Opille

Regisztráció dátuma: 2014. december 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 4.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Youngblood Natural Loose Mineral Foundation

Youngblood Natural Loose Mineral Foundation
2016. december 13.

A legjobban fedő ásványi poralapozó amit valaha próbáltam. Ténylegesen teljes fedés érhető el vele, korrektor nem kell, elég magát a púdert tovább építeni a pöttyökön. Mivel nincs benne cink oxid, szárazabb bőrűek is próbálkozhatnak vele esetleg, egészen krémes textúrája van, egyáltalán nem poros, sőt. Mivel nagyon erősen fed általában fele fele arányban keverem egy másik, gyengébb poralapozóval és így nagyon szeretem.

Rio Cellulight Narancsbőr Elleni Lézer

Rio Cellulight Narancsbőr Elleni Lézer
2016. július 22.

Nagyon hamar megadta magát, elromlott de nem bántam, mert hatása semmi nem volt amíg működött sem.

New York Color Natural Matte Alapozó 12 Hours

New York Color Natural Matte Alapozó 12 Hours
2016. június 8.

Bárcsak minden alapozónak ilyen semleges, ember színei lennének. A 001-est keverek pici 002-vel, nagyon szép árnyalatok külön is, nem rózsaszín, nem narancs mint a többi márka ronda és természetellenes színei és van világos szín, ami szintén ritka Magyarországon, hacsak nem malacrózsaszínre van szükség. De sajnos nehéz eset, nagyon trükkösen tudom csak szépen felvinni, egy eléggé bonyolult procedúrát kellett kidolgozni a felvitelre mivel nem a tipikus szilikon bázisú alapozó, máshogyan viselkedik.

Miss Sporty Peel Off Base Coat

Miss Sporty Peel Off Base Coat
2015. április 27.

Nyomdázásnál kenem vele körbe a körmeimet és csak lehúzom mikor elkészültem, nagyon praktikus. Alaplakknak használva sajnos nem tart tovább egy max két napnál, ennyi a baj vele.

Colgate Total Pro Gum Health Fogselyem

Colgate Total Pro Gum Health Fogselyem
2015. február 1.

Túl csúszós, nem dörzsöli/tisztítja rendesen a fogközöket.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2015. január 12.

Update:
Felpontozom, megérdemli az öt csillit, annyiszor megmentett mostanában. Mivel elfed mindent, szinte minden nap ezt kellett bevetnem az utóbbi napokban sajnos. Megtanultam normálisan felapplikálni, egy réteg ecsettel csak elnagyolva, arra egy második réteget egyenletesre szétütögetni egy nedves szivacslabdával, mindezt mint a villám mert rögtön szárad, így lesz a legszebb a finise. A tartósságán rengeteget javít, hogy bár matt ezért kezdetben úgy gondoltam nem kell rá púder, mióta lefixálom egy nem szárító hatású púderrel ég és föld. Nem gondoltam volna, de úgy néz ki újravevős lesz.
*****************
Nagyon szép arcot csinál. Valahol olvastam, hogy szivaccsal nem mattul úgy be ezért rögtön ezzel próbálkoztam. Totál matt lett így is, púder nem kell rá. Nagyon kevés kell belőle, egy nagyobb borsószemnyit kinyomtam, két rétegben vittem fel és még így is kimaradt. Arra számítottam, hogy nem lesz túl tartós, de nagyon kellemesen csalódtam, mert nagyon jól nézett ki a nap végén is......már ahol megmaradt! Mert sajnos bármilyen enyhe érintésre azonnal eltűnik, egy orrfújás, egy vakarás, egy pici simítás és odavan, átragad mindenre, abszolút nem szabad hozzáérni sehol és én ezt nem tudom kivitelezni sajnos, igazán nagy kár érte. Számomra nem egy egész napra bevethető darab, de megértem, hogy sokak kedvence.

BH Folyékony Alapozó

BH Folyékony Alapozó
2014. november 2.

Nem tudom a közepes/erős fedést hogy gondolta a gyártó, ez egy ENYHE fedőképességű alapozó, ami nagyon szép bőrképet ad. Viszonyításképpen számomra a közepes fedés pl. a Rimmel Lasting Finish, teljes fedés pl. a Vichy Dermablend vagy EL Double Wear. Az állaga sűrű és krémes, száz évig nyomkodtam mire feljött a pumpán, leginkább az egyébként horrorisztikus Nivea BB-re emlékeztet (szerencsére másban nem hasonlítanak). Az illatmentesség sem igaz, van neki illata, friss illat, nem zavaró, de van. Akinek nincs erős bőrhibája és nem zsíros a bőrtípusa szeretni fogja, kellemes kis alapozó ez, átlagos a tartóssága és elég szépen kopik.

Elgon Moda&Styling Krémhajfesték (régi)

Elgon Moda&Styling Krémhajfesték (régi)
2014. október 19.

Égen földön kerestem olyan hajfestéket ami az én erős szálú hajam ősz szálacskáit 3%-on is befogja. Két márkát találtam eddig ami ezt az attrakciót tudja, az egyik az Elgon. Sajnos a fodrászok körében általános vélemény, hogy az ősz fedés 6%-nál kezdődik, viszont ettől a barna haj ronda vörös árnyalatot kap és az én ősz szálaimat 6%-kal, natúr árnyalattal sem fedte be a Loreal, a Wella, a Joico vagy a Schwarzkopf például. Az Elgon 6.0 simán tudja, még a 6.00-t sem kell ehhez bevetni.

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2014. október 18.

Külföldről rendeltem meg jó drágán a legvilágosabb W1 sárgás színt, annyira hittem abban, hogy szeretni fogom az itteni teszterek alapján és természetesen nálunk valami kreol árnyalattal kezdődik a színskála, elvégre Európa közepén vagyunk ugye. Szóval nem tetszik, a fedése sokkal gyengébb mint amire számítottam, építeni sem nagyon lehet, de a tartóssága a nagyobb csalódás. A teszter olyan szépen rögzült a karomon, hogy azt hittem majdnem érintésálló lesz, de nem, abszolút a mászósabb fajta alapozó.
Aki olcsó alternatívát keresne, mikor kinyomtam rögtön az jutott eszembe Maybelline Affinitone, és felkenve is azt mondanám ikertestvérek szinte a régi, tubusos verzióval: http://kremmania.hu/kremek/affinitone-alapozo

Astor Seduction Codes N°2 Szempillaspirál

Astor Seduction Codes N°2 Szempillaspirál
2014. október 15.

Sajnálom őt, gyönyörű csomagolás, gyönyörűséges, természetes hatású szempillák, nulla pergés. Viszont egész nap pici, halvány pacákat kellett törölgetnem a szemem alól. Kettő esélyt adtam neki, többet nem fogok:(