orsi22

Regisztráció dátuma: 2016. február 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. február 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2020. április 23.

En a világosat használom 😀 hol szeretem az illatát és olyan nyárias feelinget ad, hol undorodok tőle. Amúgy szerintem elég jól barnít, azt leszámítva, hogy 2 tusolás után le is kopott 😀 bár lehet ilyen mind, nem tudom, nekem ez az első, de azt hittem majd megmarad legalább hetekig és fokozatosan barnább leszek 😂🙄

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2020. március 31.

Extra csoki barnára volt festve a mogyoróbarna hajam és már ráuntam, szóval gondoltam kipróbálom ezt és leszedem az ét csokit a hajamról :D szépen leszedte, annyi, hogy kicsit rókás vöröses barna lettem :D nem az eredeti, de legalább már nem sötétes a hajam. Szerencsére egyáltalán nem roncsolta a hajam, viszont, az hogy nem eredeti színt kaptam hanem egy vörös-barnát és a szaga konkrétan trágya szagú, istálló.. szörnyű, de kimosás után is :D szóval nagyon remélem, hogy kifog nemsoká illanni, mert durva. Amúgy nekem kifejezetten puha lett a hajam tőle :D

Up: visszajöttem 1 nap után levonni tőle még 1 csillagot a szaga miatt, förtelem.. azóta is érzem és a párnám, törölközőm sőt még a felső is átvette ezt a gusztustalan hányás szagot.. nem tudom mikor múlik el, de kibírhatatlan
Up2: elég sok idő eltelt már azóta (kb3 hónap) és komolyan mondom nekem még mindig érződik minimálisan ez a bűz a hajamban.. de csak ha vizes, vagy víz éri egy kicsit egyből érezni..

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray

Syoss Keratin Heat Hővédő Hajformázó Spray
2020. január 26.

Sok kis jó vélemény.. kár, hogy nem vált be.. kb 5-10x használtam többször adtam neki esélyt de hiába.. nekem korpásodást okoz, azért a 2 csillag, mert puha lesz tőle a hajam.. a többi jó tulajdonságát, meg észre se vehettem a kellemetlenséget okozása miatt

Revlon Flex Oily Hair Shampoo

Revlon Flex Oily Hair Shampoo
2020. január 25.

Hát én direkt zsíros hajra vettem.. több mint fele megmaradt, ezt még zsíros edények elmosására se lenne jó nem hogy a hajamra :D borzasztó.. korpásodást okoz :(

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2020. január 3.

Megvettem ezt a csodát ajándékba magamnak, mert megérdemlem 80ml :D most láttam, hogy kezd megjelenni a 150ml változat is, jó drága lesz az tuti :D viszont isteni, ha valamire, akkor erre megéri befektetni. A világ legnagyobb mandula rajongója vagyok, amiben mandula, marcipán van ide vele, kivéve a dolce gabbana garden parfije mert az valami ocó kínai mandula utánzat illat :D

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing Bőrradír
2020. január 3.

Reggel-este is szoktam használni, arcmosásképp:D eddig a grapefruitos volt, de azt nem találtam pont Müllerben így ő jött velem. Ez nekem szemcsésebbnek tűnik mint az. Szépen tisztít. Szeretem:)

Marc Jacobs Decadence

Marc Jacobs Decadence
2019. november 27.

Nos én nem tudom de nekem egy főtt kukorica jut eszembe róla :DD amúgy nem rossz de mivel ez jut eszembe nem tudnám hordani

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Bőrradír
2019. november 18.

Ez tényleg csodaszer! Nekem konkrétan ettől múltak el a pattanásaim. Van, hogy este is használom és reggel is, de főleg reggelente. Legjobb!!

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Coconut Oil & Turmeric Sampon

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Coconut Oil & Turmeric Sampon
2019. október 4.

Nekem ez a sampon nagyon bevált, abszolut minden rossz hajtulajdonsággal meg vagyok áldva: 1 nap után zsírosodik a hajam, vékonyszálú.. puha lesz a hajam és dúsít, mindemellett még 1nap helyett ugyan nem sokkal de 1.5-2 napig kibirja a hajam :D ami sajnos nem vicc és nagy csoda.. sajnos kb sehol nem látok ilyen sampont, pedig már fogy és venném a következőt 😬
Szerintetek lehet még valahol kapni? Sos

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP
2019. június 20.

Én imádom a mandulát, a kókuszt..de ez meg mi? Olyan köménymagos szaga van.. fejfájós nagyon fúj