orsi0210

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém

Balea Buttermilk & Lemon Kézkrém
2020. május 13.

A krém gyorsan beszívódik a bőrbe, és maximálisan hidratál, ami mostanában a sűrű kézmosások közepette igencsak lényeges.
Bónusz, hogy az illata tényleg citromos sütihez hasonlítható. 5 csillag :)

Dermofil Arctisztító

Dermofil Arctisztító
2020. május 3.

Nekem is nagyon pozitív véleményem van erről a tisztítóról! Sokféle tisztítóval próbálkoztam az elmúlt évben különböző árkategóriákban, de ez bizonyult egyedül hatásosnak. A zsíros pattanásos bőrömmel csodákat művelt, mostanában már tényleg csak elvétve jön ki egy-egy mitesszer.
Akinek hasonló gondjai vannak az arcbővérel, tegyen egy próbát ezzel a termékkel, nekem tényleg bevált!!

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2020. március 29.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg a tusfürdőt, de az illata nekem túl vegytiszta, steril jellegű, amivel alapvetően nem lenne baj, de én jobban kedvelem a természetesebb (virágos, gyümölcsös, növényi stb.) illatokat. Hidratáló hatását se éreztem különösebben, bár nem is szárított. Szeretem a Nivea tusfürdőit, de ez valahogy nem jött be.

Baba Testápoló Kamillakivonattal

Baba Testápoló Kamillakivonattal
2019. december 5.

Hidratáló hatása átlagos, használata után sokáig ragacsos a bőr, nehezen szívódik be, mintha megtapadna a bőr felületén a krém. A kamilla gyógynövény hatásai miatt vettem meg, de a többi káros összetevőt (parabének, szilikon, illatanyagok) még így sem ellensúlyozza. Nekem az illata sem tetszett annyira, a tubusból szagolva kellemesebb, mint a bőrre kenve. Nem újravevős.

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő

Yamuna Szőlőmagolajos Tusfürdő
2019. október 24.

Az állaga nem túl szokványos a többi tusfürdőhöz képest, mivel alig habzik, bár engem ez nem zavar, mert szépen tisztítja és puhává teszi a bőrömet.
Az illata a tubusból intenzív és nagyon kellemes, de ahogyan előttem is írták, bőrrel érintkezve valahogy előjön egy furcsa mellékillat.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2019. október 17.

KIváló sminklemosó, eddig ez teljesít a legjobban! Mindenféle sminket, beleértve a szempillaspirált dörzsölés nélkül leszedi. Emellett valóban megnyugtatja az arcbőrt, és egyáltalán nem zsírosít, sőt én úgy veszem észre, hogy még a pattanások kialakulását is gátolja. Mindenképpen újraveszem. :)

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2019. október 4.

A 26-féle gyógynövény kivonat várható hatása miatt vettem meg, és hát csalódnom kellett. Nem erősíti, nem dúsítja a hajat, a hajhullással sem kezd semmit. Ezen kívül kissé szárítja a hajvégeket, mellette a hajam is gyorsabban zsírosodik. Két csillagot adok az illata és az összetevők miatt.

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2019. szeptember 14.

Nyárra vettem a tubusból érződő friss, citrusos illata miatt. Ahogy már leírták többen, alig érződött az illata fürdés közben, fürdés után meg egyáltalán nem. Valóban nem szárított, ez pozitívum, de ennél azért többet várok el egy tusfürdőtől. Nem újravevős.

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2019. szeptember 14.

Kíváncsiságból vettem, mert kedvelem a kókuszos ízeket, és nehezen tudtam elképzelni egy fogkrémben. A fogkrém íze igazi, finom kókuszkrémre emlékeztető. Tisztító hatása is megfelelő.
Ami viszont kellemetlen, az a használata utáni szájszárazság. Ez utóbbi miatt nem fogom újravenni, de örültem, hogy kipróbálom.

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Daily Wash
2019. július 12.

Fú, hát csodálkozom a sok pozitív véleményen... az én arcbőröm valamiért nagyon nem tolerálja ezt a terméket. Alapvetően vegyes bőrtípusom van, az utóbbi időszakban egyre több pattanással, amiknek a kijöttét erőteljesen fokozza. Közvetlenül a használata után valóban tiszta, kissé talán száraz érzetű is a bőr, de másnap reggelre több, gyulladt pattanás is előjön, amik nehezen gyógyulnak.
Mivel más arctisztítókat is szoktam használni, ezért tudom biztosra mondani, hogy csak ennek az arctisztítónak a használata után jelennek meg ennyire intenzíven a pattanások... Szóval nekem nem nagyon vált be.