pacsirszkyh

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Biovène Peel-Off Maszk

Biovène Peel-Off Maszk
2018. május 26.

A miteszerekkel nem csinál semmit, azonban a pihéket gátlástalanul eltávolítja :( Az illata egyébként nagyon jó.

Maybelline Affinitone Púder

Maybelline Affinitone Púder
2018. május 26.

Nem rossz, de semmi különlegeset nem tapasztaltam, átlagos kis púder.

NYX Liquid Suede Cream Lipstick

NYX Liquid Suede Cream Lipstick
2018. május 26.

A sötét színek nagyon szuperek és tartósak, a világosabbakkal sajnos nem jövök ki jól, a kezdeti bársonyos hatás után szuper matt hatást észlelek!

Lovely Silver Highlighter

Lovely Silver Highlighter
2018. május 26.

Óvatosan kell használni, könnyű túlzásokba esni és akkor kész is a diszkógömb, nagyon pigmentált, ár-érték arányban is csúcs! :)

MakeUp Revolution Pro Fix Amazing Makeup Fixing Spray

MakeUp Revolution Pro Fix Amazing Makeup Fixing Spray
2018. május 26.

A szaga nem tetszik, emellett mintha néha elkenné a sminkemet amikor kifújom az arcomra, pedig nem tartom túl közel. A hatását valahogyan nem észlelem, azért óvatosan de elfújkálom.

NYX Highlight & Contour Pro Palette

NYX Highlight & Contour Pro Palette
2018. május 26.

Nem rossz, de a Makeup Revolution palettáját nem körözi le, ezt valahogyan nem érzem annyira pigmentáltnak, ami szuper viszont, hogy kiszedhetőek a potok!

Paco Rabanne Black XS

Paco Rabanne Black XS
2018. május 26.

Nagyon kellemes illata van, mindig bennem van a késztetés, hogy újra megvegyem.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2018. május 26.

A nagybetűs parfüm számomra! Néhány csepp is elég, és szinte napokig érezhető! Könnyű vele túlzásba is esni, mondjuk engem nem zavar, maximum a környezetemet :D , eléggé megosztó illat.

Pussy Deluxe Superluxury

Pussy Deluxe Superluxury
2018. május 26.

Annyira imádtam, nagyon sajnálom, hogy megszűnt! Életem első olyan illata volt, amit egész nap éreztem magamon!

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow

Chanel Les 4 Ombres Multi-Effect Eyeshadow
2018. május 26.

Nem ájultam el tőle, ami pozitívum, hogy párszor már leejtettem, és noha a "pánzélzata" eltört, a festékeknek semmi baja! Emellett kicsit kiáblándító volt, amikor a nude árnyalatot (mint kedvencet a quatrobol) használva egyszer csak észrevettem, hogy a kis domborúság eltűnésével már a pot alját kapirgálom..ami ugyanolyan színű mint a szemhéjpúder ..