Nyufika

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ebelin Satírozóecset

Ebelin Satírozóecset
2015. július 15.

Az ára miatt nem vártam tőle sokat. Azonban kellemesen csalódtam benne. Már írták előttem hogy nem mindegy hogy használja az ember, de amikor rájön a trükkjére, akkor szépen lehet vele satírozni. Egyetértek.

Maybelline Affinimat Púder

Maybelline Affinimat Púder
2015. július 15.

Akciósan vettem, és meg vagyok vele elégedve. Jól fed és mattít, a bőrömmel sem veszett össze még. Nem kell belőle sokat sem használni, így egy tégely sokáig kitart.

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10

Labello Vitamin Shake Cranberry & Raspberry Ajakápoló SPF10
2015. július 15.

Elhasználtam már pár Labello ajakápolót, de eddig ez volt a legjobb. Az illata finom, és jól hidratál.

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal
2015. július 15.

Illata még csak véletlenül sem emlékeztet a manduláéra, mellette még orrfacsaró is. Sima lakkot is izomból kell vele sikálni. Csillámos lakkot lemosni vele...legfeljebb álmaimban.

Ebelin Vattakorong Selyemkivonattal

Ebelin Vattakorong Selyemkivonattal
2015. július 15.

Kiváló vattakorong, az ára is jó. Eddig ez a legjobb amit használtam.

Ebelin Ecsettisztító Folyadék

Ebelin Ecsettisztító Folyadék
2015. július 15.

Alapos tisztítást nem végez, egyedül arra jó hogy az aktuális festék nagy részét kiszedi a szálakból ha sminkelés közben tisztítani kell az ecsetet, meg fertőtleníti valamennyire. Az alapozó és korrektor ecseteket egy kín vele tisztítani, de a szemfestékes/púderes/pirosító ecseteket egész jól tisztítja. Elhasználom, de újravenni biztos nem fogom, inkább veszek valami minőségi ecsettisztítót. Kár érte, pedig az ára kedvező.

Dove Go Fresh Izzadásgátló Golyós Dezodor Gránátalma

Dove Go Fresh Izzadásgátló Golyós Dezodor Gránátalma
2015. július 15.

A spray-vel együtt használom minden nap. Az illata isteni, nem hagy foltot a ruhán. Két csillag mínusz, mert se az illata se hatása nem tartós, pedig ez lenne a lényeg.

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2015. július 15.

Dm-es kuponnal vettem, de bár ne tettem volna. Az egy csillagot egyedül az illata miatt kapja. Az íze túl erős, be se akar szívódni, ápolni meg semmit sem ápol. Vacak!

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2015. július 15.

Szuper jó lemosó! Én nem csak szemesték lemosására használom, hanem mindent ezzel törlök le, pl. alapozót úgy lehozza mint a pinty! A bőröm igaz olajos marad utána, de csak egy gyors öblítés és kész.

Astor Perfect Stay 24H Alapozó

Astor Perfect Stay 24H Alapozó
2015. július 15.

Sajnálom hogy már nem lehet kapni, pedig a színe nagyon bejött. Jó az állaga és a fedése is, könnyen eldolgozható.