Orsi86

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Vanillary Parfüm

Lush Vanillary Parfüm
2015. november 3.

A krémparfümöt használom és imádom :)diszkrét vaníliaillat ami akárhányszor újrakenhetek:) viszont a fújós változat a boltban sok volt.

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2015. október 9.

Az ára miatt rendeltem, de megérte. A bőrömön azóta nincs hámló, fura folt, de csak heti egy-kétszer használom, közte BHA megy. Sajnos nincs túl kellemes illata, de a hatása meggyőző :)

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant
2015. október 9.

Használom, remek!!! Nagyon borsos áron. Viszont ezer évig is elég, mert csak a Deluxe mintát vettem meg, és még mindig rengeteg van belőle. Hámlasztóként rendbetette a bőrömet, az illatmentes kozmetikumokkal együtt, illetve pattanásra kenve csodaszer.

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2015. október 9.

Fantasztikus krém, az én pattanásos vízhiányos bőröm imádja, mostanában alig van gondom a patikkal, mióta lecseréltem a rutinomat :):):) Olcsó, de még a nyakamat is kenem vele és emiatt hiába gigaadag, hamarabb fogy. Viszont minden cseppje megéri mert a bőröm gyönyörű, amihez nagyon erősen hozzájárul. Nagyon száraz vagy érzékeny bőrre lehet, hogy nem a legjobb választás, de nekem tökéletes :)

Balea Urea Testápoló

Balea Urea Testápoló
2015. október 9.

Ragacsos, kellemetlen illatú, a reggeli rohanásban vagy alig jön ki a flakonból a krém vagy rengeteget kapok... Nem szeretem, alig várom, hogy elfogyjon...

Balea Urea Kézkrém (régi)

Balea Urea Kézkrém (régi)
2015. október 9.

Nem vagyok odáig tőle, ragacsos réteget hagy, személy szerint nekem az illata sem tetszik, és a hosszú távú hidratálást sem oldja meg, állandóan újrakenem. Tény, hogy mióta kenem, jobb a kezem, de ha bármilyen krémet rendszeresen használnék, szerintem ugyanezt tudná. Nem fogom újravenni.

Bare Escentuals BareMinerals SPF15 Alapozó

Bare Escentuals BareMinerals SPF15 Alapozó
2015. október 9.

Mstindigo ajánlására próbáltam ki az Uriage fényvődőhöz, sokat hezitáltam rajta, de nagyon örülök, hogy megvettem :) Nem tudom, jó-e a technikám, nekem nagy fedés nem látszik, de tompítja a fényvédő fényét, kényelmes viselni. A nap végére kicsit átfényesedik de ez engem nem zavar, sosem akartam teljesen matt bőrt, inkább a természetesség a célom. A színe egyáltalán nem látszik a bőrömön, a legvilágosabb rózsás áranyalatot vettem meg (fair) és nem is használom nagy mennyiségben. Nagy meglepetés volt, hogy ahhoz képest, hogy nem fed nagyon sokat, korrektorként is remekül működik, kisebb ecsettel, koncentráltan, szóval arra sem kell költenem :) Az ára borsos, az tény, de kaptam hozzá egy rúzst ajándékba, (amilyen pont kellett volna színben, tehát jól is jött, a színt én választhattam ki) és elég soknak tűnik. Nagyon problémás bőrre vagy nagyon szárazra azért nem ajánlom. Még egy pluszpont, hogy a szemhéjamon is át szoktam futni vele és azóta sokkal jobban tapad a szemfesték, pedig akartam szemhéjalapozót is venni, de lehet, hogy már azt sem fogok, pár napja tesztelem és délután is alig csíkosodik be. (bár ez lehet amiatt is, hogy most kezdtem el ecsettel dolgozni applikátor helyett). Megérdemli az öt csillagot :)

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+
2015. október 9.

Remek krém, bár az elején kissé vegyes volt a viszonyunk, mert nehéz volt elkenni és nagyon fehérre meszelt. Most már viszont mindennap használom, a bőröm sokkal jobb tőle, szerintem a gyulladáscsökkentő hatása miatt. Nagyon sokat nem tudok kenni, így az elvi mennyiséget biztos nem, de kicsit kevesebbel remekül működik. Nagyon napos idő után kezdtem használni MsTindigo blogja miatt, és hámlasztani is azután kezdtem így a fényvédő hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni még, de foltokat nem tapasztaltam. A meszelő hatása miatt négy csillag, de újravevős.