nyusza93

Regisztráció dátuma: 2018. február 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező
2018. november 28.

A 97-es Hableány zöldet próbáltam, és nagyon szép, kicsit türkizes beütésű sötétzöld lett. Elsőre kicsit ijesztő, hogy a krém kinyomva tengerkék színű, de ettől még zöld az eredmény :). És nagyon sima, ápolt lett tőle a hajam.

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező
2018. július 30.

Rézvörös hajamra használtam a Denim Blue-t. Hát a Live fényévekkel jobb volt :(. Kezdjük ott, hogy száraz hajra kell felkenni, ami macerás, mert előtte hajat kell mosni, és hagyni megszáradni. A száraz haj viszont olyan gyorsan beszívja a színezőt, hogy nem tudom eloszlatni a tincsen a krémet. Befogta a hajamat, bár hol fekete, hol kék, hol pedig türkizzöld lett. Várom, hogy megszabaduljak tőle teljesen. Egyetlen jó pont: nem szárította ki a hajamat (bár a Live se szokta).

2018. március 13.

Sokkal szebb lett tőle a száraz bőröm, abszolút megéri :)

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2018. március 13.

Az egyik legjobb körömlakk a piacon. Már 1 réteg is egész jól fed, hamar szárad, szeretem az ecsetét. Viszonylag sokáig ép marad a körmömön. Jár az 5 csillag, de azért lehetnének érdekesebb árnyalatok is - pl. sötétzöld, metálszürke.

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték

Schwarzkopf #Pure Color Gél Állagú Tartós Hajfesték
2018. március 6.

Én az 1.4-es Fekete Áfonyát próbáltam ki. Vállig érő, (nagyon) dús hajamra egész könnyű volt felvinni a keverőtálkás festékekhez képest, és elég is volt 1 doboz, ami plusz pont. A festék mellé adott balzsam nem volt elég, így még Salonplex balzsamot használtam mellé, viszont a végeredmény gyönörű lett. A kékes csillogása minimális, de ettől még nagyon szép :)