Orsika000

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2018. december 28.

Termékmintát kaptam belőle, az alapján vettem meg a nagy kiszerelést, imádom. Estére szoktam felkenni, reggelre babapopsi lesz a bőröm, csak ajánlani tudom ✌

Benton Snail Bee High Content Essence

Benton Snail Bee High Content Essence
2018. december 28.

Csodálom hogy még nem véleményeztem ezt a terméket. Kb két éve folyamatosan használom normál/kombinált bőrömre,és imádom. Volt egy két hónapos kihagyásom, látszott is...sokkal szebb a bőröm, alapvetően sincs sok pattim, de azóta szinte semmi, egységesítette a bőröm, hidratálja, gyorsan beszívódik. Függő lettem tőle ✌

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2018. december 27.

Ma vettem meg a rossmannba, féláras akció keretében a balzsamjával. Utána olvastam róla, hogy van akinek zsírosít, már közvetlen hajmosás után is, így picit féltem töle.

A hajam dús, vastag szálú, hullámos, végén szőkítve. Az illata nekem nagyon tetszik, valóban kevés kell belőle és nagyon jól habzik. A balzsamot csak a hajvégemre kentem, nem olyan sűrű mint más balzsam, de ki tudtam fésülni a hajam ugyanúgy. Hajmosás után a hajam könnyű volt, nem éreztem zsírosnak, az illata érződik, szép puha és fényes lett. Így féláron nem bántam meg, de egy Balea samponnal is ennyire elégedett vagyok ami negyed annyiba kerül. Így egy mínusz csillag az ára miatt.

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával

Biobaza Silky Comfort Dezodor Sheavajjal és Jojobával
2018. április 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, úgy, hogy először le se esett, hogy alumínium mentes. Ha ezt tudom, nem veszem meg, mert eddig csalódtam azokkal kapcsolatban, ez a deo viszont abszolút pozitív. Tudni kell, hogy eléggé izzadós vagyok, még hidegben is képes vagyok izzadni, de amióta ezt a deót használom, szinte megszűnt az izzadás, ha minimálisan izzadok is, nem kellemetlen, úgyhogy szintén ajánlani tudom a terméket!

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2016. november 17.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Eddig mattra száradó folyékony ajakrúzsaim voltak ( ebayestől a max factorig), de szerettem volna egy rúzst is. Hát nekem nagy csalódás volt. Nem szárad meg teljesen, lejön, beül a redőkbe. A 01-es árnyalat van meg ami amúgy nagyon tetszik, de ennyi. Ha alá hidratálok ha nem, nem marad a számon még ha nem eszem akkor sem. Ha valaki nem ragaszkodik a rúzshoz, hanem a lényeg hogy matt legyen és tartós, ezt nem ajánlom, hanem vagy az ebayes folyékony rúzsokat, vagy az Aden folyékony rúzsát vagy a drágábbik Max factort.

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek

Andrea Hair Growth Essence Hajnövesztő Cseppek
2016. október 8.

KB. 1 hónapja használom így a növesztő hatásáról nem tudok nyilatkozni, azt viszont már az első használat után éreztem hogy sokkal puhább a hajam és könnyebben kezelhető. Alapjában véve nincs nagy gond a hajammal ( hullámos vastag szálú de fényes, kissé töredezett hajvégekkel) de láthatóan és érezhetően szebb ☺ én minden hajmosás alkalmával a samponhoz cseppentek 2-3 cseppet mikor a hajamra kenem.

Me Now Long Lasting Lip Gloss

Me Now Long Lasting Lip Gloss
2016. július 15.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg és imádom. Először az ujjammal kenem szét majd az aplikátorral kiegészítem ahol kell, várok 1 percet amikoris mattra szárad és kész ☺ nem jön le, bár a hosszú csókolózást nem bírta de egyébként minden mást Igen 😁 ennyi pénzért ajándék. Nincs húzó érzés, nem érzem száraznak a szám. Rendeltem újabb 5 szint 😁

Fusswohl Elektromos Bőrgyalu

Fusswohl Elektromos Bőrgyalu
2016. május 15.

Ár-érték arányban nagyon jó. Pihe-puha lesz a lábam tőle :) Imádom.

Anew Clinical Lifting Hatású Szemhéjgél és Szemránckrém

Anew Clinical Lifting Hatású Szemhéjgél és Szemránckrém
2016. május 15.

Nekem nagyon bevált. Bár szerencsémre még nem igazán ráncosodom, de azért látszik rajtam, hogy nemsokára 30 leszek. kb. a 4. tégellyel fogyasztom, bár a gél részét annyira nem szeretem. Amint reggel felkenem a krémet a szememre, már látszik, hogy felrissült a szemkörnyékem. Tudom hihetetlenül hangzik de én látom :D Több krémet is kipróbáltam már az elmúlt pár évben de eddig ő a nyertes :)

Avon Ideal Luminous Arcpirosító

Avon Ideal Luminous Arcpirosító
2016. május 15.

Nagyon szeretem, már a másodikat fogyasztom, szépe a színe, tartós.