pacsalia

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Zara Amber Fusion EDP

Zara Amber Fusion EDP
2022. május 29.

Gigajó illat.... Van benne valami állatias, pasis, de mégis édeskés és feminin vonások is érezhetőek benne. Tartóssága hihetetlen, az alvós szettemre is szoktam fújni éjjelre és amíg azt a felsőt viselem alváshoz, 2-3 napig érzem. Van hogy mosás után is megcsap az illata egy-egy ruhadarabon. És 2 fújásról beszélünk, ebből több tuti gyilkos lenne. Mármint nem próbáltam még túladagolni de sztem úgy potenciális fejfájásokozó....
Messze a legkülönlegesebb Zara illat azok közül amiket ismerek, és a legminőségibb cucc is ettől a márkától.
Aki nem mindig csak a trendi cukros illatokban szeretne fürdeni, és szereti az állatias/uniszex jelleget, annak ajánlom.

Alverde Vital Szemkörnyékápoló Krém Csillagfürt Peptidekkel (régi)

Alverde Vital Szemkörnyékápoló Krém Csillagfürt Peptidekkel (régi)
2022. május 9.

Semmivel többet de kevesebbet sem tud mint az 5x ennyibe kerülő szemkrémek.... Megkedveltem, szerintem tuti újraveszem. Érezhetően hidratál, nem irritál, nem teszi homályossá a látást ha véletlen túlságosan a szememhez közel kenem. A tubus felénél járok szóval ráncmegelőző hatást egyelőre még nem látok, nem is csoda.

Lactovit Original Deo Stift

Lactovit Original Deo Stift
2022. május 9.

1 használat után teljesen szétcseszte a hónaljamon a bőrt.. hót vörös, viszket, ég... Nagyon kellemetlen. Kismillió stiftet és deo-t próbáltam, de hogy egy érzékeny bőrre való (azt hiszem az enyémen így van feltüntetve) ilyet produkáljon olyat még nem tapasztaltam. KUKA! :(

almost 1.618 Zinc Pca + Centella + Green Tea Anti-Inflammatory Fluid

almost 1.618 Zinc Pca + Centella + Green Tea Anti-Inflammatory Fluid
2022. március 23.

Mióta megvettem, le sem akadok róla. Nagyon jót tesz a bőrömnek és minden más háttérbe szorult mióta ezt használom. Nem is igényel többet a bőröm. 1 hét után már szinte minden gyulladást eltüntetett vagy visszaszorított és gátolja a túlzott olajtermelést.
Zseniális cucc❤️

Schmidt's Szén + Magnézium Dezodor

Schmidt's Szén + Magnézium Dezodor
2022. március 11.

Kedvelem! Egyetlen negatívuma hogy mállik, nem marad egyben hanem szemcsés darabokra esik szét és elég olajos. Amúgy gátolja az izzadást és fincsi citromos illata van. Káros anyagoktól mentes. Nem okoz száraz irritált érzést vagy kipirosodást. Ennél jobb "mindenmentes" kenős deoval még nem volt dolgom!!!

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2022. március 10.

Szárít, de brutálisan. Kis mennyiség használatakor is. Utána azonnal szérumért és krémért kiált a bőröm. Nem túl gyengéd! Én a hidratáltabb, selymesebb, szárazság & irritáció nélküli érzést szeretem lemosás után is, hiába zsíros a bőröm....Legalább pattanást és ekcémát nem hozott ki, ami azért plusz pont, na meg olcsó! Nem lesz az abszolút kedvencem, de szerintem azért elhasználom.

Almost 1.618 Panthenol+Allatoin Natural Biserum - 5% Panthenol Solution

Almost 1.618 Panthenol+Allatoin Natural Biserum - 5% Panthenol Solution
2022. január 21.

Az alga+cink fényévekkel többet csinál a pattanásokkal, és jobban is mattít, de ez sem annyira rossz cucc :) hidratál és krémek előtt jó feltenni, mert hamar beszívódik a vizes állaga miatt.
Semmi extra, de egynek elmegy!

almost 1.618 1% Caffeine Natural Eye Fluid

almost 1.618 1% Caffeine Natural Eye Fluid
2022. január 21.

Semmit nem csinál, igaz hogy nem irritál de még csak rugalmasabbá sem teszi a szemkörnyékemet.. Minimális hidratáltság érzetet nyújt egy ideig és ennyi.
Értem hogy hamar beszívódó formulát akartak, ez össze is jött, de ez már annyira géles-vizes, hogy nem ad semmit amit kellene neki adni...
Amúgy a márka alga+cink szérumját imádom. De ezt nem fogom újra venni. :(

Rituals Poéme d'Azar EDP

Rituals Poéme d'Azar EDP
2022. január 12.

Érdekes illat... Semmit nem érezni ki belőle konkrétan és különálló elemként. Ez egy egészet alkot, nagyon egybeèrnek az alkotóelemek. Megfoghatatlan, ezért leírni sem nagyon tudnám. Nem olyan szempontból megfoghatatlan hogy nincs jelen, mert ott van, akár órákig(legalább 4-5). Hanem úgy értve, hogy még azt sem tudom milyen jellegű. Édes-e, gyümölcsös-e, fàs-e, púderes-e, pacsulis-e... Sportos, dögös, vagy elegáns... Igazából ez az illat a felsoroltak mindegyike és egyike sem... :D Abszurd, de így érzek vele kapcsolatban.
Nem lett szerelem, de a 15ml-t elfújom. Aztán szerintem igen hamar elfelejtem majd :)

P.s.: az üvege nekem nagyon tetszik, minőségi darab. Ez a fa kupak pluszban még különlegesebbé teszi!

Dior Poison Girl Unexpected Roller Pearl EDT

Dior Poison Girl Unexpected Roller Pearl EDT
2022. január 11.

Lehet defektes vagyok, de nekem jobban tetszik ez a kenős mint a rendes parfüm változat...
Valahogy más az illata! Nincs benne szúrósság....
Hihetetlen jó, gourmand szerű illat, de a frissesség ami benne van, csavar rajta és megoldja hogy ne legyen simán cukorkás vagy szirupos...és annak ellenére hogy ilyen golyós, a tartóssága/szillázsa is tökéletesen rendben van.