Oonagh

Regisztráció dátuma: 2014. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Color-Glanz Shampoo

Alverde Color-Glanz Shampoo
2016. június 30.

Huhh, ez elég nagy mellényúlás volt. Nem festett a hajam; kizárólag az illata miatt vettem meg, mert emlékeztet a gyerekrágóra :)
Évek óta nem használok balzsamot, csak ecetes vízzel öblítek hajmosás után és nagyon szép fényes, puha volt a hajam. Gondolom mondanom sem kell, mekkora sokk volt, mikor szénakazal lett a fejem, miután ezzel mostam hajat pár nappal ezelőtt. Tegnap kénytelen voltam megint megmosni, mert már nem bírtam a látványt, de most visszatértem a sheavajas - avokádós verzióhoz, hááát... zongorázni lehet a különbséget. Bár még mindig kicsit szenved a hajam, de már most sokkal puhább és fényesebb. Ez meg jó lesz talán kézmosásra.

Alverde Vital Plus Szemkörnyékápoló Krém

Alverde Vital Plus Szemkörnyékápoló Krém
2016. május 4.

Így, hogy betöltöttem a 25-öt, gondoltam, ideje valami extrát keresni a szemem alá megelőzés gyanánt. Mindenképp Alverdét akartam először kipróbálni, ebből meg épp volt még egy darab féláron augusztusi lejárat miatt. Ez kicsit másabb csomagolású, nem csak szemkörnyékre jó, hanem száj körüli ráncokra is, de ugyanúgy arany pigmentekkel és 60 év felettieknek. Még csak egy hete használom, de eddig tetszik :) Valóban hajlamos a csomósodásra, én is megjártam már vele, de ennyi pénzért nem sajnálom, ha kicsit több jön ki, elkenegetem ide-oda. Ha estére kenem fel, én sajnos reggel könnyezek tőle, így esténként csak minimálisat használok, reggel viszont nagyon szeretem. Kicsit csillog utána a szemkörnyék, de nagyon puha lesz, imádom tapogatni :) Sminkeléssel sincs baj, kis púder és máris nem vagyok diszkógömb. Eddig ötös.

James Bond 007 for Women II

James Bond 007 for Women II
2016. március 7.

Mintát kaptam belőle és eddig tetszik. Nagyon hasonlít az első illatra, de kicsivel talán könnyedebb. De tényleg csak egy kicsivel :) Az eleje nekem határozottan virágos, valami régi parfümömre hasonlít, de nem jöttem rá melyikre. Aztán kicsit később kezd előbújni a vanília, majd a gyümölcsök is. Az üvege így képen valami meseszép. Várom már, hogy kint legyen a polcokon és meg lehessen fogdosni. Na meg persze tovább próbálgatni, de eddig úgy érzem, hogy szeretnék egy ilyet tavaszra :)

Sweet Gold Cukorgyanta

Sweet Gold Cukorgyanta
2016. március 7.

Jujj, ez valami borzalom. Az Alveola cukorpasztájára fáj a fogam, de az sajnos itt, Németországban nem kapható. Szeretnék hozatni, hogy kipróbáljam, mert nagyon jókat írnak róla, de ma megláttam ezt a Müllerben, gondoltam addig, amíg az Alveola megérkezik, kipróbálom ezt. Nem bírtam várni, rögtön kipróbáltam, ahogy hazaértem, de ezen csak nevetni lehet :D Először intim területen próbáltam, egy kenés-tépés után már rám ragadt, mentem lemosni. Persze szőrt alig szedett ki. Azután jött a láb, szintén egy kört bírt, jöhetett a lemosás. Gondoltam, lehet, hogy túl kis adagot használok, ezért melegszik fel ilyen hamar, ezért kiszedtem egy nagyobbat. Hát így sem ment, egy tépés után összeragadtam vele. Miután lemostam, kipróbáltam a száj feletti pihéken, "azzal talán megbirkózik" alapon. De nem :D Összesen talán 10 szőrszáltól szabadított meg, és a tégely fele elfogyott. Tény, hogy nem fáj, de ennyi pénzért azért ez egy nagy vicc.

Catrice Luminous Lips Ajakrúzs

Catrice Luminous Lips Ajakrúzs
2016. február 2.

Még ősszel vettem meg a 070-es What's AP-ricot? nevűt. Nagyon tetszik a színe, barackos-korallos, tavasszal, nyáron tökéletes. DE! A fele megvan még, viszont megromlott. Egyszerűen borzalmas, kesernyés íze lett. Nem lehet elviselni, le kellett törölnöm 2 mp után, úgyhogy ez a darab kuka. Viszont a szín annyira tetszik, hogy ma vettem egy újat, gondoltam, adok neki még egy esélyt. 3 csillagot adok, de ha ez is megbüdösödik, nem próbálkozom velük többet, pedig kinéztem még pár színt.

Alverde Gránátalma-Gyömbér Tusfürdő

Alverde Gránátalma-Gyömbér Tusfürdő
2016. január 5.

A legjobb téli tusfürdő, az illata egy az egyben zselés szaloncukor :) Amióta megvettem, csak ezt használom. Veszek még egy-kettőt, az is biztos!

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2015. november 18.

Magamon még nem próbáltam, viszont egyik kolléganő általában ebben fürdik. Ma volt szerencsém vele dolgozni, és mikor épp nem volt a közelemben, próbáltam minél több friss levegőt begyűjteni, de ugyanakkor vártam is, hogy visszatérjen az illatfelhőjével. Engem a Womanityre emlékeztet, gondolom a tengervizes jegyek miatt, de mivel az ott csücsül a szekrényen, így erről lemondok.

Alverde Testvaj Tőzegáfonya- és Makadámdió-Kivonattal

Alverde Testvaj Tőzegáfonya- és Makadámdió-Kivonattal
2015. november 17.

Hopsz, azt hittem, csak a kézkrém van fent. Na mindegy, bemásolom ide is, amit ahhoz írtam:

Őszinte leszek, a hópelyhes csomagolása miatt vettem meg. Nem csalódtam, nagyon szép mind a kézkrém, mind a testvaj jól mutat az éjjeliszekrényen :) Csupa fontos dolog... Viszont szerencsére a tartalom is teljesen rendben van. Az illata nagyon tetszik, lehet érezni az eredeti makadámos illatot, de mellette az áfonyát is. Az állag is jó, hamar beszívódik, nem ragad. Ajánlott télire :)

Alverde Kézápoló Balzsam Tőzegáfonya- és Makadámdió-Kivonattal

Alverde Kézápoló Balzsam Tőzegáfonya- és Makadámdió-Kivonattal
2015. november 16.

Mexx Black Woman

Mexx Black Woman
2015. június 12.

Ma megillatoltam a Müllerben az itteni vélemények miatt. Szorítottam, hogy tartós legyen, mert a leíràs szerint tetszett volna az illat. Igen. Csak a leíràs alapjàn, ugyanis szerintem egy kis alkohol meg víz volt a teszterben. Nem hazudok, az égvilàgon semmi illata nem volt. Lehet, megszaglàszom majd màshol is, hàtha csak az itteni teszter volt selejt, de addig csak 1 pont :/