omgwtfunk

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lora Szemhéjtus

Lora Szemhéjtus
2017. március 27.

Ez a legjobb tus, amit valaha használtam. A nap végére sem kopik le, az applikátort is könnyű használni.

Ebay Tangle Teezer

Ebay Tangle Teezer
2017. március 8.

Nagyon könnyű vele hajat fésülni, egyáltalán nem tépi meg az ember fejét. Az eredeti termékről nem tudok nyilatkozni, mert drágállottam egy kicsit, de ez a pár százforintos verzió fantasztikus.

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk
2017. március 8.

A fehér van meg, de pár óra alatt lepattog, illetve kicsit olyan, mintha hibajavítót kentem volna a körmeimre. Dolgozni sem lehet szépen vele, mert csíkokat hagy a körmön, ezért legalább 2-3 réteget kell felfesteni.

Avon Magic Effects Cosmic Körömlakk

Avon Magic Effects Cosmic Körömlakk
2017. március 8.

Ezeket a körömlakkokat nagyon eltalálta az avon! Sokáig bírja kopás nélkül, ha 5-6 nap után kezd lepattogni, akkor elég csak a hibákat kijavítani, nem kell az egészet újrakenni. Az ezüst és a zöld van meg, mindkettőt imádom.

Gaia Crema Ristrutturante Hajpakolás

Gaia Crema Ristrutturante Hajpakolás
2017. március 8.

Nagyon bevált! Én hajmosás előtt szoktam használni, ha úgy van időm, akkor akár órákig is hagyom a hajamon, s utána mosom le. Szép csillogó, puha, könnyen kifésülhető utána a hajam. Ha elfogy, tuti újraveszem!

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal
2017. március 8.

Ajándékba kaptam szüleimtől, mert nagyon szárazak a kezeim. Jól hidratál és gyorsan beszívódik. Egyedül az illatával nem tudtam megbarátkozni, emiatt le kell vonnom egy csillagot...

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó

Cien Acetonmentes Körömlakklemosó
2017. március 8.

Ár-érték arányban nagyon jó kis lemosó, az adagolóját szeretem a legjobban.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2017. március 8.

Ez aztán minden sminket képes eltávolítani gond nélkül. Az illatát is nagyon szeretem. Az egyedüli baj vele, hogy hagy egy kis olajos réteget az arcomon, de azt le szoktam mosni használat után.

Avon Nutra Effects Miracle Glow Ultrakönnyű Arcolaj

Avon Nutra Effects Miracle Glow Ultrakönnyű Arcolaj
2017. március 3.

Eddig még csak termékmintaként próbáltam, de nagyon meg vagyok vele elégedve, tuti megrendelem! Amúgy nekem folyamatosan nagyon hámlik az arcbőröm, eddig semmi sem volt megfelelő, de ez a termék 2 nap alatt teljesen rendbe hozta a bőröm!

Avon True Supreme Length Tápláló Szempillaspirál

Avon True Supreme Length Tápláló Szempillaspirál
2017. március 3.

Nekem eddig ez a valaha volt kedvenc szempillaspirálom. Ez az első olyan termék, ami egész nap tökéletesen megmarad, egyáltalán nem potyog le, mint a többi, amiket eddig használtam. A kefével könnyű szétválasztani a pillákat, csomókat sem hagy.