Orion

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Parodontax Fluorid Fogkrém

Parodontax Fluorid Fogkrém
2019. január 2.

Az első használat alkalmával nagyon kellemetlen volt az íze, de nem is az íz volt a legszörnyebb, hanem a fél napig múlni nem akaró, elviselhetetlenül sós szájíz, amit maga után hagyott. Konkrétan már a falat kapartam kínomban, mert akármit ettem vagy ittam, egyszerűen nem akart elmúlni. A második használattól kezdve viszont semmi hasonlót nem tapasztaltam, a sóssága szinte már fel sem tűnik.
A fogínyvérzést 2-3 hét használat után jelentősen enyhítette és a gyulladást is jól kezelte. Több évnyi használat után pedig elmondhatom, hogy ez egy olyan termék, ami tényleg betartja, amit ígér, semmilyen fog- és ínyproblémám nincs mióta rendszeresen használom. Az évek során, már próbáltam az összes változatot, mindegyik jó, de nekem a fluoridos vált be legjobban.
Amit viszont kicsit furának tartok az az, hogy gyakorlatilag én még nem találkoztam két olyan tubus fogkrémmel, aminek egyforma lett volna a színe, de gondolom ez a sok gyógynövény miatt lehet. Az egyetlen negatívum, amit meg kell említenem, hogy elég sokat kell egyszerre a fogkefére tenni, mert fogmosás közben kifolyik a számból szinte az összes fogkrém, de ezt leszámítva maximálisan elégedett vagyok vele.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. november 24.

Nekem sajnos miteszereket okozott!
Nappalra használtam a terméket és nagyon jól csökkentette a bőröm zsírosodását, még a legynagyobb nyári hőségben is. A bőrre felhelyezve képzett egy fura, száraz réteget, amihez ha hozzáértem lepergett, de ez nem kükönösebben zavart, mert az előbb megfogalmazott hatása látványos volt. Egy hét használat után, viszont arra lettem figyelmes, hogy még a szokásosnál is több fehér miteszerem lett, amiért egyértelűen ez a termék feleleős, mivel más új dolgot nem vittem fel a bőrömre.

Prada L'Homme L'Eau EDT

Prada L'Homme L'Eau EDT
2018. augusztus 28.

Előrebocsátom, hogy nem vagyok nagy szakértője a parfümöknek. Ez az első drágább parfüm, amit szagoltam/használtam egy termékminta erejéig.
A kifújást követő pár percben egy nagyon kellemes, friss és vibráló illat lesz urrá, amitől hirtelen mindig jobb kedvem lesz. Később előtörnek a púderes akkordok, melyet az alap- és szívjegyek hátulról, de észrevehetően egészítenek ki. Úgy 1 órával a kifújás után ez a púderesség lecsillapodik, szinte el is tűnik és a többi alapjegy veszi át a domináns szerepet. Mindeközben a parfüm hatósugara egyre zsugorodik, a 3-4 órás tartóssága vége felé közeledve már egész bőrközelivé válik, míg teljesen el nem tűnik.
Maga az illat egyértelműen férfias, de nem olyan maszkulin módon, hanem finoman és visszafogottan. Nem egy túlgondolt parfüm, ezért a hétköznapokra, de akár egy kisebb alkalomra is kiváló.
Összességében tetszik az illat, szívesen viselem. Azonban úgy gondolom az árát (20-25 ezer Ft) nem éri meg, ahhoz túl biztonsági játékos. Én egy ilyen árkategóriánál már valami különlegességre vágynék.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. augusztus 12.

Nekem ez, csak közepes.
Amikor elkezdtem használni, úgy egy hónapja mintha tényleg kevesebb miteszerem és üdébb bőröm lett volna, de ez a hatás két hét után szinte el is múlt, már-már olyan a bőröm, mint ő előtte volt. Eleinte a pattanásaimat is elég gyorsan visszahúzta, de most már akár a fél flakont is a fejemre locsolhatom, akkor sem csinál semmit. A felvitele szintén nem a legegyszerűbb a vízszerű állaga miatt. Jelenleg a 30 ml-es flakon felénél tartok úgy, hogy összesen kb. 10 cseppet használok napont, vagyis kicsit gyorsabban fogy, mint ahogy reméltem. Egy dologban viszont tényleg bevált, ugyanis mióta használom, szinte nem is zsírosodik az arcom.
Kár érte, mert az itteni vélemények miatt többet vártam tőle, így nekem ez a termék egy csalódás.

Dove Men+Care Invisible Dry Férfi Izzadásgátló Aeroszol

Dove Men+Care Invisible Dry Férfi Izzadásgátló Aeroszol
2018. augusztus 11.

Már tucatnyiszor újravettem, nagyon szeretem!
Szerintem ez egy nagyon jó dezodor, nem mondom -főleg ebben a nagy melegben- hogy nem izzadok ha ezt fújom magamra, de eddig ez az egyetlen dezodor, ami tényleg nem hagyott még foltot egyik ruhámon sem, ami miatt nagyon hálás vagyok neki.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. augusztus 11.

Tetszik ez a krém. Kellemes, megnyugtató érzés az arcomba maszírozni. Kellőképpen hidratál. Bár nem szívódik be tökéletesen így reggel nem tudom használni, de éjszakára kiváló.

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2018. augusztus 11.

Igazából nem rossz, de valahogy nem is hiányzik. Nem fogom újravenni.

Cien Kézkrém Q10

Cien Kézkrém Q10
2018. augusztus 11.

Nem rossz, jól hidratál csak kicsit lassan szívódik be. Anyukámnak viszont ez a kedvence. :-)

Cien 10% Urea Lábápoló Krém

Cien 10% Urea Lábápoló Krém
2018. augusztus 11.

Jól hidratál, kellemes érzés a bőrön. Annyi a bajom vele, hogy elég lassan szívódik be és hagy egy érdekes, sikamlós réteget maga után.

Cien Madame Glamour Kézkrém

Cien Madame Glamour Kézkrém

A kedvenc kézkrémem!
Olcsó, kellemes az illata, a textúrája és jól is hidratál rendszeres használat mellett. De amiért nagy kedvencem az az, hogy rendkívül gyorsan beszívódik a bőrbe és nem hagy ragacsos érzetet maga után.
Csak ajánlani tudom!