orsipanka

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. március 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Tropical Hand Mousse

Essence Tropical Hand Mousse
2021. május 31.

Fantasztikusan jó illata van, imádom, viszont alig hidratál valamit és nem is olcsó. Azoknak való inkább, akiknek nem száraz a kezük és szeretik kipróbálni a különlegességeket, még akkor is, ha azok ár-érték arányban nem a legjobbak. Nekem nem száraz a kezem, és pont az ilyen egzotikus-gyümölcsös illatokat szeretem, úgyhogy nálam ez egy nyári kedvenc, kiárusításkor még vettem belőle utánpótlást.

Essence love.joy.care Intensive Hand Butter

Essence love.joy.care Intensive Hand Butter
2021. május 31.

Valóban jól hidratál, de nagyon sűrű, tömény krém, nehéz eloszlatni és az illata sem tetszik.

Balea Kapstadt Deo Spray

Balea Kapstadt Deo Spray
2021. május 31.

Nem értem ezt a sok rossz véleményt. Nekem tetszett az illata és a többi Balea dezodornál sokkal jobban gátolta az izzadást.

Avon Naturals Őszibarack és Gyapot Hidratáló Szemkörnyékápoló

Avon Naturals Őszibarack és Gyapot Hidratáló Szemkörnyékápoló
2021. május 12.

Reggelente használom, estére komolyabb krémet kerestem. Jól hidratál, könnyen beszívódik, nem irritál, lehet rá sminkelni. Sötét karikáim és mély ráncaim nincsenek, remélem ezek megelőzésre elég lesz, de látványos változást nem eredményez. Ár-érték arányban korrekt.

Rival De Loop Kétfázisú Szemfesték Lemosó

Rival De Loop Kétfázisú Szemfesték Lemosó
2021. május 12.

Mondjuk csak párszor használtam, mert sikerült elhagynom egy utazáskor, de amíg megvolt, tökéletesen működött, azt a vízálló szempillaspirált (Avon Extra Lasting) is könnyen leszedte, amivel a legtöbb lemosó már küzdött.

Rival de Loop Olajmentes Szemfestéklemosó

Rival de Loop Olajmentes Szemfestéklemosó
2021. május 12.

Nagyon olcsó, de teljesen jól működik, simán felér a sokkal drágább lemosókkal. A nem vízálló sminket szépen leviszi (mondjuk csak halvány színekkel vékonyan szoktam sminkelni), nem is irritál, sokáig elég. A megújult micellás formuláját is használtam, az is ugyanilyen jó.

Star Nature Görögdinnye Illatú Parfüm

Star Nature Görögdinnye Illatú Parfüm
2021. május 12.

Tudom, hogy gagyi, mű illatú és egyáltalán nem tartós, de szeretem a gyümölcsös illatokat, a nyári hétköznapokon szívesen fújom magamra. A napi munkahelyi robotra nem szeretek elegánsabb illatokat használni, azokat alkalmakra tartogatom.

Oriflame London Tusolózselé

Oriflame London Tusolózselé
2021. május 12.

Kellemes illata van, jól tisztít, kevés is elég belőle, de semmi extra.

Essence Pure Skin Purifying Nose-Strips

Essence Pure Skin Purifying Nose-Strips
2021. március 11.

Nem estem hasra tőle, alig szed ki valamit. 2*
Update: Az utolsó tapasznál tartottam - egy hónapos kihagyásokkal - már semmi elvásásom nem volt, csak el akartam használni az egészet. 30-40 percet hagytam magamon (az előzőeket is), és annyi mitesszert szedett ki az orromból, mint amennyit még egyik tapasz sem, pedig mindegyiket tovább hagyom fent ez előírt 10-15 percnél. Már azt mondom, hogy ez volt a legjobb, újra megvenném, de nem látom sehol sem.

Avon Naturals Vörös Áfonya és Méz Balzsam

Avon Naturals Vörös Áfonya és Méz Balzsam
2021. február 19.

Ugyanazt tudom elmondani, mint a samponjáról. Fantasztikus illata van, amikor beleszagolok a flakonba, viszont már akkor nem érződik, amikor öblítem a hajamat. Kár érte. Egyébként olcsó, zselés állagú és valóban könnyebben kifésülöm vele a hajamat. Hajerősítő hatást nem érzek, de egy ilyen olcsó balzsamtól nem is várok sokat, meg amúgy is nagyon erős a hajam.