Olanzsahlef

Regisztráció dátuma: 2016. június 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. június 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2016. október 24.

Hát nekem nagyon kettős érzéseim vannak ezzel a krémmel kapcsolatban. Pozitív, mert teszi a dolgát, gyönyörű lett a bőröm 3 nap alatt, pedig botrányosan nézett ki előtte az arcom. Negatív, mert annyira kiszárította a bőröm, hogy meglenni nem tudok. Feszül, húz, hámlik nem is kicsit, minden baja van. Ezért én hidratáló krémmel együtt használom, de valahogy olyan reakcióba lép a hidratálóval, hogy kb azt érzem szét marja az arcom (több féle hidratálóval is próbáltam) és 20 perc után olyan vörös lesz a fejem, mintha 30 percet töltöttem volna szoliban, ami persze másnapra sem múlik el...

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2016. október 19.

Én szeretem, nem szárítja a bőröm, még akkor sem ha nem rakok alá krémet. Nekem a medium árnyalat bejött, eloszlatva nem olyan sötét. Hétköznapokra tökéletesen fed, mondjuk ha makacsabb foltunk van, akkor arra kell még normális alapozó is.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2016. október 19.

Bőrgyógyász ajánlotta, imádom mert egyáltalán nem szárít

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2016. október 19.

Bőrgyógyász ajánlotta, minden pénzt megér 😊

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2016. október 19.

Imádom, az elmúlt időszakban valamilyen okból kifolyólag teljesen kiszáradt a bőröm, amit semmilyen olcsóbb hidratáló nem orvosolt. De ez megoldotta ezt a problémát. Szerelem ❤️

Manna Organikus Ghánai Arany Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Arany Shea Vaj
2016. augusztus 12.

Hatásra ugyanolyan jó, mint a többi shea vajuk

Manna Csalánleveles Szappan Shea Vajjal

Manna Csalánleveles Szappan Shea Vajjal
2016. augusztus 12.

Ez is a kedvenc szappanjaim közé tartozik. Nekem nagyon tetszik pl, hogy tele van csalán darabokkal. Krémes, rendesen habzik és nem szárítja a bőrt 😊

Manna Indiai Tömjénes Szappan

Manna Indiai Tömjénes Szappan
2016. augusztus 12.

Ez a szappan nekem is kevésbé habzik, viszont nagyon krémes. Az illata nem tolakodó.

Manna Shea Vajas Testápoló Habkrém Rózsa Illattal

Manna Shea Vajas Testápoló Habkrém Rózsa Illattal
2016. augusztus 12.

Imádom a tömény rózsa illatát 😊 Ugyanolyan jó a hatása, mint a többi testvérének.

Manna Shea Vajas Testápoló Habkrém Gyömbér és Fahéj Illattal

Manna Shea Vajas Testápoló Habkrém Gyömbér és Fahéj Illattal
2016. augusztus 12.

Ugyanolyan tökéletes, mint a kókuszos testvére, csak ennek sokkal szolidabb az illata