Oil

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2017. április 29.

S.O.S! Valamit biztos rosszul csinalok! Csak a hajvegekre vagy kb uccso 4cmre hasznalom DE osszetapasztja, elneheziti, zsiros nehez lesz tole a hajam es csak hajmosas elott tudom hasznalni kulonben valalhatatlanul nezek ki!

Isana Around The World Fernes Tahiti Tusfürdő

Isana Around The World Fernes Tahiti Tusfürdő
2017. április 26.

MIndig bedolok a a csomagolasnak, de borzadaly a termek, massziv cukor szag, ugyh kuka!

Essence Live.Laugh.Celebrate! Eyeshadow

Essence Live.Laugh.Celebrate! Eyeshadow
2017. április 26.

T.G.I.F elnevezésűt szereztem be a mai napon, és wow a színét illetve. Nude enyhe barnás beütés, egyértelműen a Laura Mercier "fresco" monora hasonlít ami nagyon jó kezdésnek.Mivel limitált kiadás sokkal jobb minőség szokott lenni, így látatlanban előre kap tőlem 5 pontot a szín alapján.

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Relaxing Ritual Tusfürdő
2017. április 7.

A csomagolas fenszíí meg provensz, de zuhany utan nem erezheto semmi az illatbol, de tenyleg semmi. Nem hozza a megszokott dove tusfurdo kremesseget es tartos illatat! Penzkidobas kategoriaja.

Dior Miss Dior Absolutely Blooming

Dior Miss Dior Absolutely Blooming
2017. március 20.

Nagyon kellemes, edes,viragos icipicit fuszeres. Okosan kell a mennyiseget eltalalni. Sajnos sokan atesnek a lo tuloldalara es kiinyirjak a kornyezetuket azzal h nagyon sokat fujnak magukra. A kevesebb tobb, ebben az esetben!!!!

Fa Honey Crème Krémtusfürdő

Fa Honey Crème Krémtusfürdő
2017. március 20.

Az illata: Miss Dior Absolutely Blooming parfummel kb 90%ban megegyezik. Nice job Fa :) Repul is az 5 ⭐️

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2017. február 15.

Vegyétek! Vigyétek! Szinte max pontos a kicsike :D

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon

Isana Hair Professional Regeneráló Sampon
2017. február 14.

Úgy látom 2 részre oszlik a csapat az "5 és az 1" pontosokra. Eddig én is az 5 pontosokba tartoztam mert ez a samponnal bőven ki lehetett tolni a következő hajmosást, szó szerint dúsított, lágy lett tőle a hajam és az illata is kiváló tehát maga volt a tökély 3 hónapig, majd ezután hullani kezdett a hajam, korpás lett, és törött végű. Mindig ezt a sampont használtam még akkor is ha mellette 5 nyitott sampon volt a polcon. Szóval ő a bűnös :( 1 hete hagytam abba a használatot és már most nem 10 szálanként hullik a hajam csak 1-2.

Meglehetősen szomorú vagyok mert tökéletes hatást lehet vele elérni, de emellett kinyírja a hajat gondolom a 400ft miatt :((((((((:(((((((((((((:(((((((((((((((((

Balea Regenbogen Tusfürdő

Balea Regenbogen Tusfürdő
2017. február 13.

Most mindenki ezért van megőrülve és ki vannak fosztva a polcok az üzletekben. Tény h übercuki a csomagolás de ennyit is ér! Illata valami cukros vanília és kb 3 percig érezhető tus után, szóval itt a termék nulla, a csomagolás vitte el a hype-ot!

RdeL Young Szemöldök Púder

RdeL Young Szemöldök Púder
2016. december 13.

Mondanám h tökèly de még nem próbáltam világ összes eyebrow powder-et szoval eddig nekem ez a tutkó. Sajnos csak a vilagosabb barnat tudom hasznalni. A masikkal
szomoru bulldog fejem van ugyh az szinte erintetlenul megmarad ami minusz pontot er, mivel csak a bal felet hasznalom teljes arert. Kis ecset is kelleoen puha, nem porol es egesz nap tartosan ugy marad ahogy reggel oda festegettem. 4 pontot csak a kiszereles miatt kap!