pacsezi123

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2019. szeptember 5.

Borzasztó. Gondolom, a többség nem érzékeny/allergiás a kámforra és a mentolra, azért szeretik ennyire, de én még ilyen rossz állagú, rossz ízű, csípő-maró és indokolatlanul ronda küllemű ajakápolót nem igen láttam. Nem is értettem először, mi lehet a gond, ilyet még egy krémnél sem tapasztaltam - de gondolom, allergia lehet. A sima Labello is jobb ennél, de még a Maybelline-nek is sikerült jobb ajakápolót piacra dobni, maradok ezeknél a termékeknél.

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20

Rimmel Lasting Finish Breathable Alapozó SPF20
2019. június 3.

Már több mint egy éve csak ezt az alapozót használom, imádom! Sápadt, pórusos de nem pattanásos bőrömre tökéletes a közepes fedés, egyáltalán nem maszkszerű, beleivódik a bőrömbe, az árnyalata is elég világos. Szuper, hogy nem kinyomós, a kis applikátorral egyből felvihető az arcra, így nem is megy pocsékba egy csomó. Egész nap megmarad, semmi sem kopik belőle, nem irritál. Ráadásul most, hogy kipróbáltam a kiábrándító Loreál True Match alapozót, amit mindenki sztárol, még inkább értékelem ezt - jóval olcsóbb és tartósabb!

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. június 3.

Első kísérletem bronzerrel, nekem bevált eddig. Egy finom húzás az ecsettel, szépen eldolgozom, és üde, természetes színt ad az arcomnak. Világos a bőröm, ezért csak az arccsont alatt használom, a homlokomra nem is merném tenni, nehogy túl sötét legyen. Az illata is nagyon kellemes. Az viszont mínuszpont, hogy eléggé drága.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. június 3.

Nagyon sokan ajánlották, ismerősök és profik is, számomra mégis rettenetes. Kicsit zsíros/kombinált bőrömet teljesen kiszárítja, ezt pedig még egy alapozónál sem tapasztaltam. Ráadásul hiába viszem fel két primerrel is, ahelyett, hogy szépen elfedné a pórusokat, beléjük ül, azok meg rondán kidudorodnak - a bőröm pedig sokkal textúráltabbnak tűnik, mint amilyen egyébként. Akkor inkább már nem is viselnék alapozót, főleg, hogy nem is túl tartós, melegebb időben könnyű leizzadni.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2019. május 24.

Nagyon érzékeny a szemem körül a bőr, régóta keresek valami könnyű, üdítő krémet rá. Ez tökéletes! Remek az állaga, szépen beszívja a bőr, üdít, frissít. Leginkább hidratálásra használom, de remélem, a korai szemkörnyéki ráncok ellen is tesz majd. Plusz egyáltalán nem csíp, szem alá, szemhéjra is mehet belőle.

The Body Shop E-Vitaminos Géles Krém

The Body Shop E-Vitaminos Géles Krém
2019. május 24.

Végre egy nappali arckrém, ami nem hagy csillogó, műanyag réteget a bőrömön, és nem izzadok egyből alá. Egyből nagyon szépen beszívódik, könnyed, jó illatú krém. Szépen hidratál, egy borsónyi mennyiség elég belőle. Talán nem csodaszer, de nekem ennyi is elég.

H&M Korrekciós Sminkalap

H&M Korrekciós Sminkalap
2019. május 19.

Második primerként használom, a Catrice Goodbye Pores pórusfeltöltő felé viszem fel. Ez a termék finoman hidratál, élénkít, és a fakó bőrt szépen üdíti. Illata remek. Nem a pórusfeltöltés a dolga, azt nem is szabad elvárni tőle. Sokszor nem is kell nagyobb takarás, elég némi korrektor e felé a két primer felé.

H&M Folyékony Kiemelő

H&M Folyékony Kiemelő
2019. május 19.

Egy tűhegyni is elég belőle a tartós highlighter-csillogáshoz, ezért hosszú évekig elég. Az állaga, illata jó, csak nem szabad túlzásba esni és túl sokat felvinni.

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer

Catrice Prime And Fine Poreless Blur Primer
2019. május 19.

Első primerként használom ezt, a pórusok feltöltésére, második rétegként pedig a H&M Color Correcting Face Primerét viszem fel - a kettő együtt nagyon szép hatást ér el, az előbbi szépen mattít és feltölti tág pórusaimat, az utóbbi hidratál és élénkít. Ezzel a módszerrel nagyon jó sminkalap ez, magában még nem használtam, de az biztos hogy sokkal kevésbé mozog tőle a sminkem és csillog tőle a bőröm, mint a Maybelline Baby Skin primertől (amit magában használtam)!

Egy picit talán morzsolódik, de ha azt finoman lepattintjuk a bőrről, ami marad, jól néz ki.

H&M Folyékony Alapozó SPF15

H&M Folyékony Alapozó SPF15
2019. május 19.

Az egyik legrosszabb alapozó, amihez eddig szerencsém volt. Alig takar valamit, mintha egy szörnyen világos műanyag/por réteget vinnél fel az arcodra - pedig nagyon világos a bőröm. Az állaga már az üvegben is szörnyű, leülepszik a sűrűje a tároló aljára, az ára nevetséges - ennél ezerszer jobb alapozót találsz egy drogériában.