p.cseresznye

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Isana Hair Volume Up Haarspray

Isana Hair Volume Up Haarspray
2019. szeptember 5.

Én most az új verzióját vettem amelyik pöttyös kívül, nagyon meg vagyok elégedve vele, jó a tartása, másnap is látszik a hajamon, hogy nem fekszem szét annyira a formáját ha be van fújva vele a hajam.

Rival De Loop Young Szempillaspirál Alapozó

Rival De Loop Young Szempillaspirál Alapozó
2019. szeptember 5.

Kb 2 éve akadtam rá, azóta használom. Nagyon jó cucc, bármelyik szempilla spirál alá tökéletes, sokkal szebb lesz tőle a pilla, hosszabbít, formáz, és nem ragadnak annyira össze a szempillák mint enélkül némely spirállal. Nagyon jó áron van.

Yves Rocher Rouge Brillance Végétale Csillogó Rúzs

Yves Rocher Rouge Brillance Végétale Csillogó Rúzs
2017. december 17.

Szóval ezt nem igazi rúzsnak nevezném, inkább átmenet a rúzs és a szájfény között. Szép színt ad, de nem olyan erős a fedése mint egy rúzsnak, és nem is olyan tartós. Tartóssága inkább mint a szájfénynek. Nagyon kellemes, finom illata van. A szájon pici fényes réteg lesz, mint írják cseresznyeolaj van benne, szóval ez inkább ilyen fajta fény, nem pedig mint egy színtelen szájfényé. Összességében véve mégis nagyon kellemes, természetes, könnyű érzetű, pont ezért is szeretem nagyon.

Manshili Max Volume Szempillaspirál

Manshili Max Volume Szempillaspirál
2017. december 17.

Internetről beszerezhető potom 600 ft körüli áron. Az egyik legjobb szempillaspirál amivel találkoztam. Helyes, kicsi cicaformájú a tokja, kis helyen elfér, egy női táskába ideális :) Szépen formázza a pillákat, és hosszabbítja is őket. A vízállóságáról nem vagyok annyira meggyőződve, de ettől függetlenül az egyik favorit nálam.

Miss Rose Matte Lipstick

Miss Rose Matte Lipstick
2017. december 17.

Internetről rendeltem, nagyon megtetszettek a színei, jó véleményeket olvastam róla. A színei gyönyörűek, az ajkakon is ugyan ilyen szép telt színeket kapunk vissza, persze matt hatással. Felkenéskor kicsit másabb a működése mint az átlag rúzsoknak, szóval nem csúszik a szájon, de teljesen jól lehet használni. Nekem egyáltalán nem szárította a szám, nem érzem különösebben, hogy rajta van, egyáltalán nem zavaró, több órán át kitart. Nem szeretem a csúszós rúzsokat amik tök hamar lejönnek, ennek olyan természetes érzete van az ember száján. Lehet vele inni, nem jön le rögvest, de egy papírzsepivel szépen le lehet törölni, nem kell hozzá olaj, vagy kétfázisú sminklemosó mint a tartós szájfényeknél. Kellemes illata van. A csomagolás egyszerű, a célnak megfelel. Nem kelti minőségi rúzs érzetét, ugyanakkor ez a legkedvencebb rúzsom amit valaha is használtam. Egyszerű, szép színek, tartós, könnyű leszedni, nem szárít, ja és még az ára is nagyon kedvező.

Meisheng Eyelash Perming Kit Szempilla Dauer Készlet

Meisheng Eyelash Perming Kit Szempilla Dauer Készlet
2016. július 1.

Internetről vettem, érdekelt milyen lehet. Előtte sosem volt szempilla dauerom, csak úgy kíváncsiságból vettem a készletet, hogy itthon magamnak megcsinálom. A szettben van egy aktiváló, fixáló, hidratáló-ápoló, és tisztító folyadék, valamint pici ragadós felületű rudacskák, és használati utasítás. Az üvegcsék mindegyik fajtájából több van, szerintem sokáig elég lesz, mert kevés kellett belőle. A rudakból nem sok van, azért néhány alkalomra elég, ebből tuti kell majd rendelni külön. Bár a leírásban a kis fiolákat más színűeknek írják le, így a sorrendből következtettem mikor melyik cucc jön. Amit hiányoltam és jól jött volna, ha van benne még plusz ragasztó, más szettekben láttam, ebben nincs. A rudakat hiába hajlítottam meg, nem nagyon tartják a formájukat, a széleken leváltak a bőrről, és jól jött volna ha le tudom ragasztani. Volt itthon régről szempilla ragasztóm, de mint kiderült már tényleg olyan régi volt, hogy megmakkant (megromlott). Eleje kicsit döcögős volt, a rudak felbányászása így, hogy nem ragadtak rendesen, de azért valahogy sikerült. A végén mikor lemostam az egészet, picit éreztem, hogy csípi a bőröm, de nagyon enyhén. A szempillámat megfogta, igaz lehetne szebb ahogy áll, de így elsőre egyáltalán nem rossz, a technika meg majd fejlődik, legközelebb már ragasztóval indulok neki, akkor jobban a helyükön lesznek a rudacskák, és szebb formája lesz a pilláknak. Azért így sem rossz, főleg elsőre. Hogy mennyire tartós, majd idővel kiderül.

