Nyufika

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ebelin Kabuki Ecset

Ebelin Kabuki Ecset
2015. szeptember 2.

Nagyon tömött és pihi-puhi, egész nap tudnám vele az arcom simogatni. Púderezéshez vagy akár pirosításhoz is tökéletes.

Update 2015. 09.02.: Még mindig imádom, kedvenc Ebelin ecsetem. Azóta két szépséghibája van csak: Az egyik hogy a felirat a nyélen nekem elmaszatolódott, ami nem túl szép látvány, de ez az ecset teljesítményét nem befolyásolja. A másik hogy mosáskor nagyon lassan szárad, egy éjszaka nem elég neki, de kompenzál azzal hogy egyetlen szálát sem hullatta még el.

Colgate 360° Fogkefe

Colgate 360° Fogkefe
2015. szeptember 1.

Évek óta ilyen fogkefét használok, teljesen elégedett vagyok vele. Nem túl durva, alapos, a nyelvtisztító része is jól végzi a dolgát. Nekem eddig egy sem hullajtott el egyetlen szálat sem, mint az előző véleményezőnek. Egyelőre nem találtam jobbat ennél.

Astor Cover Stick Korrektor

Astor Cover Stick Korrektor
2015. augusztus 3.

Anyukám javasolta hogy ilyet vegyek, hát kár volt hagyni magam rábeszélni. Utálom, alig várom hogy elfogyjon. Egyedül a színe az egyetlen pozitívuma, mert az tökéletesen passzol. Viszont egyáltalán nem passzol az én bőrtípusomhoz, túl zsíros, ahova felkenem ott csomós lesz a sminkem tőle, tehát alapozó fölé használhatatlan (önmagában még csak-csak). Nekem a fedése sem jó, a fél tubust rá kéne kennem egy pattanás után maradt foltra hogy miután beledolgozom a bőrömbe el is fedje azt, mert különben a fele az ujjamon/ecseten marad, elmaszatolódik a helyéről és az elfedendő folt is újra ordít a bőrömön . Zsíros-kombinált bőrűek messzire kerüljék. Többet nem is fogok ilyen állagú korrektort venni.

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset

Ebelin Professzionális Alapozó és Korrektorecset
2015. augusztus 3.

Eddig minden Ebelin ecsetről amit vettem jó véleménnyel voltam, na de ez... valami borzalmas! Kb. két használat és egyetlen! tisztítás után (pedig nagyon vigyáztam közben) először csak baromira lötyögött, majd következő használatkor kettéjött a nyele! Alapozáshoz túl kicsinek, korrektorozáshoz túl nagynak találom a fejét. Nekem is ilyen hülye, idegesítő sercegő hangot adott ki használat közben és csíkoz mellette. Valamint iszonyat sok festéket szív magába. Azért a pénzért amit elkértek érte igazán többet vártam volna...teljes pénzkidobás.

Update 2015.08.03.: Egy darabig nem használtam, de most még így fél nyéllel elhasználgattam BB krém felvitelére, de utolérte ezt is a végzete. Mint sokaknak, nekem is baromira elkezdte hullatni a szálait, pedig kb.összesen háromszor-négyszer volt mosva, és akkor is nagyon óvatosan, fejjel lefelé szárítva. Márciusban vettem ezt a förmedvényt, azt gondoltam sokkal többet fog bírni. Azóta van már minőségi ecsetem, amit imádok. Mínusz öt csillagot adnék rá ha lehetne.

Papoutsanis Tradicionális Olivaolaj Szappan

Papoutsanis Tradicionális Olivaolaj Szappan
2015. július 20.

Egy kedves barátunk hozott nekünk egyet Görögországi nyaralásából. A kezeim tőle olyanok lettek, mint a selyem. Nem úgy viselkedik mint a megszokott bolti szappanok, amikor kezet mosok vele, akkor ilyen nyálkás lesz az kezemben, egyedül emiatt az 1 csillag mínusz.

Palmolive Naturals Delicate Care Tusfürdő

Palmolive Naturals Delicate Care Tusfürdő
2015. július 20.

Volt amikor éveken át csak ezt használtam egyedül. Az illata finom, és puhává varázsolta a bőrömet. Csak akkor nem használom ezt amikor kapok ajándékba másmilyen tusfürdőt, de eddig ő a kedvenc.

Radox Muscle Therapy

Radox Muscle Therapy
2015. július 20.

Eredetileg a páromnak vettem, mert egy kicsit fiús az illata, de én is szoktam időnként használni. Ilyen jól habzó termékkel még sosem találkoztam és valóban lazítja az izmokat. Hát és vállfájáskor mindig ezzel zuhanyozunk.

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém

Nivea Pure & Natural Hidratáló Nappali Krém
2015. július 17.

Édesanyámnak van egy hatalmas aloe vera növénye, ami túlburjánzott, ezért egy csomó levelet le kellett róla szedni. Én ezeket a leveleket felvágtam és el is használtam arcápolási célzattal. Csodákat művelt a bőrömmel. Miután a levelek elfogytak, új arcápoló után kellett néznem, így úgy döntöttem hogy csakis aloe vera tartalmú arcápolót veszek. Itt a Krémmánián elég vegyes véleményeket olvastam erről a krémről, így sokáig halogattam a megvételét, de végül rászántam magam. Nem bántam meg. A tonikjával együtt használom, látványos változáson ment keresztül az arcom azóta. Nagyon jól hidratál, isteni puha a bőröm, egyáltalán nem pattogtam ki tőle. Egyetlen negatívuma hogy nagyon lassan szívódik be, ezért nem nappal hanem éjszakára kenem vele az arcom. Nekem biztos újra vevős, nagyon szeretem!

Oriflame Sminkecsetkészlet

Oriflame Sminkecsetkészlet
2015. július 17.

Nem rossz, de nem is olyan jó. Még ajándékba kaptam évekkel ezelőtt. A pirosító és púderecsete valóban karcolja az arcot, valamint így évek után nekem össze-vissza állnak a szálak, sprődek és a szőrét is hullatja mindkettő (pedig nem is használtam őket gyakran, pláne nem minden nap és olyan sűrűn sem tisztogattam őket). A kis pufi szemfesték ecsetét én is szeretem, azt használom leggyakrabban. A tok szép és strapabíró. Az árát megszolgálta, de köszönő viszonyban sincs egy minőségi ecsettel egyik sem. Inkább azoknak való akik még kezdők vagy ritkán sminkelnek.

Oriflame Miss O EdT Parfüm

Oriflame Miss O EdT Parfüm
2015. július 17.

Az üvege dizájnos, de ennyi. Az illata semmilyen, majdnem hogy kifejezetten rossz.