Olinda

Regisztráció dátuma: 2020. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Nivea Fresh Citrus Deospray

Nivea Fresh Citrus Deospray
2022. augusztus 8.

A megszüntetett grapefruitos-citromfüves illatú Dove deospray helyett kerestem valami illatban hasonló alternatívát, erre esett a választásom, egy teljes flakonnal el is használtam. Az illat hasonlóságát sajnos nyomokban sem hozza, de a hatásával teljes mértékben elégedett vagyok. Nap végén is jól teljesít, ebben a brutális melegben sem volt izzadságszagom. A bőrömet nem irritálta, és bár az illata nem pont az, amit kerestem, mégis kellemes, visszafogottan citrusos, semmilyen parfüm használatába nem zavar bele. Következő akcióban még lehet, újra is veszem.

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual Izzadásgátló Spray 48H

Dove Nourishing Secrets Nurturing Ritual Izzadásgátló Spray 48H
2022. április 22.

Általában Dove dezodorokat használok. Mióta kivonták a grapefruitos-citromfüves óriási kedvencemet, azóta legtöbbet az original változatot, de most kipróbáltam ebben az illatban is. Tökéletesen teljesít, a nap végén is friss illatom van, nem irritálja a hónaljbőrömet, és a ruháimat sem fogja be. Egyedül pont az illata az, amivel nem sikerült teljesen megbarátkoznom. Mind a kakaó, mind a hibiscus kiérezhető, de a kettő együtt számomra valahogy túl édes illattá válik, parfümmel együtt már majdnem zavaró. Illattól függetlenül a hatásával teljes mértékben elégedett vagyok, ezért csillagot le nem vonok, marad az 5*, de nem fogom többet ezt a változatot választani, maradok az originalnál.

Balea Magic Forest Tusfürdő

Balea Magic Forest Tusfürdő
2021. november 24.

Minősége a már megszokott Baleás tusi minőség, viszont az illata nagyon szuper, számomra kifejezetten púderes jellegű, ami még kissé érződik is a bőrömön tusolás után is. Balea tusinál ez már igazán nagy szó... Egyből vettem is belőle 2 flakonnal, de ha a DM-ben járok, ebből biztosan landol még pár flakon a bevásárlókosárban, annyira tetszik az illata, szerintem az idei ősz limitált kiadású Balea tusfürdőiből az eddigi legjobb. A csomagolás is tetszetős, a háttér csodaszép, ezzel a mókuskával meg egészen cukika.

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2021. november 5.

Nagyrészt általában Dove dezodorokat használok, jelenleg épp ebben az illatban. Őszi /téli időszakban kifejezetten szeretem az illatát, ezt a tipikus original Dove illatot. Tökéletesen teljesít, a nap végén is friss illatom van, nem irritálja a hónaljbőrömet, a ruháimat nem fogja be, és még lemosni is meglepően könnyű a többi dezodorhoz képest. Sok flakonnal elhasználtam már, és még sokkal el is fogok. :) Remélem ennek nem változtatják meg az illatát, mint az original tusfürdőnek és habfürdőnek. Óriási szívfájdalmam, hogy ebben az illatban már nem kapható tusfürdő és habfürdő. Ha jól tudom, ezzel az illatvilággal a deokon kívül már csak a folyékony szappan kapható...

Nivea Blossom Up Golden Orchid Deo Spray

Nivea Blossom Up Golden Orchid Deo Spray
2021. október 18.

Egy teljes flakonnal használtam el belőle, összességében egy teljesen átlagos Nivea dezodor. Használtam még a nyár végi kánikulákban és már a hűvösebb őszi időszakokban is. A hűvösebb napokon teljesen tökéletesen teljesített, viszont a melegebb napokon olykor-olykor előfordult, hogy a nap vége felé megjelentek a kellemetlen szagok is. Irritációt nem okozott, nem vettem észre, hogy a ruháimon foltot hagyott volna, viszont lemosni elég nehéz a hónaljról, 2x-3x is át kellett mosnom a hónaljamat tusfürdővel, hogy ne ragadjon még fürdés után is a dezodortól. Az illata elég egyszerű kis virágos, kicsit olyan semmilyen, egyáltalán nem fogott meg, így újra vásárolni biztosan nem fogom, egyáltalán nem bánom, hogy limitált kiadás. Mivel ennél sokkal rosszabb dezodorra is adtam már 3 *-ot, itt maradok a 4*-nál.

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass Golyós Deo

Dove Go Fresh Grapefruit & Lemongrass Golyós Deo
2021. július 27.

