ohheyitslili

Regisztráció dátuma: 2018. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. március 27.

Elhasználtam egy üveggel, de a bőrömön nem látok nagy változást. Szerettem használni, általban reggelente, smink alá (és hidratáló alá!) vittem fel, így mattította az arcomat egész nap. Nem fogom újravenni, nem nyűgözött le arcápolás szempontjából :(

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream

L'Oreal Paris Nude Magique BB Cream
2018. március 27.

Nem tudom mit csinálok rosszul, de beauty szivaccsal felvíve az arcomra nem változik meg a színe, hófehér marad (a világosabb árnyalat van meg). Az illata is szerintem viszonylag erős. Világosítónak használva egyébként tökéletes, kár hogy nem erre való :D Ha belekeverem egy sötétebb alapozómba, akkor a finish-e is megváltozik, a jó irányba. Nem lenne rossz termék, lehet az eggyel sötétebb árnyalatot is kipróbálom.

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2018. március 27.

Az erősebb szemsminket is simán lehozza, én erre szoktam csak használni, így a szempillaerősítés részéről nem tudok véleményt mondani.

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2018. március 27.

Fogmosás idejére hagytam fent 2-3 percig hatni ("arcpakolásként") és a zuhany alatt mostam le. Nekem segített így a homlokomon lévő apró dudorok, eltömődött pórusok eltüntetésében, a mindennapos használat mellett! Mostanra már csak heti 1-2x használom bőrradírként.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. március 27.

Mindennapos smink lemosásához tökéletes, vagy ha csak egy gyors arclemosásra van szükségem. Szerintem nagyon jó kis termék!

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2018. március 27.

Az egyetlen dolog, ami kihozza az orromból a fekete mitesszereket már egy használat után is. A pattanásokon is segít, de nekem inkább a zsírosságot redukálja és a mitesszereket szedi ki. Az illata nem a legjobb, de meg lehet szokni. Heti 1x biztosan használom, nekem bevált!

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Pakolás

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Pakolás
2018. március 27.

Felváltva használom a Serical tejproteines hajpakolással, hogy ne szokja meg egyiket sem a hajam, nekem nagyon bevált. Selymes és fényes hajat varázsol, és az illata is jó.

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2018. március 27.

Legjobb hajpakolás! Minden hajmosás alkalmával használom, és azóta kevésbé törik a hajam, így meg tudtam növeszteni a kívánt hosszra. Csak ajánlani tudom!

Paula's Choice Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

2018. március 26.

Október-november óta egyre csak rosszabbodott a bőröm, az állam 2 oldala, és az orrom mellett tele voltam pattanással, kisebb "puklikkal", miteszerekkel, és mély bőr alattiakkal, szóval tényleg mindenféle kijött. Decemberben lett nagyon nagyon rossz. Akkor rendeltem egy adag teafa olaj tartalmú teljes skin-care csomagot, nagy reményekkel, de január végéig semmit nem segített.Nőgyógyásznál is jártam, mert hormonális probémára gyanakodtam, de mindent rendben találtak (azért felírtak fogamzásgátlót, de nem kezdtem el szedni).
Február elején rendeltem meg ezt a csodát, és 2 hét alatt hatalmas volt a javulás. Én napi egyszeri használattal indítottam, de nem szárított, jól reagált rá a bőröm, ezért áttértem a napi kettőre (reggel-este). Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak, eleinte gyorsabban kijöttek a pattanásaim, de egyáltalán nem voltak agresszívak, könnyen ki lehetett nyomni őket, nem fájtak annyira, nem volt akkora a pirosság utánuk. 1 hét után már alig-alig jött ki újabb pattanás, mostanra pedig mégritkábban. Deluxe kiszerelésben rendeltem, és még mindig van belőle. Nekem nagyon bevált, el is fogom használni, és megrendelem teljes kiszerelésben!