OAdrienn

Regisztráció dátuma: 2013. december 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Colourful Paradise Arcpirosító

Alverde Colourful Paradise Arcpirosító
2015. június 10.

Először kedveltem, de egyre rosszabb véleményem van róla. Nem lehet szépen eldolgozni, nagyon foltosan fed, és nem is tartós. Nem működik sem ecsettel, sem ujjal eldolgozva.

NYX HD Studio Photogenic Alapozó

NYX HD Studio Photogenic Alapozó
2015. április 13.

Egész jó alapozó, de annyira nem, hogy újra vegyem. Közepes fedésű, így nekem a szemem alatti karikákra még korrektort is használnom kellett. Púderrel pár óráig szép, utána kezd kopni. Nap végére igencsak hiányos állapotban volt az arcomon. Felvitelnél nincs vele probléma, könnyen eldolgozható, nem darabos, nem kukacosodik.

Balea Arctisztító Kendő

Balea Arctisztító Kendő
2015. április 13.

Nagyon jó illata van, igazán friss és kellemes. A sminket pedig maradéktalanul eltávolítja. A szempillaspirállal is könnyen elbánik. Világos vagy sötét smink, mindent könnyű vele letörölni. Biztosan újraveszem.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2015. április 13.

Teljesen bevált, teszi a dolgát, de a fekete ruhán sajnos meglátszik.

Clarins Habzó Arctisztító Normál vagy Kombinált Börre

Clarins Habzó Arctisztító Normál vagy Kombinált Börre
2015. április 7.

Talán ez a legrosszabb arclemosó, amit valaha használtam. Nagyon büdös, vegyszer vagy súrolószer vagy nem is tudom, milyen szaga van. A sminkkel igencsak meggyűlik a baja, a spirált csak maszatolja. De mivel nem sminklemosó, ezért talán ezt el lehetne nézni, de nagyon csípi a szemet is. Használata után pedig szörnyen húzódik a bőröm. Pocsék termék, senkinek sem ajánlom!

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2015. április 6.

Mivel ódákat zengenek róla, megvettem. Szerencsére csak a mintát, de még ezt is alig várom, hogy elfogyjon, ugyanis azon kívül, hogy használata után legalább egy fél óráig ragacsos a bőrön, nem csinál semmit. Vártam a csodát, hogy majd milyen szép lesz tőle a bőröm, de abszolút nem látok változást. Csak a pénztárcám lett karcsúbb...

Benefit Hoola Bronzing Powder

Benefit Hoola Bronzing Powder
2015. április 5.

A legjobb bronzpúder, amit használtam. Szép színe van, ami szerencsére nem sárgás és nem túl intenzív. Tartós is és könnyű elsatírozni. A hozzá kapott ecset jól használható, de sajnos borzalmas állat szaga van.

Benefit High Beam

Benefit High Beam
2015. április 5.

A legszebb és legtermészetesebb highlighter, amit valaha használtam. Nem csillámos, csak egy szolid fénye van. Könnyű eldolgozni, nem lesz tőle foltos a smink. Sajnos azzal viszont egyet kell értenem, hogy nem igazán tartós.

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2015. április 5.

Számomra ez egy teljesen átlagos spirál. Nem csinál se nagyon nagy, se dús, se ívelt pillákat. Cserébe viszont drága és beton keménységűek lesznek a pillák. Lemosni is szinte lehetetlen.

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment
2015. április 5.

Annyi jó véleményt olvastam róla, hogy rögtön a nagy kiszerelést vettem meg és vártam a csodát. Első nap semmi, következő pár használat után még annyi sem. Azóta is használom rendszeresen, de kidobott pénz volt (sajnos rengeteg pénz). Abszolút semmi változást nem látok a bőrömön, amióta használom. Használata után pedig még zsíros, ragacsos is marad a bőröm. Egy húszasért ez nagyon nagy érvágás volt, pedig nagyon bíztam benne.