Olinda

Regisztráció dátuma: 2020. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Oriflame Nature Secrets Sampon Búzával és Kókusszal

Oriflame Nature Secrets Sampon Búzával és Kókusszal
2021. április 15.

Kb. 2 év alatt sikerült elfogyasztanom egy 400 ml-es flakonnal, sajnos egyáltalán nem lett kedvenc. Mikor csak ezzel a samponnal mostam a hajam, az fénytelenné és sprőddé vált, nem tett jót, inkább szárította, mintsem táplálta volna azt, ráadásul az illatát sem szerettem. Ezért végül, hogy kárba ne vesszen, első lemosáshoz ezt használtam, második lemosáshoz pedig egy táplálóbb sampont. Illetve még a sminkecseteim kimosásához is ezt használtam, arra viszont szuperül bevált. Így összességében 3*.

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél

X-Epil Intimo Intim Mosakodógél
2021. március 23.

Általában Lactacydot szoktam használni, de néha-néha, hogy ne szokjon hozzá teljesen a bőröm, vagy valamilyen drogériás sajátmárkás intim mosakodóra, vagy erre az X-Epilre váltok. Most kb. 3 hete újra ezt használom, és most valahogy annyira meglepően bevált (sokkal jobban, mint korábbi használatok alkalmával), hogy komolyan elgondolkoztam azon, végleg leváltom a Lactacydot. Nem elhanyagolható ugyebár a köztük lévő árkülönbség sem, nyilván eme termék javára... Egyebekben ez a termék nem irritál, kellemes illatú, az esetleges "kellemetlen szagokat" is megszünteti, így számomra egyértelműen 5*.

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő
2021. január 26.

Kellemes illatú, krémes állagú tusfürdő, nagyon jól habzik, és az illata is sokáig érződik a bőrömön még tusolás után is. Az 500 és 750 millis kiszerelések ár-érték arányban nagyon szuperek!!! Főleg akcióban érdemes a nagyobb kiszereléseket megvásárolni.

Ennél a Nivea tusfürdőnél jobban már csak a sötétkék alap Nivea illatú társát kedvelem jobban, csudajó illata van annak is. :)

Puma Sync Woman

Puma Sync Woman
2021. január 22.

Sajnos nem igazán sikerült összebarátkoznunk... A megjelenésekor azonnal vásároltam belőle egy 20 millis üvegcsével, így utólag nem is értem, miért, biztosan akkor is csak a kíváncsiság hajtott. Leginkább az orientális, füstösen édes, vagy virágos, esetleg nagyon, de nagyon picit gyümölcsös parfümöket kedvelem, de ez csupa gyümölcs... Déli gyümölcs... Rajtam csak műpapaja érződik végig, azalatt a 3 óra hossza alatt, míg tart az illata. Hozzáteszem a tartóssága EDT-nek így teljesen megfelelő, de maga az illat nagyon nem nyerte el a tetszésemet.

Isana Deo Stick Sensitiv

Isana Deo Stick Sensitiv
2021. január 21.

Az eddigi legjobb ACH-mentes dezodor, amit valaha használtam. Téli átlagos hétköznapokon tökéletes, a nap végére sincs kellemetlen szagom. Ezt más, akár sokkal drágább alumentes deok sem tudták ezidáig nyújtani. "Extrémebb" helyzetekben és nyári napokon még nem próbáltam.

A kis halovány illatát egyenesen imádom. Nagyon egyszerű, finom kis szappanos tisztaság illat, ami nem nyomja el a parfümjeim illatát. :)

J. Fenzi LiLi Ardagio Women Elegance EDP

J. Fenzi LiLi Ardagio Women Elegance EDP
2021. január 18.

Véleményem szerint ez egy egészen jó utánzat, teljes mértékben felismerhető, hogy Sì illat. Olvastam az eredetinél, hogy viszonylag sokan panaszkodnak a tartósságára. Ennél az utánzatnál úgy gondolom, nincs ilyen jellegű probléma, a két kis fújást még 9 óra elteltével is érzem magamon, méghozzá nem is csak bőrközelien. Utánzathoz képest rendkívül jó a tartóssága, az áráról nem is beszélve, ár-érték aránya miatt nem is adhatok kevesebbet, mint 5*. A J.Fenzis parfümökben egyedül a doboz minőségét nem szeretem, szinte közelharcot kell vívni, hogy a dobozt fel tudjam bontani, és ha nagynehezen sikerül is, kizárt, hogy ne szakadjon meg a doboz, így csak a csomagoláson vehető észre, hogy alacsonyabb minőség, de illattal problémám még nem volt, legfőképp tényleg ilyen áron. Meleg szívvel ajánlom ezt a márkát azoknak akik nem tudnak/nem akarnak magas összegeket különféle parfümökre elkölteni, de mégis szeretik a jó és tartós illatokat, elég széles a repertoár. :)

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra

got2b Fresh It Up Szárazsampon Sötétbarna Hajra
2021. január 6.

