orybea

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Facial Massager

The Body Shop Facial Massager
2019. március 28.

Sajnos kidobott pénz. Nem görög. Szorul. Nem tudom használni. A blokk persze már nincs meg. Be van csomagolva, nem lehet kipróbálni. Ha meg akarod venni, mindenképp próbáld ki valahogy előtte. A kus tüskék hajlékony gumiból vannak. Nem tudom, milyen lehet igazából.

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Citrus-Vanília EDP

Tihanyi Levendula Manufaktúra Levendula-Citrus-Vanília EDP
2018. július 6.

A citrus és a vanília hamar elillan. Marad a levendula, ami nekem nagypapa szappannal tisztálkodott, frissen borotvált, arcvizezett, elegáns férfi illatát adja, semmint női illatot. Az elején még tényleg nőies, csak ami megmarad az nekem már nem. Összeségében fél napig érezni, ami érthető, hiszen nem szintatikus illatról van szó - szerencsére. Télen elhasználom talán.

Dr. Chen Ginseng Krém

Dr. Chen Ginseng Krém
2018. január 11.

Ginzenges krémet szerettem volna. Valóban bőrpuhító a hatása, de apró szárazanyag darabkák vannak benne, amik nem szívódnak fel, azért nem öröm használni. Igazi ginzenges szaga van, de legalább nem illatosított, ez számomra pozitívum.

Nonique Ránctalanító Arctisztító Krém

Nonique Ránctalanító Arctisztító Krém
2018. január 5.

Azért vettem meg, mert szerettem volna kipróbálni egy krémes arctisztítót, de nem akartam 6-7 ezer forintot fizetni érte, mint a népszerű koreai krémes tisztítókért. Régen nem tetszett ennek a terméknek az összetétele. Azóta megváltoztatták a csomagolást és az összetevőkből is kivették a kókuszolajat és az alkoholt is. Van benne illatanyag, de az a természetes összetevők sajátja és nagyon-nagyon enyhe, különben nem használnám. Lágy krém, könnyen terül, nem issza be a bőröm, kis vízzel még jobban elkenhetővé válik, de anélkül is remekül siklik az arcon. Nem kell sok és mindent lehoz. Nagyon bevált, amivel meglepett, mert csak ezer forint volt egy bioboltban.

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2017. december 21.

Hatékonyan segített a bőr alatti gyulladt gócok lenyugtatásában és a folthalványításban. Megelőzésben is eredményes.

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2017. december 21.

Hidratáltabb, hibátlanabb és szebb lesz a bőröm tőle. Táplálja és kordában tartja a faggyútermelést.

Lancôme Effacernes Longue Tenue Long-Lasting Softening Concealer SPF30

Lancôme Effacernes Longue Tenue Long-Lasting Softening Concealer SPF30
2017. december 21.

Jó a fedése. Kicsit lazacos a beütése, ezért kiüti a barna karikákat. Nem túl sűrű, de nem is híg. Könnyen adagolható, sokáig elég.

Rohto Melano CC Intensive Anti-Spot Essence

Rohto Melano CC Intensive Anti-Spot Essence
2017. december 21.

Számomra nem csodaszer, de C vitaminhoz juttatja a bőröm és ezzel teszi a dolgát. Hiába olajos érzetű, előtte és utána elkél valami hidratáló a bőrömnek. Sokáig elég. A végén az apró lyukon már nehezen jön ki a készítmény, de legalább nem oxidálódik.

Balea Soft & Clear Éjszakai Arckrém

Balea Soft & Clear Éjszakai Arckrém
2017. december 21.

Este viszem fel, csak ahova kell. Hamar beivódik. Ütős a hatása a cink és szalicilsav kombinációtól. A parfümöt elhagyhatták volna. Másnap jócskán hidratálni kell utána.

Thefaceshop Herb Day Cleansing Cream - Aloe

Thefaceshop Herb Day Cleansing Cream - Aloe
2017. május 10.

Szerettem volna egy megfizethető arctisztító krémet, ami elolvad az arcomon és esetelg habzik is, amikor lemosom. Na, ez nem az, nem ígéri, és nem is kell tőle várni. Ez egy krém, amit eldolgozva a bőrünkön leoldhatjuk vele a sminket és a naptejet. Vagy egyből kíméletes, habzó lemosóval távolítom el az arcomról vagy kendővel törlöm le, mert csupán vízzel nem távolítható el az arcról. Az illata erős, aromás, szerintem rettenetes, mű. Eltávolítás után nem hagy réteget a bőrön, de mindenképp azt érzem, hogy hidratált marad az arcom. Nem fogom újravenni, de elhasználom.