orsi80

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon True Négyes Szemhéjpúder

Avon True Négyes Szemhéjpúder
2016. július 8.

Mindig visszatérek hozzá. Az az igazság, hogy ha szépen összedolgozom a szineket, akkor nem ül be a redőkre, és viszonylag tartós is. Ha nem dolgozom el alaposan, akkor tényleg nem jó. Furi.

Essence Szemöldökcsipesz

Essence Szemöldökcsipesz
2016. július 8.

Nagyon jó, olcsó, kézre áll, ráadásul kis vidám. Könnyebben is megtalálom a mintája miatt a kupiban, mint a simát :-)

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2016. július 8.

Hát nem az igazi. Formázni tényleg formáz, de aztán nekem ilyen zselé szerű anyagként összetapad a szemöldököm, amit lehet róla kapirgálni. Néha szempillára használom, bár nem tudom, használ-e, nem annyira gyakran, hogy érezhető ápolásról be tudjak számolni.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2016. július 8.

Csatlakozok a pozitiv véleményekhez. Viszonylag tartós, a keféje kézre áll, ráadásul elég merev ahhoz, hogy jól kitöltse a szemöldököt. Én a világosat használom a szemöldökömre, a sötétet meg néha szemhéjra, arra is jó (füstösiteni).

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2016. május 23.

Az összes Nivea tusfürdőt szeretem, általában csak úgy váltogatok, hogy épp milyen illattal akarom magam kényeztetni :-) vagy átváltok az olajokra, ha még nagyobb kényeztetésre vágyom :-)

Maybelline Master Smoky Szemceruza

Maybelline Master Smoky Szemceruza
2016. május 23.

a barna van meg, a szinét szeretem, jó sötét csokibarna. Puha, jó vele vonalat húzni, és ha ki van hegyezve, akkor preciz, viszont nem túl tartós, le kell alapozni valami porral, és emiatt a dörzsis résszel hiába is próbálom füstösiteni, csak leszedem a szememről a gumival a festéket :-)
A technikám az, hogy felrakom picit vastagabban, és aztán barna szemfestékkel füstösitem/alapozom. Igy már ok.

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2016. május 23.

Végre egy szempillaspirál amiből van barna :-) szép sötétbarna, a keféjének köszönhetően nem vesz fel sok festéket, nem csomósodik, nem neheziti el a pillákat. Nálam látványos, mert elég szintelenek a pilláim, de mivel nem vágyom műszempilla hatásra, hanem csak szép természetes látványra, arra nagyon nagyon jó. Gyorsan szárad, nem kenődik, szóval nekem megvan az új kedvenc spirálom :-)

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2016. május 23.

a várakozások után borzalmas :-( csak csatlakozni tudok a többiekhez. A szám belső részén legkésőbb eves után lekopik, a külsőn "gyönyörűen" levakarhatatlanul ott marad, ledörzsölni sem lehet, csak morzsálódik, még a sminklemosó sem hozza le, csak erős dörzsölés után morzsánként lehet leszedni. Még próbálkozom, hogy mi van, ha csak lehelletnyit rakok fel, és szinte csak megszinezem vele a számat, akkor is ilyen csúnyán kopik e majd le. Egyelőre negativ.

Astor Perfect Stay Ajakfilc

Astor Perfect Stay Ajakfilc
2016. május 23.

a nude sweetness árnyalat volt meg, kétszer is újravásároltam. Kicsit szárit, de szépen beszinezte a számat, és egyenletesen kopott, órák múlva. Este pedig kiméletesen eltávolitható. Mi kellhet még?

Kérem, akinek van esetleg eladó belőle, vagy tipp, hogy hol lehetne venni még, szánjon meg! :-( Nem találtam még meg az utódját :-(

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2015. szeptember 30.

Ez a kiszerelés nem jött be, nagyon száritja a bőrömet, viszont a lotion változat isteni, rendbe rakja a kombinált bőröm, és segit a mitesszerek tisztitásában is. Aki nem használhat fizikai bőrradirt, annak egy próbát mindenképpen megér :-)

Deluxe kiszerelést vettem meg ebből, párszor használtam, de ahogy irtam, sajnos nem szerette a bőröm, igy eladóváv vált :-)