Nem sok terméket szoktam így jellemezni, de számomra ez a szárazsampon sajnos igencsak haszontalan volt. Elhasználtam egy teljes flakonnal, de a hajam állapotán inkább csak rontott minden egyes alkalommal, mintsem javított volna rajta... A hajam még zsírosabbnak tűnt tőle, nehezen kifésülhetővé vált, a hajtincseket összetapasztotta. Egyetlen pozitívum, hogy tényleg nem hagy fehér maradványokat a hajban, de ennek is meg van az ára, mert tényleg baromi nehéz kimosni. Ár-érték aránya teljesen irreális, fele ilyen áron sokkal jobb szárazsamponok is beszerezhetőek. Bár egyre jobban kiábrándulok a használatuktól, egyre kevesebbet vásárolok belőlük, inkább rászánom az időt és energiát a hajmosásra, mert egyetlen szárazsampon sem tudja azt a frissességet adni, mint a tisztán mosott haj érzése.

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval
2020. december 15.

Gyorsan felszívó, könnyed testápoló szérum, mely nem hagy maga után fehér réteget vagy ragacsos érzetet. Hidratáló hatása számomra teljesen megfelelő, bár a téli időszakban néha-néha szükség lehet egy testesebb krémre is. Engem csak az illata az, ami zavar. Nem rossz, de nagyon intenzív. 😕 Már-már fejfájdítóan, gyomorforgatóan erős illat, ami az idő előrehaladtával is alig akar enyhülni. El fogom használni, mert a hatása tetszik, de az erős illata miatt nem valószínű, hogy újra vásárolnám, inkább keresek valami kevésbé parfümözött, vagy teljesen parfümmentes testápolót.

Balea Magic Wonderland Deo-Bodyspray

Balea Magic Wonderland Deo-Bodyspray
2020. december 15.

Átlagos ACH-mentes deo, az illatcsalád tusfürdőjével ellentétben viszonylag tartós, erőteljes, nagyon kellemes illattal. (Számomra a tusfürdő nagyon gyengén illatozó.) Eddig csak itthonra használtam a téli időszakban, és ilyen használat mellett a hatásával is elégedett vagyok, nem kiemelkedő, de egészen jó. Az illata nagyon tetszik, ha még továbbra is megtalálható lesz a DM polcain, alkalomadtán biztosan újra is fogom vásárolni.

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2020. december 11.

Számomra ez a tusfürdő sajnos most csalódás... 😔 Nekem pont az illata az, ami nem tetszik, de nagyon nem... Télire kerestem valami enyhébb, visszafogottabb, púderesebb lágy illatot. Flakonból szaglászva egészen kellemes, viszont használat közben már orrbavágóan erős, parfümös, nagyon pacsulis illata van, ami számomra az olcsó, rossz minőségű tusfürdők illatához hasonlít. Ez az illat semmiképp sem "mild scent", mint ahogyan a fehér színű, visszafogott csomagolás hirdeti. Régebben, évekkel ezelőtt is használtam ezt a tusfürdőt, de akkor kellemesebb volt az illata... Bár azóta az összetétel is változott, már nem tartalmaz parabéneket, lehet kissé az illaton is változtattak. Egyébként ettől eltekintve megfelelően tisztít, jól habzik, és az viszont tetszik, hogy nagyon kellemes, lágy habja van. Az illata még tusolás után is sokáig érződik a bőrön, de szerencsére már sokkal visszafogottabban, nem szárít, és irritációt sem okozott. Elhasználni elhasználom, de az illata miatt biztosan nem vásárolom újra, akkor inkább a sötétkék alap Nivea illatú, vagy a világosabb kék shea vajas változatot választom. Hatása, használhatósága jó, illata nem, így 3 *.