pacsirta26

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Far Away Rebel EDP

Avon Far Away Rebel EDP
2022. április 15.

Új kedvec parfümöm, nagyon tetszik az illata, én szeretem az ilyen édeskés parfümöket. És elég sokáig érzem is magamon, mások is dicsérték már 💜

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2022. április 1.

Jó arclemosó, nekem nagyon érzékeny bőröm van, ez az egyetlen, amitől nem pattogok ki. Rendesen leszedi a sminket, az egyetlen, amihez más is kell az a vízálló szempillaspirál. Nem szárítja a bőrt se.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2022. március 16.

Jó alapozó, az én helyeken száraz bőrömön is szépen néz ki, és sokáig bírja az arcon. Nem tapasztaltam oxidációt egyelőre. Az egyetlen problémám vele, hogy a még legvilágosabb árnyalat (002) is egy kicsit sötét nekem.

Alverde Transparentes Augenbrauen-Und Wimperngel

Alverde Transparentes Augenbrauen-Und Wimperngel
2022. február 26.

Én nem használok más terméket a szemöldökömön, úgyhogy nem tudom milyen jól működik sminkkel kombinációban, de a természetes szemöldök fixálására tökéletes.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. február 26.

Nagyon jó naptej arcra. Nem fénylik, gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni és az én érzékeny bőrömet se kezdte ki.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2022. január 24.

Kedvenc korrektorom, végre találtam egy olyan színt, ami az én hulla bőrömre is jó (010-es árnyalat). Nagyon tartós, az egyetlen problémám vele, hogy a bőr száraz részeibe nagyon beleül.

Rexona Sexy Bouquet Dezodor

Rexona Sexy Bouquet Dezodor
2022. január 24.

Kedvenc dezodorom, nagyon jó az illata és izzadásgátló hatása is tökéletes.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2022. január 24.

Életem minden problémájára ezt használom. Na de tényleg, jó pattanásosokra, mindenféle sérülésekre és nekem a periorális dermatitiszemen is segített.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Száraz / Extra Száraz Bőrre

2022. január 24.

Nagyon jó krém. Száraz és érzékeny bőrömre évek óta ezt használom. Akárhányszor más krémet próbálok ki mindig visszatérek egy idő után ehhez. Az egyetlen dolog, ami nem tetszik vele kapcsolatban az a parfüm tartalma.

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2022. január 13.

Első paletta, amit vettem, szépek a színei, sok különböző sminket lehet vele csinálni, jól eldolgozható, ebben az árkategóriában szerintem a legjobb.