Orsika89

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2019. március 11.

Imádom! Jól habzik, tiszta, fényes és puha lesz a hajam tőle. Korábban a Jason and the argan oilt használtam, de az nem volt az igazi, nehéz volt kimosni és száraznak is éreztem utána a hajam. Ez viszont tökélesen az amúgy kényes hajamra: könnyen zsírosodik a vége viszont száraz.
Boldog vagyok, hogy végre megtaláltam a tökéletes csomágolásmentes samponomat :)
Ja és szeptember óta használom és most fog csak elfogyni ;)

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2019. március 11.

Nagyon szerettem az illatát, de nehéz volt kimosni a hajamból és száraznak is éreztem. Azóta a Soak and float-ot használom, azzal tökéletesen elégedett vagyok.

dr. Organic Skin Clear Mattító Hidratáló Arckrém 5in1

dr. Organic Skin Clear Mattító Hidratáló Arckrém 5in1
2019. január 21.

Nagyon akartam szeretni. De nagyon nem jött be. Nehezen szívódik be, percekkel később is érzem, hogy ott van, kimondottan fullasztó érzés. 1-2 óra múlva brutálisan átfénylik a bőröm. Kombinált és érzékeny a bőröm. Nem mattít, viszont piros, gyulladt pattanásokat okozott. Lábkrémként végezte.

Alverde Eins Zwei Chai Ajakápoló

Alverde Eins Zwei Chai Ajakápoló
2018. január 12.

Nagyon kellemes kis ajakápoló. Egészen enyhén rózsaszínes színt ad az ajkaknak, az illata finom, édeskés, fahéjas-fűszeres. A fahéj tartalom miatt egészen enyhén bizserget felkenés után. Az állaga is éppen kellemes, nem folyik le az ajkakról, de nem is olyan kemény, hogy nehéz lenne felvinni. Összességében elégedett vagyok vele.

Alverde Mandula-Argán Hajolaj

Alverde Mandula-Argán Hajolaj
2018. január 11.

Kezdjük ott, hogy a pumpa nem működik, persze lehet, hogy én fogtam ki egy rossz darabot, de már alapból rosszul kezdtünk neki az ismerkedésnek. Számomra túlzottan citrusos az illata, ami nem feltétlenül kompatibilis a samponom, balzsamom illatával.
Ami nagyobb probléma: nem szívódik be, pedig tényleg száraz a hajam. Törülköző száraz hajra, illetve szerencsére csak a hajvégekre vittem fel minimális mennyiséget, de nem szívódott be és szárítás után nagyon igénytelen külsőt kölcsönzött a hajamnak (konkrétan zsírosnak tűnt). Pár órával később sem volt változás :( Szóval nem és nem. Max hajmosás előtti pakolásnak elhasználom, mert a benne lévő mandula és argánolaj azért szerintem jót fog tenni a hajamnak, de hajmosás után nem fogom tudni használni. Szóval hiába jók az összetevők, ha nem tudja azt, amit várok tőle.

Lavera Frische & Anti-Fett Shampoo

Lavera Frische & Anti-Fett Shampoo
2017. december 18.

Évekig a TBS zsíros hajra való samponját használtam, ami minden mentes volt és valóban elég volt 5-6 naponta megmosnom a hajam vele. Aztán megszüntették. Én meg keresgélhettem és próbálkozhattam, de szerencsére elég hamar rábukkantam erre a samponra. Az összetevőlista barátságos, szilikon és parabén mentes, az illata kellemes, megfelelően habzik. A hatása is rendben van, ismét minimum 5 napontan tudok hajat mosni. Elégedett vagyok a termékkel.

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj

Alverde Mamaglück Terhességi Csíkok Elleni Vaj
2017. december 18.

Semmi extra. Számomra ez egy sima testvaj. Az Alverdés testápolókhoz hasonlóan nehezen szívja be a bőröm, de ha legalább 5 percig kenegetem, akkor eltűnik a fehér réteg és tényleg puha lesz a bőröm. Az illata nem kimondottan finom, de szerencsére nem is zavaró.
Funkciója szerint ennek a krémnek meg kéne akadályoznia a terhességi csíkok kialakulását. Alapvetően egy Weleda terméket használok erre a célre, ami viszont jóval drágább, ezért gondoltam, hogy teszek egy kísérletet ezzel az olcsóbb krémmel. 3 napig használtam a has és csípő területén, de kellemetlenül húzódott a bőröm, így felhagytam vele és visszatértem a Weledás olajomhoz.
A krémet testápolónak el fogom használni, de ami a rendeltetése lenne, azt a szerepet nem tudja nálam betölteni.

Alverde Naturschön Serum

Alverde Naturschön Serum
2017. december 15.

Az arctisztító tej után ezt a terméket is muszáj volt beszereznem az Alverde új sorozatából. Az illata szintén nagyon kellemes, zöld, nyers és tiszta, olyan mint a görögországi olajfa ligetek illata. A pumpás kiszerelés nagyon praktikus, könnyű adagolni. A szérum maga könnyű állagú, gyorsan felszívódik, nem hagy fehér réteget az arcon. Már felvitel után érezhetően simább a bőr felszíne. Mivel kombinál a bőröm estére használom, a reggeli rutinba lehet sok lenne, olyankor inkább a mattításon van a hangsúly, de estére tökéletes ápolást nyújt a bőrömnek.

Alverde Naturschön Reinigungsmilch

Alverde Naturschön Reinigungsmilch
2017. december 6.

Még csak pár napja használom, de nagyon elégedett vagyok vele. Sminkeltávolító után használom, puhának és tisztának érzem tőle a bőrömet. Feltétlenül be fogom szerezni a termékcsaládból a szérumot és a szemkörnyék ápolót is :)

Weleda Stria Elleni Ápolóolaj Kismamáknak

Weleda Stria Elleni Ápolóolaj Kismamáknak
2017. augusztus 25.

Mindenképpen írok majd update-et a termékhez úgy január tájékán, hiszen az eredményességéről majd akkor tudok teljes körűen nyilatkozni :)
Egyelőre azt tudom elmondani erről az olajról, hogy az összetevőkkel nagyon elégedett vagyok, az árnikának köszönhetően kellemes az illata is. Zuhanyozás után illetve este szoktam használni, a bőröm nem húzódik, elég jól be is szívódik, de érezhetően puha és rugalmas a bőrfelület ahol használom - ez nálam elsősorba a has és a csípő tájékát jelenti.
Egyelőre elégedett vagyok, a 18. héttől használom, meglátjuk a későbbiekben hatásosnak bizonyul-e.