orsayyy

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. december 10.

Gyönyörű színek, magasan pigmentáltak több árnyalat is megvan, nagyon szeretem is őket, de azért levonok egy csillagot, mert pár óra után nem szépen kopik le, összesűrűsödik és darabkás lesz.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2017. december 10.

Én nagyon szeretem, problémás a bőröm mindig van rajta mit elfedni, ez pedig nagyon szépen teszi is a dolgát. Magas a fedése mégis természetes, nem maszk hatású. Én minden nap használom és 6-7 hónapig elég, olyan kevés elég belőle az egész arcomra is - pedig higgyétek el nem csak mutatóba teszem fel. Nekem egyáltalán nem szárít, bár hidratálok mindig :)

Echosline Seliar Synergy Color Ammónia- és pPD Mentes Krémhajfesték

Echosline Seliar Synergy Color Ammónia- és pPD Mentes Krémhajfesték
2017. február 6.

Kellékes festékek közül is próbáltam már jó néhányat, és egy ideje megállapodtam nála. Elég nagy kiszerelés, csak tőfestésre nekem 3 alkalomra is elég, így bőven megéri az árát, de egyébként sem mondanám drágának, minőség/érték arányban. Szőkítem a hajam, így kifejezetten nagy plusz pont, hogy nem tartalmaz ammóniát, így lehetőleg a legkevésbé sérül a hajam a procedúra alatt. Én az S17 árnyalatot használom, mert eléggé sárgulásra hajlamos vagyok, ebben a színben pedig nem szimpla hamvasító van, ami 2 mosás után kikopik, hanem magában a színben van egy Irises (kékes) árnyalat, ami kiüti a sárgulást. Természetesen ez is kopik a mosásokkal, de melyik nem? Nagyon fehéres tincseket szürkére foghat ha kicsit tovább marad rajtuk (ez hamar lekopik azért utána), úgyhogy óvatosan :) De ha kitapasztalja az ember, szuper, ajánlom azoknak akik szintén sokat küzdöttek sárgulással, nálam nagyon bevált!

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal

Baba Tusfürdő Shea Vajjal és Narancsvirág Kivonattal
2017. február 6.

Szeretem a Baba termékeket, ár-érték arányban is nagyon jók, de ez az olcsó pacsuli szag.. Ritkán van ilyen, de egyáltalán nem bírom elviselni, érdekes, hogy milyen megosztó, valakiknek kifejezetten szeretik, hát elképzelni sem tudom. Állagra, habzásra hozza amit kell.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2017. január 16.

Nagyon ajánlották a problémás bőrömre, de sajnos nekem pattanásokat okozott - noha azok eltüntetése volt a cél, sajnálom mert úgy tűnik a többségnek bejött.. :(

Lush Rose Jam Bubbleroon Habfürdő

Lush Rose Jam Bubbleroon Habfürdő
2017. január 16.

Ritkán fürdöm de akkor szeretem megadni a módját, a Rose Jammel pedig sikerült is. Nagyon finom illata van, tényleg szép rózsaszín lesz tőle a víz,és puhának éreztem utána a bőröm, hozza, amit egy habfürdőnek kell :)

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító
2017. január 16.

Az illata nekem kicsit zavaró, és az állaga is furcsa, de inkább ezek, mint hogy parfümmel telenyomott drogériás mű cuccot nyomjak az arcomra. Mivel elég problémás (akne-vízhiány) és még érzékeny is, ezért meg kell válogatnom mit kenek rá. Szeretem a Lush termékeit, ezt ajándékba kaptam és összességében meg vagyok vele elégedve. Szeretem a tengeri só alapú dolgokat, én úgy érzem teljesen jól tisztít, mivel nem habzik ezért talán az érzés, amit a tisztításhoz kötünk az hiányozhat, de én sokkal inkább erre szavazok, mint az illúzióra! Ettől független konkrétan ezt, nem biztos hogy újraveszem, kicsit nekem macerás felvinni, de még meglátom ha kiürül a tégely :)

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő

Lush Rub Rub Rub Radírozó Tusfürdő
2017. január 16.

A Sea Saltnál is jobban szeretem, annak valahogy zavar az illata, de ez hatalmas kedvencem, rögtön újraveszem ha kifogy, nálam ez az ultimate bőrradír. Átlagosan heti 1x használom, és tényleg nagyon puha lesz utána a bőröm, finom sima érzést hagy, teszi a dolgát. Lenyomja bármelyik drogériás arcradírt, nálam abszolút megéri az árát!

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2017. január 16.

A tökéletesen praktikátlan kiszerelésével együtt is imádom! Még akkor kezdtem el használni mikor itthon nem lehetett kapni, aztán nagyon megörültem, hogy már milyen könnyen hozzá lehet jutni. Imádom a bizsergető érzést amit hagy, és szerintem sokkal hatásosabb, mint a most még trendibb Eos-ok.

MAC Mineralize Charged Water Moisture Gel

MAC Mineralize Charged Water Moisture Gel
2017. január 16.

Erősen gondolkoztam mit írjak, mert előttem eddig csak 5 csillagot kapott. Nincs vele semmi gondom, pedig hajlamos vagyok pattanásosodni a krémektől, szerencsére ezzel nem jártam így. Aknés de vízhiányos bőrömre vettem, az illatáért nem vagyok oda, de az állaga kellemes, hamar beszívódik, összességében minden rendben vele, de "csodát" nem tett, nem vagyok elájulva tőle, és ahhoz elég drága. Még nem használtam el a teljes adagot, így ha megjönne a hiányolt érzés akkor update-elek majd.