nyüsszentyű

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél
2013. július 10.

Tetszik a mentolos illata, utána olyan frissnek érzem a bőröm. De egyszer véletlenül belement a szemembe, és iszonyatosan csípett, úgyhogy azóta óvatosabban bánok vele. Naponta egyszer használom, így nem szárít annyira. Az intenzív arctisztítást én annyira nem érzem, de legalább nem ront a bőröm állapotán.

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével

X-Epil Eldobható Női Borotva 2 Pengével
2013. július 10.

Sok újdonságot nem tudok hozzátenni az előttem szólók véleményéhez. Én amúgy is mindentől kipattogok, ezen nem lepődtem volna meg, de a szőrszálak 70-80%-a vidáman csücsül a helyén a használata után... Egyszerűen szörnyű!!

Essence Nail Art Mágnesek

Essence Nail Art Mágnesek
2013. július 10.

Egy csillag alakú, és egy csíkos van meg ebből a kis mütyürből. A csillag alakúval az a tapasztalatom, hogy nagyon közel van a csillag forma a kis ívhez, amit a körömágyhoz kell illeszteni, így ha egy kicsit máshogy tesszük a körmünk fölé, csak egy csík fog látszódni a közepén. A csíkos viszont teszi a dolgát, ha nem mártogatom bele a frissen felkent lakkba. Szerintem nem sikerült a legpraktikusabbra, pedig az ötlet tetszene.

Essence Nail Art Magnetic Körömlakk

Essence Nail Art Magnetic Körömlakk
2013. július 10.

A Magic Red Carpet árnyalat van meg belőle, ami egy csillámos vöröses-lilás árnyalat. A lakkal önmagában nincs semmi probléma szerintem, gyorsan szárad, és az árához (és a többi essence lakkhoz) képest elég tartós. Csillag alakú és csíkos mágnesem van hozzá, amivel nekem csak annyi a bajom, hogy általában belemászok vele a friss lakkba. De ha mégsem, akkor szép lesz a végeredmény. (A csillag alakú mágnessel egyébként az a tapasztalatom, hogy nagyon közel van a csillag forma a kis ívhez, amit a körömágyhoz kell illeszteni, így ha egy kicsit máshogy tesszük a körmünk fölé, csak egy csík fog látszódni a közepén.)
Az ötlet jó, csak a megvalósításán kellett volna finomítani egy kicsit.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2013. június 27.

Az itteni vélemények hatására én is beszereztem egyet, mivel az előző spirálom már kezdett beszáradni. Nem vártam csodát tőle, mert nagyon ritka az olyan szempillaspirál, ami az én szőke pilláimat is rendesen befogja, és nem pereg le pár óra után. Ez azonban bevált. Számomra a hatása vetekszik az Avon SuperShock-jával, de nekem az az örök kedvencem, úgyhogy ő csak második lehet. De ettől függetlenül megérdemli az 5*-ot.

NYC In New York Minute Körömlakk

NYC In New York Minute Körömlakk
2013. május 11.

Nekem meg kellett tanulni használni, először többször le kellett mosnom, mert nagyon csíkozott, és túl gyorsan száradt, szanaszét kentem a körmömön, és csúnya lett. De miután rájöttem hogy menyit kenjek egyszerre a körmömre, nagyon szépen lehet vele dolgozni. A Pink Princess van meg, ami egy nagyon szép nude szín. A nehéz kezdet miatt 4*

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. március 17.

Húgomnak a "do you speak love" és a "flashy pumpkin" fantázianévre hallgató darabok vannak meg. Kipróbáltam őket, mert a vélemények hatására eddig még nem mertem venni belőlük. Az első egy nagyon szép sötétvörös szín, nagyon megtetszett, és egész könnyen fel lehet vinni, egy rétegben is szépen fed, de a színe két réteg után az igazi. Nem tettem rá fedőlakkot, teszteltem menni ideig bírja így. Egy napig maradt fent a körmömön (hajmosással, zuhannyal, mosogatással), úgyhogy közepesnek mondanám. Fedőlakkal biztos tovább bírja, legközelebb így fogom használni, és lehet, hogy bevásárolok magamnak pár színt.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2013. március 7.

Ha vannak sebek, vagy szárazabb részek az arcomon, akkor ezeket kiemeli, viszont ha jól bekrémezem a problémás részeket, akkor már akkor csillog a bőrömön, mikor felviszem. Ráadásul a fedésével sem vagyok kibékülve. Egy BB krémhez hasonlítanám. Az tény, hogy igazodik a bőr színéhez, nekem is az opal rose árnyalat van meg, és mintha lennének benne nagyon apró csillámok. Azoknak ajánlom, akiknek normál bőrük van és nincsenek nagy bőrhibáik.

Update: muszáj felpontoznom, mostanában nagyon elégedett vagyok azzal, amit művel. Áttértem egy kevésbé tömény arckrémre, és így csodásan fed. Nem csinál teljesen hibátlan arcot, de általában szeretem, ha természetesnek tűnik a sminkem. És nem is fényesedik át gyorsan.

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2013. február 28.

Nekem is ez a krém tette rendbe a csúnya, pattanásokkal és hegekkel teli arcomat. Én még a Duac Gel-t használtam, úgy látszik az én bőröm engedelmes fajta, mert mindkettő segített rajta. Először ezt írta fel a bőrgyógyász (emellé szedtem gyógyszert is), aztán a másikat, mert az enyhébb elvileg. De nekem nagyon bevált, azóta csak egy-két hegecske látszik az arcomon. :)

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2013. február 23.

Tegnap volt befestve vele a hajam, párom nyúzott, hogy próbáljam ki a kedvéért, mert milyen jól állna nekem az aranyszőke hajszín (eredetileg ilyen seszínű szőke hajam van). Ma reggel izgatottan vártam, vajon észreveszi-e a változást. És vártam, és vártam... aztán szóba hoztam a dolgot, mire megjegyezte mekkora gáz lenne, ha már befestettem volna, csak ő nem vette észre. Miután elújságoltam, hogy ez valóban így történt, szegényke próbálta menteni a menthetőt (a másik oldalról már látszik, rendes fényben jobb, stb.). :D
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem drasztikus a változás (elsőre biztos nem), de fényesebbé és puhábbá teszi a hajat, és szépen kiemeli a haj színét, élénkít rajta. Nekem nagyon tetszik. :)