Sajnos azt kell, hogy mondjam, soha többet...!!! Alapjában véve nem szeretem a golyós deokat, néha-néha mégis elcsábulok, és vásárlok belőlük pár fajtát. Itt is ez történt, a spray változata hatalmas szerelem, az eddigi életem legeslegkedvencebb dezodorja, így hát gondoltam, kipróbálom a golyós változatát is. Bár ne tettem volna, hatalmas csalódás!!! Először is az illata meg sem közelíti a spray változatáét, ennek a golyósnak van valami fura mellékillata/szaga. Hatása szörnyű... Felkenés után kb. 4 órával már konkrétan szagom van, büdös vagyok, ezért általában nem is használom, csak és kizárólag azokon a napokon, mikor tudom, hogy sehová nem megyek, és az egész napomat itthon töltöm. A ragacsosságát is tanúsíthatom, némely ruhámon konkrétan levakarhatatlan, ragadós réteget - szinte már kéregnek is nevezhetném... - képez. Komolyan megfordult a fejemben, hogy kidobom a kukába, de mégsem teszem, mert az az elveimmel teljesen ellentétes tett lenne...

Végezetül összességében mégis 3 csillagot kap, de ez nem magának a terméknek szól, sokkal inkább a márka iránti szeretetemnek, illetve a spray változat iránti rajongásomnak.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. július 21.

IMÁDOM!!!!! 700 ennyire pozitív vélemény után még mit lehet írni erről a termékről? Néha-néha el-elcsábulok más arclemosók felé is, kipróbálgatok más termékeket is, de mindig vissszatérek ehhez, mert csak ennek a használatát követően nem húzódik az arcbőröm, nem csípi a szemem, ha belemegy. Mindig van egy itthon tartalékban, de még biztosan nagyon sokáig újra és újra fogom vásárolni.

Neogranormon Baba Sampon

Neogranormon Baba Sampon
2021. július 20.

Teljesen meglepődtem a korábbi hozzászólásokon, mert mi nagyon szeretjük ezt a babasampont. Nálunk annyira bevált, hogy a gyerkőcök hajára még nem is próbáltam mást ezen kívül. Egyáltalán nem csípi a szemüket, nálam ez a legfőbb szempont. Az állaga valóban nagyon híg, és kevésbé habzik, mégis teljesen tiszta, és jó illatú lesz a kis hajuk hajmosás után. Kb. 400 forint körüli összegért vásároltam egy online shopból a 400 ml-s mennyiséget, szerintem tökéletesen megéri. Nagyon gazdaságos, két év használat után most fog elfogyni az első flakon, pedig két gyerkőc haját mostam vele. (Az azért hozzátartozik az igazsághoz, hogy a gyerkőcök haját egy héten csak egyszer samponozom, vagy ha extrém koszos a hajuk (a kockasajtot előszeretettel kenik a hajukba), egyébként csak tiszta vízzel szoktam leöblíteni a buksijukat.)

Adidas Action 3 Control Golyós Dezodor

Adidas Action 3 Control Golyós Dezodor
2021. június 15.

Szegény a megunt/nem igazán szeretett kozmetikumaim egyikévé vált. Kb. 10-11 évvel ezelőtt vásároltam belőle egyet, akkor valamiért nem igazán nyerte el a tetszésemet, félretettem. Most került újra elő, és ez elgondolkodtató, hogy pozitívum vagy negatívum-e, de semmi baja, nem romlott meg, több, mint 10 év után is ugyanolyan a minősége, mint mikor megvásároltam. Sajnos nem kevés tartósítószert kenünk magunkra életünk során... Szóval most újra előkerült, és ezúttal koppig elhasználtam. Hátast továbbra sem vágtam tőle, egy teljesen átlagos alumíniumot tartalmazó deo. Az illata kellemes, viszonylag gyorsan száradt a bőrömön, irritációt egyáltalán nem okozott. A hűvösebb napokon jól teljesít, viszont a melegebb napokon előfordult, hogy megjelentek a kellemetlen szagok is, kánikulában elkél egy izmosabb dezodor. Láttam, hogy még mindig kapható, már újabb csomagolásban, de biztosan nem vásárolnám újra.

Luxure Anne Mystic EDP

Luxure Anne Mystic EDP
2021. május 18.

Lágy mogyorókrémes ostya, ami szinte azonnal magától szétolvad a szádban... számomra körülbelül ilyen illata van ennek a parfümnek. Édes, de mégsem túlságosan, a fejjegyben lévő grapefruit az, ami szerintem kissé visszafogja az édességét, tökéletes összhang nevetséges áron. 100 ml-t most kb. 2000 forintért vesztegetnek. Ilyen árért a tartóssága is meglepően jó, vannak napok, mikor rajtam 8 óra hosszát is bír. Hozzáteszem az eredeti illatot egyáltalán nem ismerem, ìgy összehasonlítási alapom nincs, önmagáért szeretem ezt az utánzatot, így ahogy van. Számomra mindent egybevetve (ár, minőség, mennyiség), CSODÁLATOS! Nem lehet más csakis 5 *!!!