Olív

Regisztráció dátuma: 2012. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2020. február 28.

Mindig idegenkedtem az Avon parfümöktől, valahogy úgy érzem, mindegyiknek ugyanolyan illata van. Egyik katalógusban az illatmintája megfogott, nem gondolkoztam, vettem egy10 ml-es kiszerelést. Azóta ismét rendeltem, nagyon tetszik az illata! Váltogatom a másik nagy kedvencemmel, a Moschino I love love-val. Teljesen különböző illatok, mikor milyen hangulatom van, ahhoz a parfümhöz nyúlok:)

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2020. január 8.

Nagyon jó készítmény, bátran ajánlom! Az én hajam hosszú, erős szálú. Egy olyan szert kerestem, ami kicsit megszelidíti, puhítja. Próbáltam hajszárítás után a hajvégekre, de úgy nem értem el a megfelelő hatást, sőt, azt vettem észre, úgy sprőd lesz a hajam tőle. A legjobb, ha a törölköző száraz hajra teszek egy adagnyit, a teljes hosszra. Persze, gondosan ügyelek arra, hogy a hajtövemre ne kerüljön. Hajszárítás után így nagyon puha, selxmes lesz a hajam napokig. És talán nem is annyira zsírosodik.

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2019. november 13.

Nagyon rég óta használom, a legjobb márkákat kenterbe veri. Feltéve nem tolakodó, természetes pillákat eredményez. Nem ragad össze, nem mázolódik el nap közben, reggeltől estig a helyén marad. Sokáig elég, nem szárad be. Most akciósan kapható, ünnepi csomagolásban!

Avon Senses Chi Tusfürdő

Avon Senses Chi Tusfürdő
2019. november 13.

Nem vagyok oda az Avon tusfürdőkért, ez egy csomagban volt, így elhasználtam. Az illata nem rossz, de nem is fogott meg annyira. Fürdés után nem sokáig lehetett érezni. Szárítja a bőröm, és nem is nagyon habzik. Nem veszem újra.

Kappus Olivenöl Kernseife

Kappus Olivenöl Kernseife
2019. november 8.

Belgiumból kaptam ajándékba. Először kézmosásra , majd inkább tusoláshoz használtam. Egyszerűen vétek lett volna "csak" kézre elhasználni. Hatalmas, nagyon jól habzik. Egyáltalán nem mállik, nem foszlik szét fürdés közben. Az illata pedig fejedelmi, nem találok szavakat rá!! Élőben sokkal sötétebb, mutatósabb. A bőröm nagyon puha lesz fürdés után tőle. Szappan.őrült vagyok, a ruháim között is szappanok vannak:) Ez a The best eddig!!!!!

Dettol Kézmosó Gél Hidratáló Aloe Verával és Tejfehérjével

Dettol Kézmosó Gél Hidratáló Aloe Verával és Tejfehérjével
2019. november 8.

Akciósan vettem, bár több flakonnal is hazahozhattam volna! Sűrű, kellemes illatú szappan, nem szárít és az illata viszonylag sokáig megmarad.

Dove Purely Pampering Testápoló Shea Vajjal és Vaníliával

Dove Purely Pampering Testápoló Shea Vajjal és Vaníliával
2019. november 3.

Ajándékba kaptam, hát, ...nem fogy túl gyorsan. Egyedül az illata fog meg, sajnos nem lesz a kedvencem. Nehezen szívódik be, és a hatása sem 5 csillagos. Kicsit műnek tűnik számomra. Ha az összetevőket nézzük, hagy kivetni valót maga után.

Avon Naturals Jázmin Testpermet

Avon Naturals Jázmin Testpermet
2019. november 2.

Nagyon intenzív illata van, de igen, igazi jázmin illat. Nekem nem jött be, anyukámnak ajándékoztam. Neki tetszik, ezért adok 3 pontot.

Balea Tropic Green Habszappan

Balea Tropic Green Habszappan
2019. november 2.

Megmondom őszintén, a flakon miatt vettem meg, annyira tetszett. Feltételeztem, hogy a benne levő folyadékban sem fogok csalódni. Hát, sajnos de!: a szaga förtelmes, valami rózsa-utánzat. Alig lehet kinyerni a tubusból, ráadásul leragad az adagoló. Legalább 3-4 nyomás kell, hogy megfelelő mennyiség kijöjjön, és a hatás is borzalmas: nagyon szárítja a bőröm. Miután legalább a fele elfogyott, egy másik folyékony szappannal kevertem össze, így elnyomja az eredeti hatását és szagát. Nagyon melléfogtak ezzel a termékkel.

Avon Bergamott és Szantálfa Habfürdő

Avon Bergamott és Szantálfa Habfürdő
2019. november 2.

Tetszik az illata és a habzása.