p1nkp4nth3r

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

DKNY My NY EDT

DKNY My NY EDT
2019. január 26.

Az itteni vélemények alapján "látatlanul" vettem meg. Számomra nem szerelem illat, de azt el kell ismernem, hogy elég egyedi és ár-érték arányt tekintve nagyon megérte megvenni. Az üvege pedig nagyon designos :)

Bourjois City Radiance Alapozó SPF30

Bourjois City Radiance Alapozó SPF30
2019. január 26.

Én leárazva 2000FT alatt jutottam hozzá és ennyi pénzért bőven megéri az árát. Közepes fedése van, szépen kiegyenlíti a bőrtónusom, nem lesz olajos az arcbőröm nap végére, sőt még a pórusaim is kisebbnek tűnnek. Még csak pár hete használom, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve, meglátom mennyi ideig elég egy tubus, hogy teljes áron is megéri-e beszerezni :)

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2018. december 8.

Kellemes, könnyed, nem túl tolakodó illat és bár viszonylag tartós, gyorsan fogy az üveg. Általában ha veszek egy nagy kiszerelésű, 100ml-es parfümöt, az 2-3 évig ki szokott tartani, és bár ez igaz, hogy csak 65ml-es, de egy évnél nem fog tovább tartani sajnos. Ha éppen parfümöt keresek és nincs kifejezetten kiszemeltem és belebotlok a coralba akciósan, valószínűleg újra fogom venni, viszont nem lesz "a" parfüm.

Rimmel Scandaleyes Xxtreme Szempillaspiràl

Rimmel Scandaleyes Xxtreme Szempillaspiràl
2018. április 25.

Maybelline One by One helyett ezt megvenni pénzkidobás - azért remélem jobban összebarátkozunk, mert kidobni sajnálnám.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. április 22.

és aki a képzeletbeli trónjáról a Garnier rózsaszín micellás vizét letaszította, az a Nivea Expert micellás víz
Komolyra fordítva a szót, a termék tényleg hihetetlen: minimális erőfeszítéssel leszed mindent, nem irritálja a bőrt és nem hagy ragadós érzetet maga után, és még a csomagolás is elég dizájnos :)

Rival de Loop Natural Touch Concealer

Rival de Loop Natural Touch Concealer
2018. április 2.

Bár kevésbé fed jól, mint a tégelyes korrektorok, de az árnyalata jobban passzol a bőrszínemhez és könnyebb vele dolgozni. Ennyiért mindenképp megéri kipróbálni! :)

eBay Brush Egg

eBay Brush Egg
2018. április 2.

Kitűnő megoldás olyan embereknek, akik maguktól nem tudják hogyan lehet ecsetet tisztítani! :)

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Aqua Light Hajbalzsam

Pantene Pro-V 3 Minute Miracle Aqua Light Hajbalzsam
2018. február 9.

Amint megláttam a reklámban, az első dolgom volt kipróbálni és nem csalódtam. Már az első hajmosás után észrevehető volt a változás: bár a hajtöredezettségem nem szűnt meg létezni, már-már észrevehetetlenné vált, a törések helyén csak egy apró, a hajszálam vastagságánál éppen csak vastagabb pont jelezte a törések helyét. Emellett az ígéretéhez híven nem nehezíti el a hajam. Én általában 2-3-4 különböző hajbalzsamot/maszkot használok felváltva, hogy ne szokhasson hozzá a formulához a hajam, de amióta ez megvan, nem nyúltam másikhoz :)

Nivea Gyengéden Ápoló Micellás Arctisztító

Nivea Gyengéden Ápoló Micellás Arctisztító
2018. február 9.

Eddig a Garnier rózsaszín micellás vizét használtam, amit imádtam, hiszen egy ár-minőség arányban nagyszerű termék volt. Ez a Nivea is pont ilyen (nem irritál, nem szárít, nem olajos, de jól tisztít), viszont Nekem a Garnier csomagolása praktikusabb (a Nivea a ferde tetejének köszönhetően magasabb és így nem fér fel a polcomra).

RdeL Young XXL Smokey Paletta

RdeL Young XXL Smokey Paletta
2017. augusztus 19.

A matt nude színek nem túl pigmentáltak, ami engem nagyon zavar mivel nem vagyok hozzászokva, hogy több rétegben kell felvigyek egy színt, hogy mutasson valamit. Ezt leszámítva jó kis paletta sok színnel, nappali és éjszakai sminknek is alkalmas és ahhoz képest mennyi különböző színkombináció jöhet ki belőle, nagyon kevés helyet is foglal.
A benne lévő applikátor kedves gesztus, de én inkább maradok az ecseteimnél.
Azoknak ajánlanám főként, akik nem sminkelnek napi szinten és nem szeretnének egy vagyont kidobni a 12 hónap elteltével. Aki mindennaposan használ szemhéjpúdert, jobb ha beruház egy erősebben pigmentált termékre, hogy időt spóroljon a reggeli készülődésnél.