Paannii

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Laura Geller Beauty Baked Gelato Vivid Swirl Blush

Laura Geller Beauty Baked Gelato Vivid Swirl Blush
2017. július 31.

Nekem Rosewater árnyalatban van meg, egy szett része volt. Alapjáraton nem szeretem a rózsaszín pirosítókat, barackos-barnás árnyalatokat szeretek használni, de ez gyönyörű.
Csodálatos fényt ad az arcnak, akkor teszem fel, ha nagyon egyhangú a sminkem. Egyáltalán nem túl sok, duo fiber ecsettel felvéve kifejezetten természetes hatást nyújt.
El akartam adni a színe miatt, de akármikor használom, visszavonom a döntést. Hiába rózsaszín, az arcon nem ez jut eszembe róla, hanem hogy milyen szép hatást nyújt. :)

Laura Geller Beauty Baked Gelato Swirl Illuminator

Laura Geller Beauty Baked Gelato Swirl Illuminator
2017. július 31.

Nagyon jó highlighter. Először a Gilded Honey-t vettem meg, viszont rá kellett jönnöm, hogy az talán picit túl sötét, túl arany.
Utána következett a Peach Glow és ez hozta meg a rajongást a termék iránt. Gyönyörű szín és nagyon szép formula.
A Gilded Honey-t is újravettem, de csak mini változatban, mert nyárra nem vészes az árnyalat, valamint a szemhéjon is szépen mutat. :)

Kat Von D Lock-It Setting Powder

Kat Von D Lock-It Setting Powder
2017. július 25.

Ez a kedvenc púderem szem alá, nekem jobban bejött az RCMA No Color powder-nél. Az arcomat nem púderezném vele, mert a száraz bőrömre nem a tökéletes választás, de mivel a szemem alatt gyönyörű munkát végez, ezért max pontot érdemel.
Rengeteg termék található benne az áráért, ez is hatalmas pozitívum, sokáig elég lesz.

Kat Von D Lock-It Concealer Crème

Kat Von D Lock-It Concealer Crème
2017. július 25.

Én imádom ezt a korrektort, mert nagyon széles a szín és árnyalatválaszték, valamint hihetetlen fedést biztosít.
Aki a folyékonyabb, lágyabb korrektorokat szereti, annak nem ajánlom, de aki komoly fedést szeretne elérni akár a szeme alatt, akár bőrhibákon, annak ez tökéletes választás.
Nekem nagyon bejött, leginkább bőrhibákra, de eseményekre a szemem alá is használtam. :)

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2017. július 25.

Nagyon szeretem ezt a formulát, nekem Lolita illetve Bow n Arrow árnyalatokban van meg. Az én számat nem szárítja, pedig elég száraz ajkaim vannak.
Az tetszik nagyon, hogy hidegebb árnyalatúak a színek, ami szájon szerintem nagyon sok embernek jobban áll.
A Lolita-t rajtam sötétlilásként, a Bow n Arrow-t pedig sötétbarnás nude-ként írnám le.
Szerintem ajakceruza sem szükséges alá, én nem hiányoltam amikor nem tettem alá.
Evést-ivást kibírt, hosszantartó. Ajánlom bátran! :)

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Palette
2017. július 25.

Számomra igazi Must Have, nagyon örülök, hogy beszereztem. Nem csalódtam még Kat von D termékben, ez sem kivétel.
Nagyon pigmentált, nagyon könnyen eldolgozható. A színek szuperek, mindenki megtalálhatja köztük a számára tökéletes nude színeket.
A felosztása is nagyon jó, hogy 3 részre van osztva és a legfontosabb színek nagybb kiadásban kerültek bele.
Megvettem a kis négyesek közül a Rust és a Plum quad-okat, mindkettőt szeretem, könnyen alkalmazhatók.
Szerintem nagyon megéri az árát, jól kihasználható és sokáig elég.
Bátran ajánlom mindenkinek.

Benefit Benetint

Benefit Benetint
2017. július 25.

Én csak szájon próbáltam, de iszonyúan szárított. Sajnos nekem nem jött át ez a termék, én annyira nem érzem át a lényegét, szerintem ez a tint a teljes pénzkidobás, legalábbis nekem biztosan. :(
Arcon nem próbáltam, arról nem tudok nyilatkozni.

Benefit High Beam

Benefit High Beam
2017. július 25.

Nyárra nagyon szép highlighter, de nem annyira tartós, mint mondjuk a Becca termékei.
Kis kiszerelésben szerintem megéri 5 fontért, de a nagy kiszerelést nem venném meg.
Nagyon természetes, ez tetszett benne. Aki többre vágyik, annak nem ajánlom, ez tényleg csak ez kis fényt kölcsönöz az arcnak. :)

Benefit Dandelion Brightening Finishing Powder

Benefit Dandelion Brightening Finishing Powder
2017. július 25.

Ez az egyetlen Benefit termék, amelyben nem csalódtam, bár örülök ennek ellenére, hogy csak kis kiszerelésben van meg, az is bőven elég.
Nagyon szép színt ad az arcomnak, nagyon szolid de mégis ott van, tipikus "belső üdeséget" kölcsönöz.
Talán az egyetlen hátránya az, hogy elég világos, de engem ez nem zavar, nagyon szép termék.
Nagy kiszerelésben nem hiszem, hogy megvenném az ára miatt, annyit szerintem nem feltétlenül ér, de kis kiszerelésben 10 fontért nagyon örülök neki. :)

Benefit The POREfessional Primer

Benefit The POREfessional Primer
2017. július 25.

Részben az én hibám, amiért nem működött nekem ez a termék, hiszen nagyon száraz a bőröm. Nekem csak kiszárította, kirepedezett és az alapozóm is csúnya volt felette. Nagyon sokféleképpen próbáltam, de nagyon nem.
Adok rá 3 csillagot, mert látom, hogy zsíros bőrűeknek nagyon jól működhet, de nekem sajnos semmiképp.