Olga1895

Regisztráció dátuma: 2019. július 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. július 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Uriage Bariésun Színezett Arckrém (Világos) SPF50+

Uriage Bariésun Színezett Arckrém (Világos) SPF50+
2019. július 17.

Szeretem ezt a fényvédőt. Színe tökéletes a bőrömre, bár igazából nem erős. Nem zsírosít, nem folyik le, könnyű rá dolgozni.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. július 17.

Javított a bőröm állapotán, mióta használom szebb. Nyáron elég hidratálónak, azonban télen kevés sajnos. Pozitívum, hogy a pattanás utáni foltok sokkal hamarabb gyógyulnak, nem marad vissza pirosság. Negatívum, hogy 40 ml-ért elég sokat elkérnek.

Solanie Niacin Krém Zsíros Bőrre

Solanie Niacin Krém Zsíros Bőrre
2019. július 17.

Nem azt hozta, amit ígér, sőt még több pattanásom lett tőle, a bőrömet meg inkább zsírosította. Az összetevői sem túl szépek. Fele tégelyt elhasználtam, aztán ment a kukába, mikor meguntam, hogy egyre csúnyább a bőröm.

Lee Stafford Coco Loco Coconut Hairspray

Lee Stafford Coco Loco Coconut Hairspray
2019. július 17.

Imádom az illatát! A tartása ugyanolyan jó, mint egy Taft/Syoss hajlakknak, sőt ezt valahogy jobban szeretem, nem ragad úgy össze a hajam tőle. Kicsit drága, de olyan jó illata van a hajamnak tőle, hogy nem tudok róla lemondani.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2019. július 17.

Félek tőle, hogy eléggé káros, ezért nagyon ritkán használom, de ha tényleg azt akarom, hogy száraz maradjon valamelyik testrészem, csak ezzel kenem, mert a hatása 100% -os.

Garnier Ambre Solaire Sensitive Face Cream SPF50+

Garnier Ambre Solaire Sensitive Face Cream SPF50+
2019. július 17.

Bátran pályázhatna a legrosszabb fényvédő címére. Ennyi pénzért ilyet eladni pofátlanság.
Zsíros, lefolyik, naranacssárga(!) foltokat hagy a bőrön, ha nagy melegben rohangálsz benne.
Mikor egy másik márka fényvédőjére tértem át, akkor láttam mekkora is a különbség....

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza

Maybelline Brow Satin Szemöldökceruza
2019. július 17.

Az egyetlen eddig próbált szemöldökceruza, ami bevált. Természetes hatást lehet elérni vele és egész nap tart, nem maszatolódik.

Herba Vita Száraz Sampon

Herba Vita Száraz Sampon
2019. július 17.

A legjobb szárazsampon! Többet is próbáltam, de ezt a legkönnyebb használni (a spray változatok egyáltalán nem jöttek be). Ár-érték aránya kiváló. Én nem vettem észre negatívumokat a használata miatt, pedig kb. 15 éve ezt használom (csak kisebb megszakítások voltak, amikor másokkal kísérletezgettem).

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor

Olivia Teafa-Levendula Krémdezodor
2019. július 17.

Ez az eddigi legjobb deó, amit használtam, szinte csodaszer kategória! Az első olyan deó, ami 35 fokban is egész nap, szagok nélkül kitart úgy, hogy újra sem kell kennem.
Kevésbé is izzadok tőle, hála a szódabikarbónának, ami szerencsére engem nem irritál, pedig lassan egy éve ezt használom.

Olivia Pálmarózsa-Narancs Dezodor

Olivia Pálmarózsa-Narancs Dezodor
2019. július 17.

Sajnos nagyon nagy csalódás ez a stift.:(
Régóta használom a tégelyes krémdeójukat, ami egy csodaszer! Ez viszont teljesen hatástalan, rettenetesen büdös, ha egy kicsit is beizzad az ember. Ennyire rossz deóm régen volt már (ha volt egyáltalán), a kukában landolt, pedig drága is.:(