nyuszika39

Regisztráció dátuma: 2020. január 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2020. január 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púder

Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púder
2020. január 31.

a legsötétebb árnyalat van meg, de sajnos alig látszik a bőrömön, sajnálom, hogy nincsen ennél sötétebb, így nem nagyon tudok róla mit mondani...

Manna Natúr Balzsam Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Balzsam Száraz, Normál Hajra
2020. január 28.

Tegnap használtam először a samponjával együtt, nagyon szép pihepuha lett tőle a hajam, csak ajánlani tudom!

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra

Manna Natúr Sampon Száraz, Normál Hajra
2020. január 28.

Tegnap használtam először, balzsamjával együtt. Nagyon szép fényes, pihepuha lett tőle a hajam, ami nem tetszik nekem, hogy rettentő nehéz eloszlatni a hajon. Próbáltam vízzel is higítani, úgy talán kicsit könnyebb, ezt leszámítva eddig meg vagyok vele elégedve.

Manna Natúr Kozmetikum Neroli Tusfürdő

Manna Natúr Kozmetikum Neroli Tusfürdő
2020. január 27.

botrányos....oké, hogy nem habzik, de nem tudom elkenni sem a bőrömön, számomra katasztrófa sajnos, pedig szeretem a manna termékeket..

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2020. január 10.

Az elején egy csoda volt, levitte a mitesszereket, pattanásokat, de sajnos kb 2 hét alatt úgy hozzászokott a bőröm, hogy nem csinált semmit. Most tartottam egy hónap szünetet újra kezdtem kenni, megint szépen leviszi. :)

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik
2020. január 8.

szeretem, szépen tisztít, mattít, leviszi a pattanásokat.
Én is jól csapdában estem azzal mint az előttem szólók :D nem ráztam fel,és most a végén egy sűrű konkrétan iszap jön belőle :D

Kérastase Nutritive Nectar Thermique Hővédő Krém

Kérastase Nutritive Nectar Thermique Hővédő Krém
2020. január 6.

A legeslegjobb hajápoló a világon, ahogy az előttem szóló is írta! Véd a hőtől, a hajam nem töredezik a vasalástól, hihetetlenül puhává varázsolja a hajat!

Alverde Repair Spülung Avocado Sheabutter

Alverde Repair Spülung Avocado Sheabutter
2020. január 6.

Nem rossz balzsam, szép puha lesz tőle a hajam, de rengeteg kell belőle, nagyon sűrű.

Yves Rocher Repair Oil Hajregenáló Olaj

Yves Rocher Repair Oil Hajregenáló Olaj
2020. január 6.

Nagyon szép puhává varázsolja a hajam, hajmosás előtti éjszakára bekenem vele, hagyom egész éjjel, és reggel megmosom. Csodaszép puha lesz tőle, szeretem :)

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2020. január 6.

Nagyon szeretem, hidratál, de közben szépen mattít is, nem hagy zsíros érzést. Nappalra használom, éjszakára sajnos azért ez kevés. Nagyon sokáig elég, kb 2-3 hónapja vettem és majdnem félig van még.