pacsirszkyh

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Visionnaire Arcápoló Multi-korrekciós Hatással

Lancôme Visionnaire Arcápoló Multi-korrekciós Hatással
2018. május 26.

Nagyon szeretem! Sokkal-sokkal szebb a bőröm, nagyon szépen rendbe tette a tág pórusaimat, látványos a hatása!

Lancôme Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector

Lancôme Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector
2018. május 26.

Ez egy csodaszer! Reggelre mintha kicserélték volna a bőrömet! Eléggé borsos az ára.. de az ár-érték arány így is kíváló! :)

Clinique Clarifying Lotion 2

Clinique Clarifying Lotion 2
2018. május 26.

Nagyon szuper termék, amikor azt hinné az ember, hogy már tökéletesen megtisztult az arca, ezt a terméket használva realizálhatja, hogy még volt ott smink és egyéb. 1 hónapja építettem a bőrápolási rutinomba és látványosan szebb a bőrkép!

Clinique Pep-Start Eye Cream

Clinique Pep-Start Eye Cream
2018. május 26.

Szépen frissíti a szem alatti területet, első szemkörnyékápolónak tökéletes választás!

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer

Clinique Pep-Start HydroBlur Moisturizer
2018. május 26.

Lassan a tégely végére érve nagyon elégedett vagyok-voltam ezzel a krémmel, szuper alapot adott a sminkemnek, ezenfelül a hidratáló hatása is pont megfelel a bőröm igényeinek!

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser
2018. május 26.

Először a Pep-start hidratálóhoz kaptam ajándékba egy 30 ml-es kiszerelést, és rögtön szerelem lett!
A kicsi kiszerelés ellenére közel 2 hónapig kitartott reggeli és esti használat mellett, így hiába drágállottam, mivel sokáig kitart beruháztam a teljes kiszerelésre is.

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2018. május 26.

Sajnos nem kápráztatott el, szépen szétválasztja a pillákat, de a hosszabító hatást nem érzékeltem.

Alverde 1001 Éjszaka Datolya-Füge Tusolókrém

Alverde 1001 Éjszaka Datolya-Füge Tusolókrém
2015. május 23.

Ennek a tusinak cefre szaga van! Iszonyatos!!!

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval

Yves Rocher Jardins du Monde Krémtusfürdő Guatemalai Makadámdióval
2013. szeptember 25.

A legjobb tusfurdo!!! Nem szárít, az illata mennyei, hasznalata utan puha es barsonyos lesz tole a bor!
1 hetig az arclemosomat is helyettesitette, es azota komolyan gondolkozom rajta, hogy a jelenlegi lemoson helyett tovabbra is ezt hasznalom! Pattanasom azota egy db sincs!! Maximalis pontszam!!!!