Nyufika

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Very Me Graffiti Repesztőlakk

Oriflame Very Me Graffiti Repesztőlakk
2015. július 16.

A feketét vettem meg, szerintem nagyon trendi, amikor csak lehet ezt használom. Szépen és gyorsan repedezik. Nekem a matt finis annyira nem tetszik, ezért én a tetejére mindig kenek egy réteg átlátszó lakkot, így kap egy kis fényt és baromi jól néz ki!

Oriflame Beauty Triple Core 3 az 1-ben Ajakrúzs

Oriflame Beauty Triple Core 3 az 1-ben Ajakrúzs
2015. július 16.

A három réteg összekeveredve olyan nem is tudom... kicsit gagyi az összhatás, pedig annak ami nekem van szép színe lenne. Az illata kellemes, de az állaga nekem túl krémes és nem vettem észre hogy ápolná az ajkamat. Annyira nem nyűgözött le.

Oriflame Beauty Perfect Match Eyeshadow Duo

Oriflame Beauty Perfect Match Eyeshadow Duo
2015. július 16.

Nekem kettő is van (a nevüket most nem tudom) a színek szépek, korrekt kis szemesték, az applikátor amit adtak hozzá nekem nem jött be, nem is használom, de legyen ez a legnagyobb baja :)

Oriflame Szempillagöndörítő Melegítő Funkcióval

Oriflame Szempillagöndörítő Melegítő Funkcióval
2015. július 16.

Én csak addig használtam a melegítős funkcióját (megjegyzem nem szerettem annyira) amíg le nem merült az elem, de ha hidegen használom is pontosan ugyanazt a hatás érem el vele. Azóta nem is vettem bele elemet. Egész jó kis göndörítő.

Oriflame Visions Rúzs

Oriflame Visions Rúzs
2015. július 16.

Nekem kettő szín van belőle, mindkettőt szeretem. Az illata kellemes, nagyon krémes és könnyen kenhető. Csak lehetne tartósabb.

Oriflame Kompakt Tükör

Oriflame Kompakt Tükör
2015. július 16.

Táska belső zsebének állandó lakója. Praktikus, nem foglal nagy helyet, és plusz pozitívum hogy az egy tükör kicsit nagyítós is. Ideális ha gyorsan elő kell kapni egy sminkigazításhoz.

Nivea Creme

Nivea Creme
2015. július 16.

Mindig van otthon, bár én csak akkor használom amikor megfázok és a kipirosodott/kidörzsölt orromat szoktam vele kenegetni. Erre a célra tökéletes. Egyetlen bajom vele hogy nagyon lassan szívódik be.

Nivea Pure Effect Clean Deeper Daily Wash Scrub

Nivea Pure Effect Clean Deeper Daily Wash Scrub
2015. július 16.

Jó kis lemosó ez. Gyengéden radíroz, bár én mellette heti egyszer szoktam erősebb radírt is használni (ami szintén Nivea) a hatásos radírozás érdekében . A pórusaimat eddig ez tisztítja a legjobban. Mióta ezt használom kevesebb pattanásom is van. Az ára kedvező és egy tubus jó ideig kitart. Eddig úgy néz ki újra vevős lesz. Arcápolásban és tisztításban egyelőre csak a Niveára esküszöm.

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír
2015. július 16.

A tubus azt írja heti 2-3 alkalommal lehet használni, de én csak egyszer teszem, mert mellette mindennap használom a Nivea Pure Effect Clean Deeper arclemosót, ami nagyon gyengéden radíroz is, így elég a heti egy ebből (ennek következtében sokáig elég is lesz a tubus, így az ára jobban megéri). A szemcséi kiválóan végzik a dolgukat, abszolút elégedett vagyok az eredménnyel.

Astor Skin Match Care BB Cream

Astor Skin Match Care BB Cream
2015. július 16.

A világosabbik árnyalatot vettem meg. Nekem bevált, jól hidratál, a fedése is egész jó, a színével sincs bajom. Negatívuma: Kicsit drágállom, valamint hogy kicsit nehéz krém, így nyári melegben nem tudom használni, mert nagyon izzad tőle a bőröm és úgy érzem lefolyik az arcomról, de a hűvösebb hónapokra tökéletes lesz.