Ophelia

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2019. december 10.

Nagyon szeretem, puhább lesz tőle a hajam, a kiegyenesített frizurát tartósabbá teszi.

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon
2019. december 10.

Sajnos csalódott vagyok, max két nap után vállalhatatlan a hajam tőle, olyan zsíros, plusz a korpa is megjelent, pedig azzal sosem volt még problémám.... Az illata kellemes, de ennyi.

Avon Naturals Festive Wishes Testpermet

Avon Naturals Festive Wishes Testpermet
2019. november 9.

Egy az egyben a jó régi cukrozott szilvás testpermet, kicsit pofásabb csomagolásban. Nosztalgikus illat, még mindig nagyon szeretem, bőrön nem túl tartós, de a sálamon napokig érzem.

Balea Silky Diamond Tusfürdő

Balea Silky Diamond Tusfürdő
2019. november 9.

Szimpla karamell illat, bogyós gyümölcsöt egyáltalán nem fedezek fel benne, de így is nagyon kellemes. Nem szárít, az illata minimálisan tartós fürdés után, összességében szeretem használni.

Maybelline Fit Me Arcpirosító

Maybelline Fit Me Arcpirosító
2019. november 9.

A 45ös plum árnyalatot vásároltam meg, kissé aggódva, elég sötét szín, egész különleges ez a szilvás beütés, de meglepően jól passzol a világos arcszínemhez. Megfelelően pigmentált, szépen el lehet oszlatni a bőrön, és nekem az egész napot kibírta. Végre egy jó pirosító! Picit nehéz kinyitni, de annyi baj legyen.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2019. november 9.

A 74es árnyalatot vettem meg, rengetegszer próbáltam már, de nem vagyok elégedett. Annyira gyengén pigmentált, ezerszer kell felvinni az arcomra, hogy legalább egy kicsit látszódjon, egyszerűen fárasztó, plusz nem egy alsó árkategóriás termék, ennyi pénzért nem ezt várom. Kár érte, mert a színe nagyon szép a kis tégelyben.

Avon Planet Spa Arctic Lingonberry Hidratáló Éjszakai Krém

Avon Planet Spa Arctic Lingonberry Hidratáló Éjszakai Krém
2019. szeptember 15.

Nagyon finom illatú krém, talán picit erős. Nem használom régóta, de nekem tetszik, ebben a langyos időben nekem elég a hidratálása, télen lehet hogy kevésbé jól teljesítene. Könnyed állagú, valóban kicsit ragacsos érzés marad utána a bőrömön, de nem zavaró, éjszakára meg főleg nem, alvás közben nem tapogatom. :D reggelre rendszerint nagyon puha az arcom. Szeretem használni, jó vétel volt.

Avon True Power Stay Alapozó

Avon True Power Stay Alapozó
2019. szeptember 6.

Mintákat rendeltem belőle, az ivory picit túl rózsaszínes volt, a light nude viszont tökéletes. Nem mondanám, hogy a kedvenceim közé került, elég nehéz volt szépen eloszlatni, az arcom ugyanúgy kifényesedett néhány óra után, mint a többi mattítást ígérő alapozóval. A fedése szerintem nem üti meg a közepest, hibás bőrre nem ajánlanám. Nem lett túl szép az összkép, kicsit maszkos hatású is volt rajtam. Ennyi pénzért jobb alapozókat is lehet kapni, örülök, hogy nem vettem meg a teljes kiszerelést, jobbat vártam.

Ziaja Kakaóvaj Ajakbalzsam

Ziaja Kakaóvaj Ajakbalzsam
2019. augusztus 9.

Az adagolásával gondban vagyok, nem szoktam ilyen kis tubusos ajakkencéket használni. Éjszakára használom, nagyon jól hidratál. Elég folyékony, olajos érzetű, nappal lehet hogy zavarna. Sajnálom, hogy az illata nem igazán hasonlít a kakaóvajas tusira/testvajra, azokat imádom. Szeretem is, meg nem is, újra nem fogom venni.

Protex Fresh Szappan

Protex Fresh Szappan
2019. július 29.

Nagyon szeretem, igazi retró tiszta szappan illat. Jól tisztít, egész más érzés mintha folyékony szappant használnék, amúgy többnyire azt szoktam. Nekem alapból elég száraz a kezem, de szerintem nem ront a helyzeten.