OPetra

Regisztráció dátuma: 2016. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame The One Colour Unlimited Matt Ajakrúzs

Oriflame The One Colour Unlimited Matt Ajakrúzs
2017. február 11.

Valóban olyan, amilyennek beállítják: matt, intenzív színű, a tartósságát én közepesnek ítélem meg. Egyébként nagyon szeretem, egy gyönyörű, mély bordó színű van nekem belőle, nem tudom pontosan az árnyalat nevét. Könnyen lehet vele bánni, nagyon szép a végeredmény. Nálam 5-ös!

Oriflame Amber Elixir EDP

Oriflame Amber Elixir EDP
2017. február 11.

Édes, misztikus, karakteres illat, épp olyan, amilyeneket én imádok! Nagyon szeretem ezt a parfümöt, mikor magamra fújom, töménynek hat, de miután megszárad, finom, lágy, púderes illattá alakul és nagyon sokáig érződik. Kedvenc!!! :)

Oriflame Love Nature Zselés Arckrém Aloe Verával

Oriflame Love Nature Zselés Arckrém Aloe Verával
2017. február 11.

Szeretem, a zsíros/problémás, de mégis érzékeny bőrömre maximális hatást gyakorol! Amellett, hogy hidratál, mattít is, ami nekem a legfontosabb egy arckrémben. Mérsékli a pattanások kialakulását, illetve a meglévőket is szépen visszahúzza. Nekem bevált. :)

Oriflame Love Nature Arckrém Kamillával

Oriflame Love Nature Arckrém Kamillával
2017. február 11.

Nagyon jó hidratáló krém, télen elengedhetetlen a hideg okozta szárazság kezelésére. Könnyed az állaga, gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy maga után zsíros érzetet. Én szeretem ezt a krémet, meg vagyok vele elégedve. :)

Oriflame Love Nature Arctonik Kamillával

Oriflame Love Nature Arctonik Kamillával
2017. február 11.

Nekem teljesen átlagos arctonik, kb. egy micellás vízhez tudnám a leginkább hasonlítani. Az illata nagyon finom, szolid, tiszta, szépen tisztít, de ennyi. Semmi különös nincs benne, bár lehet, hogy nem is arra hivatott. Már elég rég rendeltem, még a felétől több van belőle, elő is keresem, hogy újra bevessem a napi arcápolási rutin során. Nem hiszem, hogy újraveszem, használtam tőle sokkal jobbat már.

Oriflame Love Nature Arctonik Teafával

Oriflame Love Nature Arctonik Teafával
2017. február 11.

Az az igazság, hogy mikor megrendeltem a katalógusból, nagy reményeket fűztem hozzá, hisz nagyon jókat olvastam róla. Úgy döntöttem, teszek egy próbát, annyit szenvedtem már a problémás bőrömmel, eggyel több termék, nem oszt, nem szoroz. Nem beszélve arról, hogy a teafa jótékony hatásáról is rengeteget hallottam és ajánlották többen is. Nekem egyáltalán nem csíp vagy mar, sőt, alkoholszagot sem érzek,miután felkenem, magát a teafa illatot pedig kifejezettem szeretem, de sajnos a hozzá fűzött reményeket nem igazán váltotta be nálam. Az biztos, hogy tisztít, ehhez kétség sem fér, de nekem nem mulasztotta a pattanásaimat sem, és azt sem tapasztaltam, hogy a bőröm ne zsírosodna annyira. Egy sminklemosás utáni tisztításra tökéletes, de az eredeti funkció betöltése nálam elmaradt. Nem hiszem, hogy újra rendelem, amit nagyon sajnálok. :(

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2017. február 4.

@bridzsittaa Minden szavadat csak ismételni tudnám, ugyanazok a tapasztalataim ezzel az alapozóval kapcsolatban, mint neked. Én is reménykedtem abban, hogy ő lesz a tökéletes matt alapozóm, mert jókat hallottam róla, de nem igazán vált be sajnos. Valóban, pár óra elteltével a problémás területek átzsírosodnak, a pattanásokat alig fedi el, pedig primert is használtam és az alapozást kőpúderrel fixáltam. Nagyon sajnálom, mert így van, nem lenne rossz termék, de nem ő lesz a No.1. alapozóm sajnos...

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. február 4.

Összességében jókat tudok róla mondani, nagyon jó a fedése, könnyen és praktikusan lehet vele dolgozni, én nagyon szeretem. Viszont azt, hogy vízálló, abszolút nem tapasztaltam.. tartósnak tartós, viszont a szem alatti apróbb ráncokba egy idő után beleül. Nagyon sok korrektort kipróbáltam már, ezt a fajtát egy középkategóriába sorolnám. A felsorolt negatívumok miatt ő csak egy 4-est kap tőlem.

Oriflame Szemöldökárnyaló

Oriflame Szemöldökárnyaló
2017. január 16.

Nagyon szeretem ezt a kis szettet, nagyon szép, precíz szemöldököt lehet vele készíteni, ami köztudott, hogy egy szép smink ékköve lehet. Vastagabb, sötét szemöldököm van, nekem is a kozmetikusom minden alkalommal festi, de valóban, az hamar fakul, így ez a kis készlet nálam elengedhetetlen a sminkeléseim során. Sokáig tart, hisz kevés is elég belőle, a minőségével is elégedett vagyok. Biztosan újra rendelem, ha elfogy, mert ez nekem nagyon bevált, nem fogok új után kutatni. :)

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2017. január 16.

Gyakorlatilag ugyanazt tudom elmondani, amit "barbipapp" osztott meg. :) Ugyanazt az utat jártam végig, ezer meg egy darab tust próbáltam, míg egyszer egy alkalommal ez került a kosaramba. Azóta nem is létezik más számomra, én egyszerűen imádom ezt. Zseniálisan precíz vonalat lehet vele húzni, az viszont, hogy dörzsálló, ezt így nem mondanám, mert vakarásra elég könnyen maszatolódik. Matt bőrszínű szemhéjpúderre szoktam felvinni, mert eléggé zárt a szemhéjam, így könnyen felkenődik, de ha megvan ez az alap, nincs vele gond. Én a Forest Brown árnyalatot használom, mert mély barna a szemem színe, a feketétől egy picit zord tekintetem volt. De ez a barna csodálatos, nagyon bevált és nem cserélném le semmiért! :)