nem igazán tudtam mire is fogom használni, de úgy voltam vele nem baj ha van egy ferde fejű ecset is a repertoárban. Az applikátor részét sosem használtam. A ferde fej az alsó és felső szempilla vonalában jól használható, de nekem erre jobban bevált a ceruzaecset. Szemöldök festésnél viszont jó szolgálatot tesz, de én ritkán festek szemöldököt. Szóval ő a legkevésbé használt ecsetem. Nem pontozom le, mert amúgy teszi jól a dolgát, és a mosással sem volt eddig gond.

Oriflame Giordani Gold Sminkecset

Oriflame Giordani Gold Sminkecset
2015. november 18.

Én sajnos nem vagyok elájulva tőle. Szúr, nyeklik-nyaklik, nem is veszi fel és nem is adja le rendesen a szemestéket. Olyan semmilyen. Méreténél fogva csak arra jó, hogy az ember betegye a táskájába és legyen nála valami ecset amivel tud sminket igazítani a szemén.

Oriflame Very Me Csillámló Körömdekoráció

Oriflame Very Me Csillámló Körömdekoráció
2015. november 18.

Ajándékba kaptam még valamikor. Nem vagyok olyan nagy köröm guru, így ritkán használom. Egyébként nem rossz, jól fel tudja dobni a körmöket, de valóban pár napnál tovább nem marad fenn.

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra

Baba 2in1 Sampon és Balzsam Minden Hajtípusra
2015. november 16.

Ez a legrosszabb sampon amit valaha próbáltam. Annyira zsírosodott tőle a hajam hogy az valami rettenet. Szombat este hajat mostam vele kedd reggel már olyan volt a hajam (nem túlzok!) mintha egy hónapja nem mostam volna meg. Pedig nekem heti egy hajmosás világéletemben elég volt. Olcsó sminkecseteim tisztítására használgatom amíg el nem fogy, azokkal nem művelt még semmi borzadályosat (a drágákat mint a tűztől, úgy féltem tőle), de nem tud elég gyorsan elfogyni.

Baba Higiénikus Kézkrém

Baba Higiénikus Kézkrém
2015. november 14.

Ezt mindennek csak kézkrémnek nem nevezném. Büdös, ragacsos, és hámlik tőle a bőröm! Pedig alapvetően nincs érzékeny/száraz bőröm. Semmire sem jó. Kuka!

Dove Essential Nourishment Kézkrém

Dove Essential Nourishment Kézkrém
2015. november 14.

Egyedül télen használok kézkrémet, erre is csak egy-két éve szoktam rá úgymond ez volt az első komolyabb krémem. Ajándékcsomag része volt, így az ár-érték arányról nem tudok nyilatkozni. Korrekt kis krém, szép lesz tőle a bőröm. A beszívódása viszont nagyon lassú, ezért mínusz 1 csillag.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2015. november 12.

Járt már néhány spirál a kezemben, de minddel kapcsolatosan volt valami kifogásom. De azt hiszem most megtaláltam a tökéletes szempillaspirált. Egyszerűen nem lehet rá rosszat mondani. Imádom hogy ilyen hatalmas keféje van. Gyönyörű dúsak lesznek a pilláim, még egy spirál sem csinált nekem olyan szépeket mint ez. Pont megfelelő festékmennyiséget vesz fel a kefe, nem potyog, nem maszatol, nem csomósodnak a pilláim, színe is abszolút jó. Maga a tökély!

Beauties Factory Blush Meteorites Illuminating Pressed Powder

Beauties Factory Blush Meteorites Illuminating Pressed Powder
2015. november 12.

Ebből több színkombináció is létezik, nekem a 10-es számú van meg, ami tartalmaz egy világos és egy sötét rózsaszínt. Amikor megkaptam megijedtem, mert iszonyú csillámos volt (a kép a webáruházban kicsit csalóka volt). De szerencsére csak a legfelső rétegen van ekkora mennyiség, az első használattal, amikor a kezemen kipróbáltam le is jött. Alatta már csak alig van benne minimális csillám, a bőrön fel se tűnik. Tehát aki kacérkodik ilyen pirosító beszerzésével, azt ne tántorítsa el az a legfelső réteg. Egyébként meg imádom! Nem porzik, sok se kell belőle, nagyon szép természetes színt kölcsönöz az arcomnak, a tartósságával sincs gond. Ár-érték arányban tökéletes.