olefin94

Regisztráció dátuma: 2016. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Spirit of Wild Roses EDP

Spirit of Wild Roses EDP
2018. január 19.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen olcsó parfümöt fogok találni, ami még jó is ráadásul. Második üveggel használom, azóta a barátnőm is elhasznált egy adaggal. Nagyon szeretjük, igazi csajos illat, nem tolakodó, de mégis sokáig érződik. Nekem egy kellemes mindennapi illattá vált, nagyon szeretem , és külön örülök neki hogy ilyen jó áron is van :)
Érdekes, de a márka többi illata közül egyik sem tetszik, ez viszont telitalálat!

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő
2018. január 6.

Évek óta ez a kedvenc tusfürdőm, igazi ünnepi időszak, ha újraveszem.

Rimmel Extra Long Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra Long Lash Szempillaspirál
2017. december 2.

Dm dobozban jutottam hozzá, magamtól nem vettem volna le a polcról. Egyik kedvenc spirálom lett, egyszerű, szilikon keféje van, megbízhatóan nyújtja ugyanazt a hatást. Nem csinál extra drámai pillákat, viszont én pont ezért szeretem, hogy természetes és szépen szétválasztja a pilláim.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. december 2.

Nem tetszik, hogy több hónapnyi használat után is sok festéket vesz fel, és néha összecsomósítja a pilláim. Pozitívuma, hogy az alsó pillákat szépen ki lehet festeni a rövidebb oldalával, de ez nem kárpótol a festék minősége miatt. Nem veszem újra.

Balea Handschaum Raspberry Party

Balea Handschaum Raspberry Party
2017. november 11.

Nappali használatra nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, kellemes az illata, öröm ránézni a csomagolására :D viszont a hidratáló hatása nem az igazi, ezért estére más krémet szoktam használni.

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon
2017. október 15.

Nagyon megszerettem! Nem viszket tőle a fejbőröm, nem hagy fehér poros kinézetet maga után, imádom az illatát! Akár két nappal is kitolhatom a hajmosást. Eddig Batiste-os használtam, de néhány flakon után elkezdett tőle viszketni a fejbőröm, akkor váltottam got2b-re, és biztos újar fogom venni, plusz kipróbálom a kék csomagolásút is.

Balea Sommerwonne Testápoló

Balea Sommerwonne Testápoló
2017. június 25.

A csomagolása miatt vettem meg, utazásra tényleg praktikus: kis helyen is elfér, nem kell félni attól, hogy kifolyik a termék. Kellemes nyári illata van, ellenben túl híg maga a testápoló, és nem hidratál túl jól. Miután elhasználom megpróbálom utántölteni másik testápolóval amit jobban kedvelek.

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited

Essence The False Lashes Mascara Dramatic Volume Unlimited
2017. június 24.

Youtube miatt vettem meg, hát az első tíz használatkor szidtam az internet világát rendesen :D rengeteg festéket vett fel, csomókat vitt fel a pilláimra, utáltam. Viszont azt kell hogy mondjam, meghozta a gyümölcsét a sok használat, egyre drámaibb az eredmény! szépen ível, dúsít, kezd a szívemhez nőni. Amikor sietek mostmár csak ehhez nyúlok, mert tudom hogy pár mozdulattal látványos és tartós eredményt tudok elérni.
Mivel az első használatok nem tökéletesek a sok termékmiatt, ezért csak 4 csillagot adok rá.

Maybelline Master Camo Color Correcting Kit

Maybelline Master Camo Color Correcting Kit
2017. június 24.

Bevallom a sok reklám miat vettem meg, és mert eddig nem volt tégelyes korrektorom, így gondoltam jól járok ha több árnyalatot is magaménak tudhatok egyszerre. A zöld szín nem váltotta be a hozzá fűzött reményeim, de ez nem feltétlen a termék hibája, nekem nincs türelmem plusz egy réteget felvinni a piros felületekre. A bőrszínű korrektorokkal még nem sikerült eltalálnom a saját színemet, ami mostmár a nyárnak köszönhetően folyamatosan barnul is. A highlighter nagy melléfogás, a színe nem tetszik, és a csillogása is túl erőteljes nekem. Valahogy nem működik jól rajtam.
Bármikor jól jöhet még ez a korrektor paletta, de még szoknom kell a használatát.

Tetesept Aroma Tusfürdő Vérnarancs-Menta

Tetesept Aroma Tusfürdő Vérnarancs-Menta
2017. június 24.

Én is dm box-ban jutottam hozzá, saját magam biztosan nem választottam volna ilyen illatú tusfürdőt, elsőre túl extrémnek tartottam a vérnarancs-menta kombót. Viszont pár használat után egészen megkedveltem, hűsítő a nyári melegben :) az ára és a kiszerelése miatt nem venném újra, viszont örülök hogy hozzájutottam és elhasználom nagy örömmel