ohvss

Regisztráció dátuma: 2017. június 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. június 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Ducray Elution Sampon

Ducray Elution Sampon
2017. december 10.

Nagyon nagyon szeretem. Ez a sampon eredetileg azoknak volt kifejlesztve, akik minden nap vagy egy heten tobbszor (min.3x) hajat mosnak. Vedi a fejbort es alaposan tisztit, nem zsirosodik a hajam annyira mint peldaul a wellaval😌
Azert elcsodalkoztam, hogy milyen összetevoi vannak, hiszem megis csak dermo-protectour a neve és van benne kemisi szer eleg.

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2017. augusztus 30.

En annyira nem szerettem, egy kicsit tobbet vartam..vagyis a szinre ertem, lehetett volna sotetebb, de amugy eleg tartos.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. augusztus 30.

Ugy latom sokat nem is kell irjak rola. Majdnem midnenki szereti :)
A legvilagosabb szin van nekem meg, de kicsit tul feheres ezert ajanlom, hogy a testert probaljatok ki..de az allag a tartossag minden nagyon jo.

Gerovital Plant Antibakteriális Arctisztító Gél

Gerovital Plant Antibakteriális Arctisztító Gél
2017. augusztus 30.

CSODA :D Napokon belul gyonyoru arcot varazsol, neha tusfurdonek is hasznalom a hatamra, en csak ajanlani tudom (egy kicsit szraritja a bort)

Oriflame The One Porpúder

Oriflame The One Porpúder
2017. augusztus 30.

Laura Mercier translucent powder dupe..:) tenyleg jo, annyi, hogy oxidalodnak a szinek de az mar semmi ennyi penzert.

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect
2017. augusztus 25.

En nem tudom, lehet az enyemmel volt baj de a rozsaszin fele megszradt egy helyen es sehogy sem tudtam elkenni. Akar milyen gyorsan tettem fel es probaltam eldolgozni sehogy sem sikerult. Az atlatszo szerum pedig csak disz.. nem csinal semmit..inkabb ajanlok egy rendes korrektort...

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2017. augusztus 25.

Illat az van, de hatas nem nagyon. A nagyon szaraz boromre kerestem olajat a dm-ben. Mivel ez volt az egyeduli a polcon gondoltam hmmmm ez jo lehet, mar sokan felszedtek. Aha, gut, egy fel napig zsiros lesz tole az arcod es ez a fake rozsa illatt nagyon kiakasztott :)) neha Bulgariaban ereztem magam a hasznalata kozben..

Smashbox Photo Filter Powder Foundation

Smashbox Photo Filter Powder Foundation
2017. augusztus 22.

Igaz, hogy nagyon tartos viszont porzik es eleg hamar elfogy.
Matt hatasu megis barsonyos. Fiji arnyalatu van meg, bronzositonak haszalom, mert nagyon feher es szaraz a borom.

Inebrya Bionic Color Ammóniamentes Ppd-Mentes Krémhajfesték

Inebrya Bionic Color Ammóniamentes Ppd-Mentes Krémhajfesték
2017. augusztus 22.

Szoval eleg olcso, mellig ero hajam van igaz, hogy vekonyszalu de nekem egy festek eleg volt (7/1+ vol.6).
A szine harom het utan is tart, nem lett annyira hamvas amennyire akartam de nem voros !
Szerintem ugyan olyan jo mint a Wella..

BH Cosmetics It's Judy Time Szemhéjpúder Paletta

BH Cosmetics It's Judy Time Szemhéjpúder Paletta
2017. július 1.

Ha tehetnem meg vennek belole ugy kb 5 darabot :) Olcson vettem, es kellemesen csalodtam, a szinek tartosak es a ket lila szinen kivul mindegyiket hasznalom.. tenyleg csak ajalnlani tudom!