Nyufika

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong

Ebelin Peeling Hatású Masszázskorong
2015. július 16.

Nem gondoltam volna hogy fillérekért a DM-ben kap az ember "multifunkciós" :) dolgokat is. Én elsősorban azért vettem meg mert itt olvastam hogy sminkecsettisztításra is kiváló, és ennyiért úgy voltam vele hogy kipróbálom. És tényleg! Arctisztításra is kiváló, mert a sörtéi puhák, és hatékonyabban lehet az arclemosóval átmasszírozni a bőrt. Megérte!

Sigma F80 Ecset

Sigma F80 Ecset
2015. július 16.

Nem olyan rég jutottam hozzá, eddig nem volt ilyen drága és minőségi ecsetem. Hát jóval előbb be kellett volna már szereznem. Ódákat tudnék zengeni róla! Az alapozás egy álom vele! Nem szívja magába a festéket, jó a kialakítása, puha és tömött a feje. Ez és egy olcsóbb ecset... hát ég és föld. Nagyon megérte az árát! Úgy vigyázok rá mint a szemem fényére, és remélem jó sokáig kiszolgál majd.

Celine Dion Signature Natural Spray

Celine Dion Signature Natural Spray
2015. július 16.

Ajándékba kaptam, és nagyon szeretem. Kellemes az illata, nekem olyan igazi kifinomult alkalmi illat. Egyedül egy baj van vele: lehetne kicsit tartósabb befújás után.

Rimmel Lasting Finish Primer

Rimmel Lasting Finish Primer
2015. július 16.

Az első primerem, amit csak az ára miatt vettem meg. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemes csalódás volt. Minden nap nem merem használni (szerintem felesleges is) mert félek hogy kipattogna az arcom. De amikor egy komolyabb alkalmi sminket készítek mindig megy az alapozó alá. Nem kell belőle sok, a pórusaimat valóban kicsit összébb húzza, és a pirosságot is halványítja (legfőképp emiatt a két dolog miatt akartam primert venni). Az alapozó szépen terül rajta, és tartósabb tőle a sminkem. Elégedett vagyok, 5 csillag, mert eddig jól teljesített, de lehet hogy kipróbálok majd másik primert is.

Oriflame Intenzív Szemkontúrceruza

Oriflame Intenzív Szemkontúrceruza
2015. július 16.

Barna és fekete színben is birtokolok belőle. Puha a hegye így nem szúr, aránylag tartós is és a hegyezéssel sem volt gondom. Szeretem használni.

Oriflame Smoky Collection Szemhéjárnyaló Trió

Oriflame Smoky Collection Szemhéjárnyaló Trió
2015. július 16.

Szuper termék! A feketés-szürkés verzió van meg, és előszeretettel használom. Szép füstös sminket lehet vele készíteni, és azt vettem észre hogy nem csomósodik össze a szemhéjamon olyan hamar mint másik szemfestékeim. Jó vétel volt, nem bántam meg.

Oriflame Szempilla-kiemelő Spirál

Oriflame Szempilla-kiemelő Spirál
2015. július 16.

Olyan közepes. Keféje nem rossz, de a festék kicsit gyengus. Szerintem az Oriflame-nek van ennél jobb spirálja is.

Oriflame Divine EDT

Oriflame Divine EDT
2015. július 16.

Életem első parfümje volt, és a mai napig szeretem. Finom illat, csak sajnos nem tartós.

Oriflame Precious Moments EDP

Oriflame Precious Moments EDP
2015. július 16.

Az illata mennyei! Bármilyen alkalomra el tudom képzelni. A gyűrű gagyi, sosem hordtam, a csillámoknak meg nagy része benne fog maradni az üvegben mikor kiürül, pedig minden használat előtt jól fel szoktam rázni. Emiatt mínusz egy csillag.

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)
2015. július 16.

Natural Radiance árnyalatot használom évek óta én is és édesanyám is (ő még régebb óta mint én), és mindkettőnknek úgy néz ki mintha semmi sem hiányozna belőle. Lehet hogy még engem is túl fog élni? :S :D Nagyon szép színhatást lehet vele elérni, nem is vágyok másik bronzosítóra. Imádom! Az egyik legjobb Oriflame-es termék amit valaha kitaláltak és legyártottak.