oaxaca

Regisztráció dátuma: 2012. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Amway Glister Fogkrém

Amway Glister Fogkrém
2019. szeptember 21.

Ennél sokkal jobb fogkrémek is vannak ennyiér. Nekem elvárás az, hogy reggel amikor felkelek még mentolos legyen a szám és ezzel nem az. Visszatérek a régi fogkrémemhez.

Clarins Suncare Body Cream SPF30

Clarins Suncare Body Cream SPF30
2019. szeptember 14.

Napallergiámra ajánlotta egy külföldi eladó ( az ott 22.000 forintba kerülő La-Roche-Posay helyett) és alig jött elő az allergiám, pedig 7 napig intenzíven napoztam. Úgyhogy ebből a szempontból remek, érzékeny bőrre csillagos 5-ös. Az állaga is király, gélre változik felkenés után, nem hagy fehér foltokat és olyan mintha nem lenne a bőrömön semmi. Viszont irtó gyorsan fogy sajnos, így csak 4 csillag.

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2019. szeptember 5.

Ez az első olyan hámlasztó, ami tényleg hat már az első alkalmazásnál. Semmi irritáció, csak baba bőr.

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Hidratáló Hajpakolás

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Hidratáló Hajpakolás
2019. augusztus 31.

Én csak a pakolást használom és nekem is pont olyan fényes és puha, mint az előző véleményezőnek. Érdemes kipróbálni! Nagyon jo az illata is, bár a hajban nem marad benne. És a 750milis változatra csaptam le, 11€-ér. Így igazán megérte. Mivel más pakolásokkal együtt használom, így igazán látszik ennek a jótékony hatása.
Ha egyszer elfogy, mindenképpen újra fogom venni.

Plus Active SL Fejbőrtisztító

Plus Active SL Fejbőrtisztító
2019. augusztus 30.

Nagyon jó szer! Nekem ez és a márka cseppjei hozták rendbe (1,5-2 év alatt) teljes mértékben a hajam/fejbőröm. Hosszú távon kell használni és akkor meg lesz az eredmény.

Plus Active FS

Plus Active FS
2019. augusztus 30.

Nagyon jó szer, de csak ha hosszú távon (több, mint 1 év) használod. Nekem rendbe tette a fejbőrömet. De pár hónap alatt nem szabad tőle semmit sem várni- ezt a fejbőr gyógyász is mondta.

Tartós Szempillagöndörítés

Tartós Szempillagöndörítés
2019. augusztus 30.

Instant műszempilla hatás! Nagyon-nagyon megéri. A dús, hosszú szempillájuaknál válik be igazán, nyilván akinek nem olyan hosszú annak nem látványos. Nekem 0 ív van normálisan a szempillámban, de ezzel nagyon szépek lesznek. Kis bimatophrost-os szempilla növesztőmmel használom és mindenki azt hiszi, hogy műszempillám van. Nyilván ezt is-mint a legtöbb kezelést-hamisítják. Ezeket kár ehhez a terméklaphoz keverni. Az eredeti anyag tartós (1,5-2 hónapig) és hatásos (szemhélyamat verdesik a pilláim ebben a pillanatban is)

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum

Long 4 Lashes Szempilla Növesztő Szérum
2019. augusztus 29.

Műszempilla hatás, egészségesen. Nekem sosem tetszettek az irreális ívű, vastagságú műszempillák. Ezzel olyan természetes "csillag szemű juhász" kinézetet lehet elérni, amin látszik, hogy természetes és nagyon szép. Nekem konkrétan abba kellett hagynom a használatát egy időre, mert hozzáért a szempillám a szemhélyamhoz és zavart. Nagyon jó kis termék. Egyetlen negatívum, hogy nekem is "eres" lett a kenés helyén, viszont énrajtam úgy nézett ki mintha színes tussal ki lenne húzva.

Long 4 Lashes Fx5 Szempillanövesztő Szérum

Long 4 Lashes Fx5 Szempillanövesztő Szérum
2019. augusztus 29.

Ez köszönő viszonyban sincs az eredeti változatával. Sajnos nem vettem észre, hogy a notinon már csak ez van, így landolt nálam. Igazából semmi hatását nem éreztem. Ehhez pedig nagyon drága.

Lador Keratin Power Glue

Lador Keratin Power Glue
2019. augusztus 18.

Vékonyszálú, szőkített hajra tökéletes! Nyilven ezt (mint kb. minden más hajápolót) nem szabad a hajtő közelébe kenni, így nem fogja lelapítani a hajat. Közel olyan jó a hatása, mint a keratinos hajegyenesítőnek. Biztosan újra fogom venni. Ez elvileg amúgy egy Kerastase termék dupe-ja, nekem mindkettő van, de ez sokkal jobb!