orsisro

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. január 4.
Bőrprobléma: -

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
2018. november 21.

Használtam már a Freedom és a nyx pomadeját is, amíg arra jutottam megvásárlom ezt a terméket. Taupe árnyalata van meg, ami szerintem meglepően sötét, de szerencsére nekem tökéletes (sötét szőke vagy világos barna felül a hajam, ami világos szőkébe megy át). Az elején a freedom és a nyx pomade is hasonlóképpen működött, aztán szépen észrevétlenül elkezdtek beszáradni, nagyon kíváncsi vagyok ez is így jár-e. Egyelőre 5 csillagosan teljesít, remélem hosszútávon is és nem kell idő előtt kidobnom, olcsóbb versenytársainál eddig jobbnak tűnik.

UPDATE: Továbbra is szeretem, de ennek legfőbb oka a tökéletes szín, egyébként ez is ugyanúgy elkezdett beszáradni nagyon rövid időn belül, bár a száradt részt le lehet szedni és utána alatta megint mintha új lenne, de ez mégiscsak pazarlás. Lehetetlen idő előtt elhasználni, de még ígyis hosszú hónapokig kitart.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2018. november 19.

Tökéletes matt bőrképet nyújt púder nélkül is. Magasfedésű, gyorsan száradó, folyékonyabb állagú alapozó. Hosszabb napokra, alkalmakra a legjobb választás (minden olyan esetben, amikor hibanélküli bőrképre vágyunk tartósan). Kis hibája, hogy szárít nagyobb hibája, hogy nincs semmilyen adagolója.
Bőséges a színválaszték, bár ára elég magas, de érezhető a minőségbeli különbség is.

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2018. november 19.

Felkenődök egyfolytában a szemöldököm alá, nem csinál rossz pillákat, de semmi extra. Összességében nem szívesen nyúlok hozzá, mert mindig a szemöldököm alatt végzi, ami nagyon kiábrándító.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2018. október 23.

Light verziója van meg. Az illata/szaga nem jó. Az árnyalat sem legjobb az én bőrtónusomhoz (rózsaszínes), ennek ellenére tényleg jól kezelhető, krémes, bár nagyon poros. Összességében, ha a szín megfelelő lenne, szerintem tudnám szeretni, így ritkán nyúlok hozzá.

Rose Powder Blush

Rose Powder Blush
2018. október 23.

Tény, hogy ez a legkevésbé pigmentált pirosítóm (romantic rose), de nekem pont ezért tetszik, nem lehet vele túlzásba esni, nem kell óvatoskodni. Az árnyalata pont passzol az én bőrtónusomhoz. Ha erősen pigmentált pirosítót keresel, ez nem fog tetszeni, viszont, ha kezdő vagy a sminkelésben, vagy csak egyszerűen jobban bejönnek a lightosabb pirosítók akkor tökéletes választás.

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs

Huda Beauty Liquid Matte Folyékony Rúzs
2018. augusztus 6.

Wifey nevű árnyalata van meg, ami nekem egy tökéletes nude szín. Gyorsan teljesen mattra szárad, pigmentált, tartós. Ivást bírja, evést nem, de a lekopott részt elég pótolni. Kicsit ragacsos érzés marad a száradás után, de én úgy érzem nem is szárít annyira, mint sok más matt rúzs, illetve lemosni is könnyebb.

The Body Shop Fresh Nude Alapozó

The Body Shop Fresh Nude Alapozó
2018. augusztus 6.

Akinek nagyobb bőrhibái vannak azok csak korrektorral tudják használni, a fedése tényleg maximum közepes. Először elég fényes is, a kritikus részekre szoktam tenni púdert. Órák múlva fényesebb lesz, de még az sem csúnya, de nem a kedvencem. Akiknek kifejezetten zsírosodó a bőre, azoknak nagyon nem ajánlom ezt az alapozót. Száraz vagy normál bőrhöz tudom elképzelni. Újra vásárolni nem fogom.

The Body Shop Pink Grapefruit Testradír

The Body Shop Pink Grapefruit Testradír
2018. július 16.

Az illata nagyon jó, a radír maga aprószemcsékkel van tele, szemben pl a mangós radírukkal, nekem ez jobban tetszik. Tökéletesen le lehet vele radírozni a bőrt és a szemcsék nem olvadnak el benne. Puha bőrt eredményez, aztán jöhet egy kis hidratálás.

Victoria's Secret Love Addict Testpermet

Victoria's Secret Love Addict Testpermet
2018. július 16.

Az illata azonnal megfogott, nem túl tömény. Viszonylag tartós és 250ml szerintem nagyon sok ideig elég lesz.

The Body Shop E Vitaminos Nappali Arckrém

The Body Shop E Vitaminos Nappali Arckrém
2018. július 12.

Én nem az “all skin types” használom, hanem a kifejezetten szárazabb bőrűeknek szóló “dry” változatát, amit nem rég vettem újra. Először 40%, most pedig 35% kedvezménnyel az angol tbs oldalon Angliában. Gyorsan beszívódik, sminkelés előtt ezért tudom használni. Semmi rosszat nem tudok rá mondani, szerintem egy általános hidratáltság érzetet nyújt, kevés elég belőle egyszerre, ezért sokáig tart elhasználni.