orsi0818

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. május 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50
2019. július 13.

Ez egy elég zsíros nehezen beszívódó krém ennek ellenére 2x is újra vásároltam. De váltottam mert számomra nem volt kényelmes 10percet várni sminkelés előtt(főleg a sietős reggeleken). Most a Bioderma Photoderm spf50+ t használom ez gyorsabban beszívodik.

The Ordinary Magnesium Ascorbyl Phosphate 10%

The Ordinary Magnesium Ascorbyl Phosphate 10%
2019. július 13.

Tuti újra rendelem már a tubus alján járok így van némi tapasztalatom. A miteszereimen szerintem nem javított de nem is rontott. A pattanásaim viszon csökkentek és ami kijön azis gyorsabban gyógyul.Reggeli rutinomban találtam neki helyet a fényvédő előtt. Kevés is elég belőle szépen terül az arcomon. Hidratál de nem nehéz könnyen beszívódik. Érdemes megvárni mert a Bioderma fényvédőmmel csak akkor szeretik egymást. Ha nem várom meg hogy beszívja a bőröm sajnos kukacosodik.

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%

The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12%
2019. július 13.

Az első C vitaminos termékem amit elsősorban a pattanások után maradt hegek halványítására szántam. Valamennyit használt de nm csodaszer. A reggeli rutinomban jól megfér. Az adagolással vigyázni kell ha sokat viszek fel nehezen szívódik be. Szerintem első szérumnak nagyon jó.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2019. július 13.

Szerettem a hatását bár nm használtam el mert engem zavart a szemcsés állaga. Nem kell belőle sok így szerintem gazdaságos. Felkenés után kicsit csipkedett de ez gyorsan elmúlt. A szilikonos verziót fogom újra rendelni. Szerintem az lesz a nekem való.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2019. július 12.

Nem vettem észre h bármit is csinált volna (nem is rontott)pedig lelkiismeretesen használtam reggel este. Aztán félretettem és megromlott. Sokaknak bevált így lehet hogy csak én nem voltam elég kitartó. Lehet hogy kap még egy esélyt.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2019. július 12.

Szeretem a hatását mivel rengeteg miteszerrel és gyulladt aknékkal küzdök. De ez egy száraz krém. Nehéz eltalálni h mennyi kell belőle ha sokat dörzsölgetem kukacosodik. Az orr körüli érzékeny részt érdemes elkerülni mert nekem csípte amikor oda is kentem. Ennek ellenére kiadós napi 1x használat mellett sokáig elég. Minden hátránya ellenére már újra is rendeltem. Mert láthatóan segített a meglévő pattanások eltüntetésében. A mattító hatása verhetetlen ha ez valakinek számít.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. július 12.

Az én kombinált bőrömre igazi csodaszer. Amikor elkezdtem használni az államon előbújtak az addig gyulladt fájó aknék. Az adagolást ki kell tapasztalni mert ha sokat viszek fel nehezen szívódik be. Napi 1x használom esténként de ígyis látható az eredmény.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. július 12.

Számomra tökéletes hidratáló arckrém. Nincs erős illata. Az állaga kicsit vastagabb de gyorsan beszívódik. Szemkörnyékre is ezt használom. Nagyon szeretem. Újra fogom rendelni.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2019. április 24.

Nagyon szépen hidratàl és az illata nem túl tolakodó. Mindent tud amit egy ajakápolótól elvárok.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2018. december 29.

Először nem tudtam szépen eldolgozni ecsettel aztán váltottam szivacsra és már szebb volt az eredmény.Az igazán természetes hatàst nedvesen tudtam elérni,de azért nem árt púderrel fixálni.Estig bírja csak minimálisan kopik a kritikus részeken.Az erős fedése ellenére nem nehezíti el a bőröm.