Nature of Agiva Roses Éjszakai Krém

Nature of Agiva Roses Éjszakai Krém
2016. június 30.

Imádom! Pici tégely, csak 30 ml, viszont nem drága. Ennek a csomagolása is egyszerű, de kis helyes, mutatós. Első ránézésre azt hinné az ember, hogy valami sűrű, nehéz cucc van a tégelyben, de egyáltalán nem. Becsapós a látvány. Nagyon kevés kell belőle, és könnyen beszívódik a bőrbe. Ami nekem különösen tetszik, hogy egyáltalán semmi zsíros utóérzet nem marad utána, ilyennel is ritkán találkozni. A bőröm egyből, érezhetően puha, hidratált lesz, nagyon kellemes érzés. Az illata ennek is az az igazi rózsaillat, elég intenzív, de szerencsére nem olyan tömény és maradandó mint a szérum változatnak. Ami még plussz, hogy nem gondoltam volna, hogy tényleg megnyugtatja a gyulladt bőrt, mint ahogy ígéri, de az arcomon lévő pici gyulladt részeket, gyakorlatilag egy éjszaka alatt lehúzta, és másnap szinte nyoma sem volt. Ez elég meglepő volt, mert ha begyullad, akkor elég nehezen szokott helyrejönni, Ilcsi fekete szappannal jó egy hét mire helyrerázódik. Szóval abszolút, tökéletesen elégedett vagyok vele, bőven túlteljesítette azt amit vártam tőle. Régóta kerestem már egy jó éjszakai krémet az érzékeny bőrömre, hát mos végre rátaláltam.

Nature of Agiva Roses Lifting Serum

Nature of Agiva Roses Lifting Serum
2016. június 30.

Nagyon szeretem a rózsa illatot, és már a megjelenésével és rózsavíz tartalmával megfogott a termék. A csomagolása egyszerű, de mégis elég kis helyes. Az üvegcse tejüvegből készült, a fej része viszont műanyag teljes mértékben. Kényelmes a pumpa használata. A szérum könnyen beszívódik, de az én bőrömön mégis visszamaradt némi olajos érzet, fénylő bőr. Az illata igazi rózsaillat, bár nekem nagyon tömény volt. A bőrömön éreztem a feszesítő hatását, amúgy jó kis termék szerintem, de nekem a túl tömény illata, és a bőrömön visszamaradt pici olajosság miatt nem lett a kedvencem.

Balea Body Vazelin

Balea Body Vazelin
2016. június 29.

Szempilla festéshez szoktam vazelint használni, hogy ne fogja meg a festék a bőrt. Elfogyott a gyógyszertári vazelin, ezért ilyent vettem. Egyáltalán nem vált be erre, picit megfogta a festék a bőrt, így még nem jártam eddig sosem, ráadásul nem magamnak csináltam, győztem magyarázkodni. Erre egyáltalán nem vált be.

Dove Youthful Vitality Hair BB Cream

Dove Youthful Vitality Hair BB Cream
2016. június 28.

Egyik újságban volt egy pici termékminta belőle, és azt próbáltam ki. Ezután annyira megtetszett, hogy vettem egy rendes nagyot. Furcsa volt, hogy azt írták nem kell lemosni. Én mindig kézzel szárítom a hajam, ezért nem szeretem ha bármi cucc marad a kezemen, de ettől nincs fura érzésem. Először kimostam, de aztán gondoltam hát legyen, rajta hagyom a hajamon és nem öblítem ki. Én nem annyi mennyiséget teszek a hajamra mint írja, rövid frizurám van, kettő pumpálásnyi elegendő, és ezt borzolom el. A kezemen nem hagy zsíros érzetet, inkább csak olyan vizes marad. A hajamnak jó tartást ad, sokkal simább, fényesebb és szebb lesz tőle. Nagyon megszerettem, rendszeresen használom. Igaz kicsit drágának találtam elsőre, de végül is csak két pumpányit használok mosásonként, és az eredmény tényleg szép, ápolt haj.