Orsyna

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. július 13.

Hát nem vagyok elájulva tőle inkább olyan mint egy gyenge alapozó matt hatású,személy szerint vmi lágy hidratáló cc krémet kerestem...igaz zsírosabb a bőröm de ez eléggé szárította.a piros hajszáleret elfedi de a pigmentfoltokat nem.32_es bezs de túl sárgás szerintem.a bőröm nem fehér se nem rózaszín senyhén sárga ugyhogy nehéz olyat találni ami nekem passzol...amúgy nem rosszde lehetne magasabb fényvédő benne..és nem is olcsó még jó hogy féláron vettem..

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs
2019. február 6.

Végre megtaláltam azt az árnyalatot 200 salute ,ami természetes az ajkaimon és nem szárit.Akciósan vettem dm-be ez volt az utolsó darab. Szép a szin a csomagolás is elmegy. Ha találok még több árnyalatot biztos veszek még.Eddig nem voltam a matt rúzs fan mert nagyon kiszáritották a számat de ez meggyőzött.

update. még egy új árnyalatot beszereztem vöröses 500-as szint imádom pigmentált matt de nem szárit és tartós. kár hogy nem csókálló xD
ezentúl csak rimmel rúzst veszek jó az ára és a minősége is.

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29
2019. február 6.

Nagyon jó lenne még ilyen termék az itthoni piacokon. Természetes hatású mégis szebbé teszi a bőrt. keleten már népszerú a cushion alapozó.amúgy bb krém párti vagyok nem szeretem a matt alapozókat.bár zsiros bőröm van akkor se.
van benne tükör szivagy jó utazáshoz is. a nagyobb bőrhibákat igaz nem fedi el inkább kiegyenliti a bőrt. szuper termék bár nyáron puderrel jobb lehet mert kicsit fénylik.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2019. február 6.

Nekem bejött szinte láthatatalanul fed. nem tudom miért de olyan természetes viszont a szine kicsit sárgás a 10-esnek mégis valahogy igazodik a bőrhöz.Nem túl matt igy nem öregit. szemkörnyéken. más árnyalatot is ki kéne próbálnom. még tesztelgetem. eddig ez tetszik.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. február 6.

Annyira mindenki dicsérte hogy megvettem...Nagyon erős illata van tele van illatszerrel ezt nem is figyeltem előtte. nagyon gyorsan szárad nehéz szépen eldolgozni és cake hatása lesz...nos azt irja tetkót is elfed nekem nincs de a barna foltot az arcomon nem fedte el rendesen....
beleül az apróbb vonalkákba.pórusokat elfedi ez plusz pont. de egyáltalán nem természetes hatás túl matt is.

NYX Mega Shine Szájfény

NYX Mega Shine Szájfény
2019. január 15.

Nagyon szép.Dúsitó hatást érzek.egyszer próbáltam ezért nem tudom de a csomagolása miatt már megérte cuki másnis.

Lovely Brows Gel Creator

Lovely Brows Gel Creator
2018. június 29.

Pff essence nem volt ezt vettem de hiba volt mert csillámos és sötétbrna majdnem fekete :(
Nehezen szárad is sok cuccot vesz fel gagyi

Oriflame Love Nature Arckrém Zabkivonattal

Oriflame Love Nature Arckrém Zabkivonattal
2018. április 19.

Akciós volt maszkkal lemosóval együtt
A maszk bevallom sokkal jobb puha lett a bőröm
Viszont ez a krem vizezett enyhén csíp
Kicsi a mennyiség is azt vettem eszre minden olyan keves
Kis tegely. Ezen sporolnak
Nem veszem ujra

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil

Yanqina 36H Waterproof Liquid Eyeliner Pencil
2018. március 29.

Je nekem is van ilyenem! Ilyen nepszeru?De tenyleg jo.olcso es teszi a dolgat.nem kenodik konnyu hasznalni.:)

L'Oreal Paris Casting Crème Gloss Glossy Princess Hajszínkrém

L'Oreal Paris Casting Crème Gloss Glossy Princess Hajszínkrém
2018. február 27.

Hatalmasat csalodtam ebben a vanilia fagyiban kozel se olyan mint a foton.sokkal sotetebb es sargas lett inkabb sotetszoke, az elozo enyhen hamvas bezs szoke hajambol, egy pici barna lenovesem volt hat nem vagyok elegedett ezzel.Kiszaritotta a hajam nagyon es csipte a boromet is.Tobbet nem veszek ilyet.:( nagyon roncsolt lett .pakolassal es a sok arganolajjal nem hanyadek kinezetu...😰😞csak mint akinek alig van haja...